Egiptusse ilma vaktsiinita

  Tere!

 Kas on kellelgi kogemust?

Ilma vaktsiinita tuleks vaktsineerimas ära käia ja alles siis reisimisele mõelda :)

see kevad ukraina kodanikud praktiliselt kõik vufel PCR  testitega . 

Rääkisin päris mitmetega et 5 taala maksis vufel  , kuigi õige test maksis 20 taala. 

Seega jah vaktsineerima ja reisima :)

  Kas peale Eesti 72H tehtud testi on vajadus ka kohapeal olla karantiinis-teha teste?

Soovitaks ikka hotellis maski, ühekordseid kindaid ka kasutada! 

Ma olin veebruaris meie hotellis Sharmis puhates ainuke klient, kes siseruumides maski kandis...Teenindaval personalil oli veel  maskid ees, kuid puhkajatel oli juba "meri põlvini".

 Just Küprosest tulnuna oli positiivne kogemus iga söögikorra eel teenindajaga, kes jagas ühekordseid kindaid. Kõik kasutasid, mitte võtmine oli isegi taunitav...

Käisime oktoobris Sharm El Sheikhis testi kontrolliti ainult Tallinna lennujaamas. Kohapeal ei kontrollitud midagi ega kedagi.

Enne või pärast PCR testi tuleks ikkagi vaktsineerimine ära teha.

Just tulin tagasi. Enne minekut test ja kohapeal ei ole vaja karantiinis olla, tagasi Eestisse tulles kui läbipõdenud/vaktsineeritud ka karantiinikohustust ei ole, kui mitte, siis 10 päeva kodusolekut või test kohe jõudes ja uus 6.päeval, siis paar päeva lühem.

Kurb on lugeda kui inimene esitab küsimuse ja kohe hakatakse pommitama vaktsineerimise teemaga.Kõik kes te olete vaktsineeritud siis on väga tore, aga propageerida pole just kõige mõistlikum.Loodan mõistvale suhtumisele ja püsigem teemas.

Kalla.

"Kindlasti ei lase ma ennast vaktsineerida. Kui reisimiseks peaks vaja minema, siis leidub kindlasti variant kuidas ilma süstita tempel kätte saada"  

Kas see, mida sina oma eelmistes kirjutistes propageerid, on mõistlik?

 Küsimus ongi, ilma vaktsiinita reis.

Loodame,et neil.....mittevaksineeritutel ...ikka moistus pähe tuleb ja vaksineerima lähevad ja ei nakata oma lähedasi !

  Tagasi elus ja terved. Maske ei kanta ei lennukis ega hotellis. 6 kaaslasest 2 Covidis, üks raskelt. õnneks Eestis mitte Egiptuses. Mõlemad vaktsineerimata, vot selline juhus. Haiguse võib saada ka Eestis aga läks nii, kurb. Reisi ei kahetse, riskidega peab arvestama. Ja kui haige, soovin kõigile ükskõik kuidas saada koju arstile.

Positiiivse testitulemuse korral soovitada hakata koju (või ükskõik kuhu) lendama hakata ei ole küll tark tegu.

Mil moel võrdub "elus ja terved" 2 haigega 6-st?

Mis lennufirma sinna lendab ja mis büroo neilt lennu tellinud on? Sellise, kus maske kandma ei pea ja kedagi tõenäoliselt ei huvita ka.

Hiltsi postitusele panin pöidla. Kellel vähemalt 3 klassi matemaatikat läbitud on, suudab teha järelduse, milline on tõenäosus haigeks jääda vaktsineerimata kodanikel.

Käisin ka enne Hiltsi Egiptuses.Tagasi tulles oli 6 -st  4 saanud katkuga pihta.Arvatavasti lennukis.Vaktsineerimata isikutel läks üle paari päevaga ja ilma igasuguste kõrvalmõjudeta.Küll aga põdesid vaktsineeritud pikemalt ja raskemini.Seega pole mõtet ennatlikke järeldusi teha ja elada reaalsuses.

Kalla

Sinu vaktsiinivastasus on kõigile hästi teada.

Ehk aitab juba?

To päike12. Jääb hetkel arusaamatuks sinu paukumine.Nii nagu kõik jagasin oma reisikogemust.Ei saa hästi aru kus minu postituses on midagi sellist mis väljendaks minu vastastus millelegi ???

Kalla ja Päike, kas te tõesti käite sellistes kohtades ilma, et oleks ühegi haiguse vastu vaktsineeritud? Miks te sellist vene ruletti harrastate? Ja see, et mõni mittevaktsitu põdes kergemini kui mõni vaktsineeritu ei näita ju mitte midagi. See ju sama loogika kui, et minu onu jõi viina, tegi suitsu ja elas 90 vanaks, aga naise vend oli karsklane, tegi sporti ja suri 75-lt. Kas me siis teeme sellest järelduse, et joomine ja suitsetamine tervisele kasulikud?