trip-krainetrip-ukraine-dark
EV100 - eestlaste kogunemised üle maailma

Täpselt kuu aja pärast täitub meie Eesti Vabariigil selline tore ümmargune number. Kuna nii mõnigi meist on sel ajal kusagil reisimas ja see on sedasorti sündmus, mida on kindlasti parem tähistada kaasmaalaste seltsis, siis tekitaks siia sellise online turismiinfopunkti, kuhu koondaks info väljaspool Eestit toimuvate eestlaste ja Eesti sõprade kogunemisest.

Ühesõnaga, eestlased kõikjal maailmas, jagage infot, mis plaanis, mis toimumas, kunas toimumas, kus toimumas, kuhu võiks ka parasjagu reisil olevad inimesed oma samme planeerida, et EV100 puhul kus iganes maailma nurgas koos olla ja tõsta klaasikese kodumaa terviseks.

Meie oleme oma seltskonnaga 24.02 Koh Lantal

Ka Phuketil lähme eestlastega EV100-ndat juubelit tähistama. Sini-must-valge heisatakse Phuketi lähisaartel! Info leiad Paradiisisaare kodulehelt.

Kas Sri lankal ka inimesi on 24.02.2018?

Meie Singapuris, kas keegi veel?

Kamboodzas on olnud pikaajalised traditsioonid Eesti Vabariigi aastapäeva tähistamiseks. Seda aga siiani ainult Sihanoukvilles. Sellel aastal esimest korda korraldab meie hotel Dream Garden Siem Reapis, Eesti Vabariigi aastapäeva tähistamiseks piduliku õhtusöögi. Kõikidel Siem Reapis viibivatel Eestlastel on võimalus klaase kokku lüüa ja kindlasti ka kartulisalatit süüa! Meie restoran mahutab 100 inimest nii et ruumi puudust ei ole, kõik on teretulnud. Paluksime küll siinkohal oma tulekust ette teatada et saaks arvestada kartulisalati hulgaga.Koha kinna panemiseks palume saata mulle sõnum või sõnum Facebooki DreamGarden Siemreap nimele. Tervitades Jim! https://goo.gl/MpFEvK

Kusagil Yucatani poolsaarel...täpne asukoht selgub kohapeal

24.02 Maldiivid, Omadhoo saar

Meie tähistame Mehikos- Akumalis EV100

Vähemalt 4 eestlast peaks olema ka Vietnamis Mui Nes

Tervitused tuleb vist palju kohti .8 Eestlast Bali kõrval saarel Nusa penida ja pidu Jati bungalows .