Elisa reisikindlustus

Tere!

Kas kellelgi on jagada kogemusi Elisa nutipakettides pakutava reisikindlustusega (kindlustusteenuse pakkujaks Compensa Vienna Insurance Group, ADB)?
Vahetasin hiljuti paketti ja puutun sellise tootega esmakordselt kokku.

Olen lähiajal reisimas Hispaaniasse ja seisan silmitsi dilemmaga, et kas teha lisaks Elisa reisikindlustusele ka näiteks Salva kindlustus, millega tavaliselt olen reisinud, või mitte. Peamiseks eeliseks tundub hetkel Salva kindlustuse puhul Covid-lisakaitse, kuid olen Covidi sel aastal korra juba läbi põdenud ja esmapilgul ei tundu see hädavajalik.

Aitäh vastajatele.

0
0

Tervist! Kasutan antud teemat ära kuna sain just e-maili, et minu nutipakett viiakse üle "moodsamale", ja uus nutipakett siis 4 euri kallim, aga aastaringne reisikindlustus sees. Just see sama, mida ülalkirjutaja on maininud.

https://www.elisa.ee/et/eraklient/apid-ja-lisateenused/lisateenused/reisikindlustus

Kas kellelgi on selle kindlustusega/pakkujaga kogemust ja et kas on seda väärt?

Mõtlen, kas protestida põhjusega, et mul pole kõiki neid lisasid vaja (üldiselt ikka läbi Salva vmt võtnud oma reisikindlustuse), või on asjalik variant reisikindlustuseks. Rahaliselt tundub nagu võit igate pidi, samas kui teenus on kehv, siis pigem maksan eraldi reisikindlustuse eest rohkem.

1
0

Välistused on sellised, et mitte ükski minu puhkus ei mahu nende tingimuste alla. 6.3.2. ütleb enam-vähem seda, et hotellist välja minna ei tohi. (Või no tohib, aga kui siis kukud, ei ole see kindlustusjuhtum.)

Ma arvan, et 4 eur eest aastas on see ikkagi okei teenus. Võid küll lisakindlustuse juurde võtta, aga kui see mingite lihtsamate juhtumite korral üle laseb, siis ehk too Compensa aitab.

1
0

Hispaania on EU , soovitan siiralt EU ravikaart võta kaasa - omulikult see on ainult ravi osas .

0
0

Välistusi lugedes tõesti, üsnagi äärmuslik, samas ega väga tõsiselt teistest kindlustuspakkujatest ei erine :D Peaks muidugi rohkem süvenema ja neid tingimusi võrdlema, aga äkki kellelgi ka isiklikku kogemust mõne juhtumi vormistamisel siin foorumis?

0
0

Pole küll Elisa klient, aga kui minul mingeid krediitkaartide kindlustusi ei oleks, siis ilmselt kasutaks, usun, et oleks reeglina abiks ikka.

@tripp, ega jah "tavalist reisijat" ei pruugi need häirivad piirangud 6.3.2. tingimustes väga mõjutada (aktiivsem ekstreemspordiga seotud kahju, igal juhul jäetakse välja mägironimine, mägedes ronimine, mis hõlmab kalju- ja jääronimist, sisetingimustes ronimine, benji-hüpped, langevarjuhüpped, poks, reisid äärmusliku kliima või oludega paikadesse, kõrbereisid ning suusatamine väljaspool märgistatud radu). Pole tutvunud pakettidega, aga ilmselt ikka 4 eur/kuus lisaks, mitte 4 eur/aastas kallim.

1
0

@tom1967

Jah, senise ~15 euri asemel 18.99 EUR kuus nutipaketi eest (mahud: 36GB netti kodus ja 16GB EUs).

Kui võtta aastalõikes see lisanduvad ~48 EUR, siis aastane reisikindlustus omaette seda vast juba väärt. Arvestades, et nt Salva kindlustus üldiselt kuskile väljapoole Euroopat 2-3 nädalaks maksab ikka üle 100 EUR juba.

1
0

@kuningas, tundub nagu ok variant siis olevat. Polegi vaadanud, kas Elisa konkurendid Eestis ka miskit sarnast pakuvad. Telia saadab välismaa võrku jõudes sms-iga küll neid ühekordseid reisikindlustuse pakkumisi.

1
0

Võiks olla selline lehekülg kus on toodud välja erinevate kindlustuste puudujäägid- kuidas maksmist vältida. See võiks pikaajaliselt mõjuda nende majandusnäitajatele, mis sunniks lepinguid muutma.

5
0

Minul on see Elisa kindlustus. 1,5 aastat tagasi Egiptuse reisil lõhuti teel lennujaamast hotelli kohvri lukk. Panin kahed rauad tulle. Swedbanki krediitkaarti kindlustus ja Elisa. Võtsin ühendust mõlematega.. Elisast vastati et pole kindlustusjuhtum. Swedbankist tuli kahjutasu (-30e+ aastakoefitsient kohvri eest makstud hinnast) enne puhkuse lõppu juba arvele.

1
0

Tur1sti ettepaneku valguses: kindlustused muudavad oma lepingutingimusi nii tihti, et keegi ei suudaks seda tabelit ajakohastatuna hoida. Mingi aasta avastasin vist kolm korda, et pank on krediitkaardiga kaasneva kindlustuse tingimusi järjekordselt muutmud.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased