trip-krainetrip-ukraine-dark
Hawaii

kas oskate öelda lennufirmasid mis lendavad Hawaiile ja kui palju see summa tuleks ühele inimesele , ma kavatsen lennata oma kallimaga koos jõulude ajal 2. n2dalax

lennufirmad mis lendavad kas eestist,lätist,leedust,soomest või rootsist kõlbab ka ümberistumisega ..

võta lahti suvaline broneerimissüsteem. kuna mina ostan om apiletid alljärgnevast firmast, toon selle näite

kirjuta addressi reale www.estravel.ee

avalehe vasakus servas on kirjad alguspunkt (see on juba täidetud, kuid seda saab muuta) lahtrisse "sihtpunkt" kirjuta "Honolulu"

vali sinna ja tagasi kuupäevad. Saadki teada hinnad ja koheselt piletid broneerida ja välja osta.

ma ei tea, kas see link töötab, kuid mulle tuli hinnainfo järgmisel aadressil

http://estravel.symphony.cz/et/masterPricer.php?sid=00044f7236358dea26de821f4abec9e21f559

Maakeeli öelduna maksab ühe inimese sõit sinna ja tagasi 20 000 krooni.

Võid proovida sellist varianti kui lendad siit ameerikasse ja sealt edasi Honolulule. See eeldab küll viisa olemasolu kuid kui see olemas on siis mina kasutaks seda varianti. Firmasid on piisavalt mille vahel valida Virgin, Continental, Iberia. Peab ainult otsima, kuid ma arvan et hinnas peaksid ikkagi saama alla 20k. Natuke tuhlamist Trip.ee-s ja leiad päris palju kasulikku.

Mina uuriksin pileteid algusega TLL, HEL, LON ja lõpuga NYC, MIA, LAX, SFA. Siis expedia.com vms lehelt edasi Hawaii-le. Nii peaks saama kõige odavamalt.

Eriti soovitaks SFA'd (Sfax El Maou Airport, Tuneesia). Sealt lähevad eriti odavad lennud Havaile. :)))

Nali naljaks, veel paari kuu eest pakkus American Airlines 800 dollari eest edasitagasi piletit ALG-HPN First Class. Nüüd kadunud fare :(

Mõnikord tasub vaadata American Airlines pakkumised Londonist, saab isegi umbes 800-1000$, aga jama sellega, et lennud Heathrow lennujaamast,aga sinna otse Tallinas ei saa.See tähenab,et ennem siis Tallinn-Stanstead või Gatwick,saabud õhtul, siis bussiga(mis käivad iga 15 min tagant) Heathrow, ja seal ööbida.Ööbimine Heathrow ümbruses päris kallis ikka.

Armas Milanos , tahaks esialgu tulla puhkama , siis edasi näha , palun anna võimaluse suhelda sinuga e-maili teel , kuna on tekkinud küsimused . Lugupidamisega Aleks ja Merje . minu e-mail on addental@addental.net

Tallinn-Amsterdam-Portland-Honolulu ja seda kõke ühe päevaga. Tagasi natuke nigelam nimelt 1. mai hakkan Honolulust liikuma ja tagasi jõuan 3 mai. Honolulu-San Fransisco-Portland-Rootsi-Arlanda-Tallinn. Viibin ise terve aprilli Havai Honolulu. Kõik see kokku 17 800.- ; nuu ja uus pass kah 500.- Nimelt ei pea siis viisat tegema kui omad biomeetrilist passi ja st 1000.- võitu.

www.wideroe.no kaudu ostsin just 2 piletit Honolulusse marsruudiga 28.05 London- Kanada (Vancouver)- Honolulu ja tagasi 10.09 ja sama plaan. Hinnaks veits alla 9000 kr. Tallinnast Londonisse edasi-tagasi saab EasyJetiga ja hinnaks u 2500 kr kuigi jah lennujaama tuleb vahetada.

Tere! Plaan on minna Hawaile pooleks aastaks võibolla isegi kauemaks, aga oleks vaja informatsiooni selle kohta!

Kas keegi oskab öelda kas töö otsimine Hawail on keeruline ja mis tööd seal enamasti turistidele pakutakse? Samuti sooviks teada kas korteri ülalpidamine on väga kulukas kui nt kaks inimest elab ühes korteris? Kuhu linna te soovitaksite esialgu minna, kus oleks kõige kergem tööd ja elamist leida?

Loodan, et vastate mu küsimustele, ma oleks äärmiselt tänulik teile!

Need lingid ei anna mu küsimustele vastuseid! Paluks väga informatsiooni! trinzu89@hot.ee

Hawaii on USA osariik ja turistina sa ei või töötada. Võta ühendust Sunart-iga. http://trip.ee/node/52189

Tallinn-Riia-Zürich-London-LAX-Honolulu-LAX-London-Tallinn; kaasatud Air Baltic, BA, AA ja OV. Lähen veebruaris.

Kas broneerisid kõik piletid eraldi lennufirmade kodulehelt või mõne broneerimissüsteemi kaudu? See hind tundub päris hea olevat..

Estravelist ostsin kevadel, 3 bronni on kokku.

Skeemide- ja inforohke Eyewitnessi raamat Hawaii kohta, 2009 edition. Kahenädalasel reisil O´ahu + Maui ajas asja ära. Lisaks saad kodustele näidata neid pilte ja kohti skemaatiliselt, mida raamatud nagu LP ei võimalda. Hind 13 EURi

56155822