Estraveli sünnipäevapakkumine: kuni 5 USA idaosa linna 3999 krooni (Stockholmist)!

Viimase postituse juures peaks veel üks lend olema, minu teada kindlasti ei saa lennata Miamisse ja sealt ära. Teiseks, mulle jäi alguses kahe silma vahele väike fakt, et Miami peab olema teine või kolmas sihtkoht ning seal kaks korda peatuda ei tohi. Lende märtsi kuus on suhteliselt raske klappima saada - eriti Miamisse ja Miamist ära, kuigi olin eile õhtul pannud viie inimese lennud eraldi paika, siis hommikul tuli ikkagi teatud muudatused sisse viia. Ja NY valige võimalusel kesklinnale lähem lennujaam. Lisaks sellele väike fakt, et maksimum reisipikkus saab olla üks kuu, mitte 30 päeva (see omab tähtsust kui lennata veebruari paiku (28)).

Lisaks sellele lugesin siin sellist jama, et viisa mittesaamise vastu aitab tõrkekindlustus, ega ikka ei aita küll. Jah, muidugi võib üritada petta kindlustust, öeldes, et jäid haigeks samal ajal kui viisat ei saanud.. aga khmm, ei tundu just eriti usutav või mis?

Ahjaa, minu lennud:

01.03 - Stockholm - London - Boston 05.03 - Boston - Puerto Rico (San Juan) 17.03 - Puerto Rico - Miami 25.03 - Miami - NY 30.03 - NY - London - Stockholm

Kellelgi plaanis väike trip (12 h praamiga) Dominikaani vabariiki/Haitile?

0
0

Miamist tagasi Londonisse saab lennata küll, endal see plaanis (piletid välja ostetud). Olen samal ajal Puerto Ricos, nii et ehk teeme mõned joogid seal?

0
0

Sellisel juhul sain mina puha valeinfot... aga see selleks.

Kurimoor, miks mitte :) haaletaja(ät)gmail.com on minu kontakt... kui aeg lähemale tuleb, siis vaatab täpselt, kus mis ja kuidas.

0
0

"kohe-kohe" saabuva viisavabaduse koha pealt saan ma aru kui diplomaatilist keelt inimkeelde tõlkida: teeme mõned sammud koos ja vaatame üldse kas need riigid võiksid järgneva 5 aasta jooksul viisavabastuseks sobida s.t. täita nõuded. Mulle tundub: vaevalt, et niipa.

Currently, 27 countries participate in the Visa Waiver Program, as shown below:

Visa Waiver Program - Participating Countries.

Andorra Iceland Norway Australia Ireland Portugal Austria Italy San Marino Belgium Japan Singapore Brunei Liechtenstein Slovenia Denmark Luxembourg Spain Finland Monaco Sweden France the Netherlands Switzerland Germany New Zealand United Kingdom

n a g u n ä h a, E e s t i n e n d e h u l k a e i k u u l u

Visa Waiver Program Memoranda of Understanding were signed with Czech Republic, Estonia, Hungary, Korea, Latvia, Lithuania, Malta, and Slovakia; so, do travelers need a U.S. visa?

Yes. The Department of Homeland Security recently signed the Visa Waiver Program (VWP) Memoranda of Understanding (MOU) with Slovakia, Hungary, Lithuania, Estonia, Latvia, Czech Republic, Malta, and Korea government representatives.

j a n ü ü d NB!

These MOU's do not admit these countries into the Visa Waiver Program; they are agreements for further cooperation on the security provisions that are required under the new VWP law. They are only a first step in working out details for the entire array of security and information sharing commitments found in VWP law. Important Note: At the present time, citizens of the above countries continue to require a U.S. Visa for travel to the United States.

0
0

Sai ka suure hurraga piletid ostetud, kõige kauem - 1 nädal, peatume puerto ricos. Nüüd hakkasin vaatama öömaja ja ei tunudugi nii lihtne leida. Kas keegi on leidnud mõne soodsama hotelli/hostelli muu budget ööbimise? See vacation rentals link eespool on abiks, aga seal ka juba palju soodsad pakkumised broneeritud

0
0

lähme novembri lõpus juba, Washingtoni kaudu. :D viisa on olemas 10ks aastaks

0
0

Meie välisministeerium on meeletult optimistlik USAga viisavabaduse osas, eks näeb. Ise venitan aasta alguseni ära ja siis võtan saatkonda mineku ette.

0
0

kahju et ei kattu, oleks vast vahva olnud, aga võin teada anda kui soovid kuidas oli kui nov tagasi jõuan.

0
0

Endal ka nüüd piletid broneeritud ja 19. märts algab seiklus: NY, Miami, St Thomas. Kas keegi on juba vaadanud nendes kohtades öömajasid? NY-s ja Miami-s leidsin meie mõites väga odavaid hosteleid, kuid St Thomas-l ainult hotellid. Ehk keegi on leidnud ka midagi huvipakkuvat. St Thomasel ei tahakski kuskil hotellis vedeleda, pigem kuskil rannaäärses majakeses. Aitäh! Paadimees

0
0

Ehk jagad ka infot oma leitud hostelite kohta... :)

0
0

Äkki annad ka ajalise ülevaate oma reisist, kus kui kaua. Mul ka väikese seltskonnaga enam-vähem samal ajal minek, alustame samuti New Yorgist.

0
0

Kas kellelgi on infot kaugel on Puerto Ricost St.Thomas (USA neitsisaared) ja milline on laevaühendus, kaua sõidab, palju umbes maksab ja kust leiaks infot? Plaanis siis seal 04-08.04.2009 4-se seltskonnaga liikuda:)

St.Thomas ööbimisest -

http://www.wheretostay.com/caribbean/us_virgin_islands/lodging-s182-St_Thomas.html?start=1&

0
0

meid huvitaks samuti laevayhendus st. thomasega ja majutusvõimalused san juanis. uut LP puerto rico reisijuhti saab preorderida praegu.

0
0

ütleks siis juba sissejuhatavalt ära, et kui kellelgi reisilt tagasi tulles jäävad asjakohased lonely-planetid ja muud materjalid üle, siis oleksin huviline nende äraostmise osas (täpsemalt huvitavad puerto rico/neitsisaared, miami/orlando, NYC, washington ja chicago). ise sõidan märtsi keskel, nii et kes varem tagasi jõuavad ja millegi müümisest huvitatud on, siis palun kirjutada antonpoiss(ät)hot.ee

0
0

Nii palju kui mina aru olen saanud, siis Puerto Rico ja St.Thomase (ja üldse Neitsisaarte) vahel laevaühendus sisuliselt puudub. Erinevatel andmetel liigub laev seal kas kord nädalas või isegi kord kahe nädala tagant. Seega on variantideks vaid lennuk või vesilennuk San Juanist. Kui kellelgi muud infot, siis oleks ise ka huvitatud.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased