trip-krainetrip-ukraine-dark
hotellid ja reisiplaan Phuketis

Lennupiletid Phuketisse on juba ostetud, kuid kuna varem pole käinud, siis ei oska leida sobivat hotelli ja põhimõtteliselt ei ole ka paigas kas peaks olema kogu aja ühes hotellis või oleks mõistlikum vahepeal liikuda teise hotelli? Phuketis kohapeal oleme 14.01 - 01.02.2015. Hotelli eelarve peaks mahtuma kuni 60€ öö kohta (2 inimest). Samas seltskond on meil 6 inimest ja ka head Villa soovitused on teretulnud. Kindlasti sooviks külastada Bondi ja PhiPhi saart, kuid rohkem ei tea/oska midagi soovida. Hetkel on silma jäänud hotell Chanalai Flora Resort. Teab keegi selle kohta midagi head või halba rääkida?

Ootaks soovitusi mida külastada, kus rannas hea peesitada... kust saaks näha seda niiöelda postkaardi randa jne. Või oleks üldse mõistlik Phuketist kuhugi kaugemale edasi liikuda? Mida vältida.

Olen lugenud siin vist enamus Phuketi postitusi, kuid väga paljud neist on väga vanad postitused ning ei ole kindel kui adekvaatsed need enam on. Lisaks ei ole väga ikkagi leidnud infot mida räägitakse hotellide kohta jne.

1 peamine küsimus on kas oles mõistlik võtta kogu 18 ööks üks konkreetne hotell või peaksite õigemaks vahepeal edasi teise hotelli liikuda?

Endal minek Phuketile Ootan ka hotelli soovitusi Patongi randa (põhjus- meelelahutus käe ulatuses, saab öösel jala oma hotelli tagasi minna, päeval teistesse randadesse soovi korral odavam/turvalisem saada)

Saartest plaanis külastada samuti Bondi Phi-Phi-d ja Tachai. Kuulsin et Phi-Phi-le on mõistlikum 2 päevaks minna- kuidas sealt ööbimiskohta otsida? Kas samuti hotellide otsingutes või vaadatakse kohapeal?

Esmalt peaks endale selgeks tegema kas on soov vahepeal asju kokku ja lahti pakkida,et hotelli vahetada.Paljud seda ei soovi teha. Meie olime 15 ööd ühes hotellis,sest liikusime rolleriga ringi ja ei näinud vajadust hotelli vahetuseks. Seekord jällegi tuleb teistmoodi reis ja vahetame hotelle.

Hotelli leiab Phuketis igal ajal, iseasi kas tipphooajal detsember-veebruar õnnestub leida just seda sobivat. Sel aastal võib muidugi olla olukord cipa teine - väidetavalt reisib Taisse sel aastal ca 60 % vähem venelasi, kui eelnevatel aastatel. Aga nende hulk on olnud seal tõesti väga suur. Ei oska hetkel ennustada, täpsema hinnangu saan anda ca 3 nädala pärast. Võiksin ju soovitada, et hotelli tasub otsida kohapeal, täpselt enda soovide järgi aga siin tekib hulk küsimusi reisija osas. Kas on ikka kõige mõnusam näiteks lastega ja kohvritega + 35 kraadiga kolada hotellide vahel ja otsida sobivat? Üksinda ja kerge seljakotiga aga võib see olla aga päris huvitav ja avastav tegevus. Ise olen läinud küll mugavaks ja laisaks nii lendude kui ka hotellide otsingul. Aga eks need algaja turisti etapid on ka juba kõik läbi käidud omal ajal. Kui küsimused oleksid pisut konkreetsemat, saaks ka ehk paremini soovitada. Üldistele küsimustele on keeruline vastata - võimalusi on ikka väga seinast seina.

Olen olnud Chanalai hotellis 2015 jaanuar ja nüüd jaanuar 2016 lähen uuesti sinna. Asukoht super, rannale väga lähedal ja ainult 50m peatänavast. Teenindus hotellis ka igati ok.

hai123 - Kuidas olete plaaninud minna Tachai saarele? Kas jääte sinna ka ööbima või teete päevase tripi? jansaxx - Vaatasime samuti Chanalai (Garden) hotelli. Kas ööbisite Chanalai Garden Resort'is või Chanalai Flora Resort'is? Kas toad vastavad kirjeldusele ja on ilusad? Ja kas võtsite ka hommikusööke?

