Estraveli sünnipäevapakkumine: kuni 5 USA idaosa linna 3999 krooni (Stockholmist)!

LAN trikk on juba tükk aega tagasi kinni pandud. Viimane hullus oli Expedia Austraalia versiooni trikk, millega sai isegi eile SFO-sse edasi-tagasi piletid Londonist 2500 krooni eest soetatud.

Ega keegi Rootsi reisifoorumeid kaev isik ei tea öelda, kas rootlased müüvad Stokholmist väljuvaid Ameerika lende sama magusa hinnaga, nagu seda teevad Eesti reisibürood?

0
0

aa sa mõtled seda Skyteami UK-USA oma. Küll varsti Estravel selle "superpakkumisega" välja tuleb. Samas kui ma paari muti käest seal küsisin "mistake fare'ide" kohta, siis hoidsid nood küll suud väga lukus :P

0
0

Snoop, ma ei saa New Yorgis kauem olla, sest seal on liiga külm sel ajal ja pigem on see 1 täispäev NY-s jäetud lastele väljapuhkamise päevaks. Ja mul oli USA lend juba novembriks plaanis aga kahjuks tegid töökohustused oma korrektiivid, seega kust mõte, et ma ei ole eeltööd teinud? Kuna novembri sihtkohaks oli Orlando, siis sai ka sellest puhkuseks näpistatud kahest nädalast enamik aega Florida jaoks jäetud. Sai sinu uudishimu rahuldatud, Snoop?

0
0

Yep, NWA pileti stockil antakse välja, kuid lendab NWA, Delta, KLM ja AirFrance'i metall olenevalt suunast.

Estraveli kaudu ostjad, mis on teie e-pileti 3 esimest numbrit?

0
0

Naah, kurimoor, peace, pole mul mingit uudishimu su suhtes, lihtsalt tõin välja, et niipea kui saab kuskile üliodavalt lennukiga ringi sõeluda, siis kaotab ka iga veendunud backpacker ja "ehedate" reiside armastaja oma põhimõtted ja enam pole, et "lennurõõm mind ei motiveeri" (vt. http://www.trip.ee/node/34113).

0
0

Ära aja mind kellegagi segamini, backpacker ma pole. Kui sa lähed poodi ja sul on plaanis osta piima, kõrvuti on 2 pakki - odav ja kallis, kvaliteedilt sama, siis valid põhimõtteliselt kallima? Ma püüan enda jaoks 2x aastas leida vaba aega reisimiseks - enamasti nov ja märts. Ma ei planeeri kohti väga pikalt ette (alati on 3-4 sihtkohta, millel hoian pilku peal) ja valiku teen selle järgi, et oleks soodne hind, mind huvitav asukoht jne. Ostsin ka Finnairi sooduspileti Guangzhousse ning see oli tõeliselt lahe reis, seda enam et eelnevalt olin teinud eeltööd, kuid kõik bronnid (hotell + siselennud) tegin kohapeal. Kuna see pakkumine sobis minu plaanidega ideaalselt, siis tegin ka broneeringu. Oleksin arvatavasti teinud kohe esimesel päeval selle, kuid arvasin, et pakkumine kehtib ainult 2008 a (näed, milleni võib ületöötamine viia, isegi soodukate kuupäevi ei näe enam). Aga üldiselt, Snoop, hoia oma suu kinni, kui sul midagi öelda pole... P.S Vaatasin ka seda eelnevalt antud linki ja Snoop, kle sa ei saa ikka üldse millestki aru või? Jooksid vähem rummi, jõuaks ehk teema mõte kohale ka???

0
0

Meil on ka piletid käes, nii tore! :) Aga tõesti tallinlastel soovitaks kohale minna, helistasin Estravelisse juba mitu päeva tagasi ja öeldi, et mailid on umbes. Eile õhtul läksimie viiekesi büroosse kohale, ootasime kaks tundi ja saime reisi kätte. Öeldi veel, et märts on nüüd problemaatiline, sellel ajale enam eriti midagi pakkuda ei ole. Meie seltskonnal minek aprillis. Sihtkohad New York-> Chicago-> Miami ja läbi NY koju :)Igas linnas viibime umbes neli päeva. Niiet hoiame pöidlad pihus, et viisavabaks läheks!

0
0

Ohoh, sisisev klassiviha ja pidev rahalugemine ületöötamise tingimustes ajab nii kurjaks vaese väikse Kurimoori, et kohe isiklike rünnakute peale? Jah, seal teemas sa kõvatasid lihtsalt, et sinu moodi blogisse piltide ülespanemine ja reisiargitoimetuste igav monotoonne kirjeldamine on märksa suurem saavutus kui tipphotellidest ja äriklassist rääkimine. Ma võtsin lihtsalt ühe su lause kontekstist välja, chill out. :)

Janki, iga suvaline reisibüroo suudab sulle neid USA pileteid pakkuda, ei ole vaja Estravelis järjekorras seista. Mu saksa tüübi kaudu saaks sama asja mingi 400 per nägu odavamalt, kui tahaksin.

0
0

Jah, Snoop, sina oledki kõrgklass...

0
0

Ma lihtsalt jagasin oma rõõmu teiste rõõmsate inimestega. Usaladan siiski omal käel muretsetud pileteid rohkem, kui kellegi Snoopi, saksa tüübi omasid 8 üldse mitte paha pärast). Ja ei taha siin kellegagi pragada ega midagi. Lihtsalt olen üks neist, kes oma marsruuti jagas. Kõik osatvad ja lähevad nii nagu ise tahavad ju. Kui keegi saab veel soodsamalt, siis mul hea meel.

0
0

Mind ikkagi huvitab, mis lennufirma piletiblanketil on nii soodne reis välja antud, palun keegi ütelge mulle oma e-pileti 3 esimest numbrit?

0
0

Hea hind ja vinged plaanid rahval aga ma ei kujuta ette kui peaksin niimoodi 2 nädalat ringi tuhisema...suht kurnav see pidev lendamine ja siis kusagil linnas paari päevaga info ammutamine, siis jälle lendamine jne...puhkusest päris ei saa rääkida, emotsioone saab aga kindlasti kuhjaga. Paras oleks Miamis 2 nädalat veeta:)

0
0

Kissmyjazz, tuttav väitis, et British Airwaysi stock.

Janki, muidugi, ma ei pakkunudki oma agenti, lihtsalt Reiseksperdist, Kaleva Travelist ja muudest usalduväärsetest eesti kohtadest saab ka, ilma järjekorrata. ;)

0
0

sain täna sama soodsalt Kalevatraveli kontorist piletid marsruudil stockholm-London-NY-Miami-San Juan-NY ja tagasi Tallinna. sooduspakkumine oli 4400+ piletid Tln-Stockholm-Tln. Eks ta ikka eksprompt minek ole aga nüüd tuleb siis hakata kohapealse tegevuse peale mõtlema. Minek on 15.01 ja ny-s oleme 15-19.01; Miamis 19-24.01 ja San Juanis 24-29.01. Äkki keegi lendab samal ajal või viibib samal ajal kusagil läheduses, oleks lõbusam seigelda koos? oleme 2-keisi.

0
0

Tahan ka minna USA-sse marsruudil: New York - Miami - San Juan (Puerto Rico)- New York. Ajavahemikul 19.jaan 2009 - 30. aprill 2009 sobib iga aeg, aga päris üksi ei tahaks minna, nii et kes otsib ka reisikaaslast ja piletid veel ostmata, siis mailige mulle: [email protected] , saame kokku ja lähme bronnime ja ostame piletid ära, kui veel võimalik. Olen 23a neiu. Jään kirju ootama! :)

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased