Hea asukohaga hotell Londonis

Kuna pole ise varem Londonis käinud, siis palun soovitage mõnusat hotelli Londonis, võiks olla üsna linna südames/kesklinnas, sooviks et kõik oleks käe jala juures (vaatamisväärsused, söögikohad, poed jne)
Kui konkreetset hotelli ei ole soovitada, siis äkki oskab keegi kasvõi piirkonda öelda kuhu hotelli võiks vaadata, kas Kengsiton vastab neile nõudmistele, mis ma eespool lugesin?

Tänud kõigile, kes viitsivad vastata :)

Piccadilly Circus - keset elu ja melu
http://www.wlondon.co.uk/
Hinnad alates ~180 GBP

Tänud info eest , tundub väga kena:)!

Kui kellelgi veel ideid, siis teretulnud, nagu ikka ;)!

Täpsusta, mis on su võimaluste hinnatase?

No hind võiks jääda kusagil 100-130GBP kanti, natsa rohkem natsa vähem täiesti OK

Premier Inn Victoria, Luna&Simone, Park Plaza Victoria - kui saabud ja lahkud Gatwicki kaudu.

Mint Hotel Westminster. Asub Westminsteri juures, super asukoht, Big Beni juurde 10 min jalutada, metroopeatusena on mugav kasutada Pimlico't. Hotell ise luksuslik, väga ilus, hea teenindus. Soovitan väga! Miinuseks on see, et ta on kallis, kuid see-eest teeb vahel väga häid sooduspakkumisi, kui peale sattuda, võib toa saada 120GBP eest.

Oma esimesel Londoni käigul ööbisime justnimelt South-Kesingtonis - päris kesklinn ta ju pole aga arvestades Londoni suurepäraselt töötavat metrood võib öelda, et täiesti normaalne kant. Teisel korral olime Victoria jaama läheduses ja edaspidi ma siiski eelistaksin seda - lihtne lennujaamast sinna sõita ja kesklinn ikka üsna käe-jala juures Londoni mõõtmeid arvestades. Ööbisime sellises pisikeses hotellis nagu Elizabeth Hotel. Ei midagi erilist aga mõistliku hinnaga ja igati normaalne. Hetkel vaatasin, et päris sama nime all ta enam ei ole nüüd on Elizabeth House http://www.elizabethhouselondon.com/rooms-elizabeth-house-london.php aga piltide järgi pakun, et tegu sama kohaga. Kahjuks pole sel kodulehel enam hindasid nii selgelt välja toodud kui eelmisel aga kui huvi on võib ju uurida. Boonuseks oli hotelli vastas asuv aiaga piiratud erapark, kuhu ka hotelli külastajatel oli sissepääs.

Olen olnud Victoria jaama lähedal hotellides Blades ja Melita House. Mõlemaga jäin rahule. Asukoht on hea, buss läheb otse kesklinna, metroojaam on ka lähedal ja ka jala minnes pole kesklinn kaugel. Lähedalolevatest Victoria raudteejaamast saab Gatwicki ja Victoria bussijaamast Stanstedi (vist Lutonisse ka). Sealkandis on palju hotelle, näiteks Belgrade roadil on peaaegu igas majas hotell.

http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g186338-d187680-Reviews-Ridgemount_Hotel-London_England.html

Kiviga visata Leicesteri väljakule (1 peatus metrooga aga saab ka jalutatud), odav (alla 100 naela) ja suurepärased reviewd. Broneerimiseks tuleb hotelli helistada või kirjutada.

Brick Lane piirkond.
Kui turvaline on võtta öömaja selles piirkonnas.Asukoht norm:galeriid, turud ja söögikohad. Samas boheemlased ja suur sisserändajate hulk

http://www.aquariushotel.co.uk/rates.htm

Jääb mainitud hinnataseme jaoks kahjuks odavaks. Aga asukoht on Earl's Courtis, mis on Londoni kesklinnale (ja hotelli soovitanud londonlase sõnul Victoria jaamale suhteliselt lähedal) (läänepoolses piirkonnas). (Ise pole seal ööbinud, aga mu tütar võib nädala lõpus tagasisidet osutada). (Keegi, kelle juures mu laps pidi Londonis ööbima, mõtles öömaja osutamise koha pealt ringi ja tuli selle variandiga välja, koha eest ise tasudes. - Samas lugesin Trip Advisori soovitusi ja need olid laest lakke, asukoht oli kõigi arvates kiiduväärne, aga oli, kes kohta kiitsid ja teisi, kes risti vastupidist väitsid; aga hotelli asemel võiks see koht ehk B&B hulka klassifitseeruda - seda arvan mina.)

*Lapse kogemustest: Tuba on puhas ja kena, ent minimalistlik, seda mõõtudelt. Vannitoas on miniatuurne seep, dušigeeli jms pole (aga seda võis ka eeldada), rätikud jms on olemas. Vannitoas kostub torudest otsekui rongimüra meenutav heli (tuletasin talle meelde, et metroo on maja taga).
Magas ja elas öö kenasti üle, hommikusöögilauast saatis sõnumi, et einestab kuninglikult. (Einestamiseks pakutakse seal tolle hinna eest jooke: teed-kohvi ja apelsinimahla ja röstsai moosidega - aga kuna mu laps taolisest toitubki hommikuti, oli tegu tema jaoks suurepärase einega, teisel ehk oleks kere heledaks jäänud - seda arvan ise, aga taas, mida taolise hinna eest Londoni öömajalt ikka tahta).

Ise oleksin paar nädalat varem head meelt tundnud antud hotelli Chiswicki tütarhotalli info üle. (Chiswick jääb Heathrow lennuvälja lähedale ja mul oli/ja on edaspidi sinna konverentsile asja).

Ma panin just sinna 5 ööd kinni, tundub, et saab jala päris paljudesse kohtadesse.
Hinna kauplesin priceline.com'i abil ca 40% leti omast alla.

http://www.parkplazacountyhall.com