Chanalai Flora Resort oli meil. Meie tuba vastas kirjeldusele, muidugi meil oli ka Super Deluxe Room. Vaatega hoovi, basseinile. Kõige odavamad toad on osad ( kindlasti mitte kõik)vaatega hoopis teisele poole hotelli, mingile padrikule. Hotell väga hea koha peal. Garden peaks minu teada jääma natukene kaugemale. Hommikusöök suhteliselt sama igapäev, nagu ikka hotellides, aga valikut oli ja kõht sai täis:)

Mina ei soovita kohapeal otsida, sel ajal ikka paremad kohad täis. Agoda com ist leiab kui arvustusi lugeda aga see võtab ikka mitu õhtut aega arvuti taga. Phuketis läheks mina tagasi Sungthong Kamala Beach Resort´i.

Ise ööbisime Nai Yang Beachil, T-villa Resort , agodas/bookingus leitav. Asus lennujaama lähedal, rahvuspargi piirkonnas. Piirkond on pigem villade piirkonnana tuntud, kindlasti rahulikum kui Patongi piirkond. Võtsime rolleri ja sõitsime sellega ringi. Rahulik,mõnus piirkond...mida keegi otsib :) Kui aga rolleriga ise kimada ei viitsi ja avastada,siis tasub kuskile turisti keskpunkti endale hotell otsida. Nai Yang ist edasi sõita saare keskele, jääb teele väike salarand banana beach ...väga väike ja kena rand...väike paradiis:) http://www.agoda.com/et-ee/t-villa-resort/hotel/phuket-th.html?asq=2fXFSocw6Xa5lJRHzVRFprejM4mNQHozxfe89i3Tu5L%2fzbAW75gV1lRmsAYXVJl7T6TNQArkEJLMD6gZ18c7ykB%2boOsouaP8lRrvjbet8O9aNwuMHUqSV04ElMj8xJ8mkPGFpXKkV1Rxd803um%2biC00NmqIdaqcr6zk4IQJgNEg%3d&cid=1622926&tag=2eae2d7d-e80f-4386-b524-756be9933726

Soovitan puhkuse lõpuks "kirsiks tordil" nt 4 ööd Thalangi piirkonnas Holiday Inn Phuket Mai Khao Beach hotellis. See on väga suure ja ilusa ranna ääres (nö beachfront). Hotellituba maksab teie reisiperioodiks küll ca 150€/öö (Booking), aga Priceline'st võttes saab 99€/öö.

Priceline - Express Deals - Thalang Area hotels - 4* hotel, guest rating 8+, restaurant, gym, free wifi, pool - 99€/öö - See ongi Holiday Inn Phuket Mai Khao Beach hotel. Lisaks saab -10% kui kasutada uue registreerunud kasutaja sooduskupongi.

Priceline'i olen palju kasutanud ja seni ainult positiivsed kogemused ja suurepärased hotellid tulnud sealt kaudu. Kõik toimis ka Tais.

Reeglina räägitakse siin ainult hotellidest. Vaatan neid hindu, mida mainitakse/soovitatakse ja imestan. Ise olen vähemalt kõik viimased 8 aastat peatunud ainult guesthouse`des. Low seasoni ajal saab täiesti normaalse toa ca 15 € eest ja high seasonil orienteeruvalt 5 € kallimalt. Väikesed ja kompaktsed, tavaliselt 10-20 toaga hotellikesed. Mis on võrreldes nö päris hotelliga puudu - bassein ja hommikusöök, ....noh ja muidugi 24 h adminniga respa. Ookean on paari minuti kaugusel ja maitsva söögi kohti on kõik nurgatagused täis. Reisida 10 000 km kaugusele, et liguneda kloorivees, süüa igal hommikul ühte ja sama hotellitoitu, saada lillas univormis adminnilt toa võtit jne ?

PS. Aga need olid vaid minu enda isiklikud uitmõtted. Igaüks teeb, mis heaks arvab, onju.

agoda.com oleme kasutanud Tai reiside puhul. Võtnud paar päeva sealt ja kui viitsid, võtad kohapealt järgmisteks päevadeks. Vaatad ise oma silmaga koha üle ja otsustad kas tasub seda hinda or not!

Falang, ma tean siin foorumis tegelasi, kes on telgiga rannas/džunglis ka ööbinud. So what?

Miks peaks keegi külalistemajja ööbima minema kui rahakott lubab enamat :) Ise eelistan ka korralikke hotellikomplekse basseinide ja ilusa aiaga, see ei tähenda, et peaksin päev otsa kloori vees ulpima. Samuti on hommikusöök alati kindlaks kriteeriumiks, hea mugav päeva alustada ja ei pea enam lisaaega kulutama söögikoha leidmisele, kui plaanis mõnele tripile või väljasõidule minna.

nii palju kui inimesi, nii palju ka arvamusi. Hommikusöök Phuketil hotellis on küll viimane mida arvestada. Tänaval saab paremat. Kui just hotell väga metsas pole. Aga jällegi maitse asi. Esimesel päeval küsiti minult kaks korda teed MCDonaldsisse Patongis :)

Ma kirjutasin oma oma postituse lõppu spetsiaalselt PS - see on minu isiklik uitmõte ja isiklikud eelistused !! Lihtsalt siin kirjutavad ja küsivad nõu suht tihti inimesed, kellele on kallis ka 50 € eest odavlennuga kuskile saarele Bangkokist sõita. Neile oleks justkui paljuvõitu siis soovitada 50 või 100 eurost hotelli ööbimiseks. Võrkkiige või telk rannas oleks ka nagu mõnitamine. Guesthouse valik oleks sellise low budgetiga tegelastele päris hea valik, minumeelest. Aga loomulikult saab Tais, nagu ka paljudes kohtades mujal maailmas, elada rannal võrkkiiges kuni kullast segistiga luxhotellini. Ikka igaühele oma valik. Mulle endale piisab sellest, et oleks korralik ja puhas elamine, koos olulise nö baasvarustusega. Muidugi on ka külalistemaju erineva tasemega, kogemusega lihtsalt tean juba kuhu minna.

Falang, kui inimesele ei sobi kallis hotell, siis ta küsib odavamaid ja kui ka need ei sobi, siis küsib võrkkiige kohta. Sellist mulgipudru komplekti igalpool soovitada on natuke ajaraisk, nii küsijale, kui ka vastajatele. Esimeses postituses mainis ta ju ära 60€ hotelli eest, ju siis ta on sellega arvestanud. Ja tavaliselt on suht reegliks, mida kallim hotell, seda mõnusam puhkus(kui kuskil karupees see hotell muidugi ei ole aga see sõltub juba eeltingimustest). 1000V, mina olen ka hommikusöögi vastane aga naise järel kuskil külapeal söömas ma käia ei viitsiks, siis pole juba päris hommikusöögiga tegemist vaid hommikul väljas söömisega ja see on juba hoopis midagi muud.

100% nõustun Falangiga. Alati on alternatiive. Säästad juba ca 720+ euri ööbimiselt, mille saad suunata sukeldumistele vms. Pole küll Tais käinud, kuid nt Indias olid samal tasemel "külalistemajad" vähemalt 3x odavamad hotellidest.

Aasia on raha ja mis peamine- ajaraiskamine neile, kelle jaoks 100m hommikul hotellist eemale sööma minek on juba liiga suur seiklus ning hotelli kvaliteet määrab reisikvaliteedi. Lihtsalt punkti kirja saamiseks pole ju mõtet reisida... ja nendele kriteeriumitele on lademetes pakkumisi erinevatelt reisibüroodelt, kus vastavalt rahakoti paksusele valid välja tärni arvu basseinipuhkuseks Egiptuses...

Flatu, reisimisi on erinevaid, on tööreise, on kultuuri reise, on jooma reise, on puhkuse reise jne jne. See mida keegi reisilt otsib või teeb, on ikkagi reisija asi ja mitte keegi ei saa siin näpuga näidata, et vaat sa teed seda valesti või et sa teed seda teistmoodi. Kui inimene läheb näiteks Taisse 5 tärni hotelli basseini kloorivett nautima, siis on see tema vaba valik ja ei ole kellegi asi, kas ta saab seal punkti kirja või saab ta sealt midagi muud. See, mis ühe jaoks on säästmine 720+ euri või teise jaoks olla 1 tund näpuliigutusi. Üks sõidab Tallinnas rohelise kaardiga, teine Ferrariga.