Hotellide broneeringusüsteemid

Terv, plaan minna nov Taisse omal käel. Lennupiletid olemas ja tarvis hotelli broneerida. Hotelli tahaks kindlalt ette bronnida (kuna laps ka kaasas) ja olemas isegi hotell, kuhu tahaks minna. Vaatasime asiarooms kaudu, kas see on ikka turvaline ja kuidas selline asi üldse käib? Hinnad nt asiaroomsi kaudu ka ikka tükk maad odavamad kui hotelli kodukal. Pärast on nii, et küsivad kohapeal raha juurde, seda ka ei tahaks. Tänan ette vastajaid!

Põhireegel on ikka see, et kohapealt saad alati soodsamalt, lisaks näed ka elusast peast, milline see elamispind tegelikult välja näeb.
Vahel olen endale elamise ette broneerinud esimeseks ööks, kui hilja kohale jõuad ja ei viitsi enam otsimisega tegeleda ning siiani pole probleeme olnud. Hotelli kodukalt suunatakse vastavatele saitidele, maksad krediitkaardiga ja kõik on alati toiminud. Aga kuulda on olnud ka vastupidiseid juhtumeid, seega ei ole siin mingeid kindlaid reegleid ega garantiisid.
Eelmisel aastal Samuile sõites bronnisin ka 1 öö ette, pildid kodulehel olid päris ilusad, kohale jõudes avanes hoopis teistsugune pilt, aga noh see polnud oluline, sellistest pisiasjadest ei saa ju lasta ennast heidutada.
Seega, Monsake, kokkuvõteks võib öelda sulle, et kaugele ja tundmatule maale reisides võib alati ette tulla üllatusi, vahel meeldivaid/vahel ebameeldivaid ja eks nendeks tuleb nii füüsiliselt kui ma mentaalselt valmistuda, onju ! Aga üldjuhul ootavad häid inimesi Taimaal vaid meeldivad üllatused !!

Falang, nii et sulle meeldib 32-kraadise kuumaga raske seljakotiga mööda hotelle jõlkuda, et sobivat välja valida ja sadakond krooni odavamalt saada? Põhireegel? Mulle väga ei meeldi :D

Olen AsiaRooms`i kaudu bronninud ja mingeid probleeme ei ole tekkinud. Kui on kindel hotell välja valitud siis soovitaks hi-seasoni ajal ette bronnida. Eriti kui tegemist on miski popi hotelliga.

Valisime Grand Jomtien Palace hotelli Pattayal, mille juures rand kohe üle tee. Tahaks ikka päikese käes lebotada ja lapsega peab niiehknii pool aega vees olema :). Tuttavad on paaril korral seal käinud ja rahule jäänud, kuigi olen ka negatiivseid kommentaare lugenud (just AsiaRooms´i lehel). Plaanis sealkandis olulisemad vaatamisväärsused ära kaeda ja kohalike eestlastega ka ehk kohtuda. Lihtsalt vabalt võtta ja vaadata, mida järgmine hetk toob :)

Monsake, ära muretse, Grand Jomtien on väga hea ja turvaline hotell ning väga lapsesõbralik, küll näed kuidas sinu last seal nunnutama hakatakse- muidugi kui ta veel pisike on...Olete teinud hea valiku ja ära rohkem selle teemal muretse.

Olen täitsa algaja, üksjagu reisinud, aga kõik tööreisid ja ette-taha ära tehtud. Kui valin hotelli, seal 25 € kahene tuba, kas ongi nii odav, et näiteks 4 ööd ja 100 € koos hommikusöögiga kahele? Ja vajutan book now ja täidan nõutud andmed ja nad saadavad arve, maksan ära ja kogu lugu?

Broneerimine käib jah niimoodi. Üldjuhul saad kohapealt ikkagi odavamalt, aga ise broneerides jällegi poole odavamalt kui reisibüroo kaudu. Samas kohapeal hotelli otsima hakata, kõigi oma reisikohvritega küll ei tahaks. Kui aga suurem seltskond ja üks otsib, teised niikaua ootavad kuskil, siis pole viga. Aga broneerimine pole ka 100 prossa kindel asi, nägin kuidas grupp taanlasi Pattayal meie hotellis seletas, et neil broneeritud, ei tea kuidas see asi lõppes, kuid paar tundi seisid nad seal kindlasti. Ma soovitan ise ära bukkida ja enne reisi üle küsida, kas kõik korras.

Mina broneerin alati Visa kaardiga. Broneerides pean maksma 10% arvest ja ülejäänud maksan siis kui hotellist lahkun. See hea veel ka selles möttes et kui vahepel plaanid muutuvad siis maksan ainult nende ööde eest mis tegelikult seal olin.
.
.
.
Trip.ee lisas suured algustähed!

Kui krediitkaardiga maksad, jälgi et summat topelt ei võta vms. Mul nii juhtunud!

Plaan minna väikese lapsega Taisse - Phuket, Bang Tao, Krabi, Koh Lanta (ei ole veel kindlat plaani otsustanud). Sooviksime puhata vaikses kohas lihtsalt niisama, aga paar päeva ka Phuketis olla. Soov olla u 3 erinevas kohas. Küsimus alljärgnev Tarkadele :) - kas oleks mõtekas kõik öömajad kinni panna eelnevalt sawadee jms kaudu või broneerida igas kohas esimesed paar ööd? Et kohapeal olles on odavam ning kohti on ka ok 3-4* hotellides?

Kui lapsega minna, siis oleneb Sinust ja lapsest. Kuidas sa ette kujutad seda, et otsid ööbimiskohta? Kas lähed koos mehe ja lapsega? või vaid sina ja laps? Selles suhtes et koha pealt saab 100% soodsamalt hotelle, ehk isegi poole soodsamalt, kui Eestist ära bronnida. Ehks iis eestist bronnid hotellid ära, maksab öö eest ma ei tea, ca 2000 EEK, lähed koha peale maksad hea hotelli/majakese eest 500 EEK
Ehk siis kui vähegi võimalik, siis bronni igas kohas kas üheks ööks või kaheks ööks hotell ära ja siis kui koha peal oled, siis võta mingi teine kant ja teine hotell. Kui laps on tubli ja vapper ja jõuab sinu/teiega koos ringi matkata, siis ei ole mõtet küll kõiki hotelle ära bronnida ( PS! muide hotellid on tunduvalt kallimad kui nö privaatmajad-bungalow´d) Aga kui laps on ikka veel väike ja ebamugav ja raske lapsega koos matkata ringi ja otsida ööbimiskohti, siis bronni juba varakult ööbimiskohad ette ära!
EDU,

Olen kasutanud bronnimisel sawadee.com-i ja mingit jama pole ette tulnud. Seal kõik hotellid ilusti hinna järgi reas. Vaatad, uurid, loed rewiev-sid. Ja ongi nii, et 20 USD-iga saad korraliku hotelli hommikusöögiga. Tai 3 on korralik, 4 lausa luksus. Saarte peal-kuurortides on mõistlik bronnida-maksta algul 1-2 ööd ja siis ringi vaadata. Vblla ei sobi rand või ümbrus.

minu uueks lemmikuks sai www.ratestogo.ee,kust saab siis kuni 30p enne saabumist ette broneerida soodsamate hindadega. Meie nii tegime ja kui hotell sobis, siis kohe pikendasime. Bangkokis saime ratestogo kaudu väga uhke hotelli väga hea hinnaga. Aga olen kasutanud ka www.sawadee.com ja asianrooms.com ja mõlemad teevad, mida lubavad.

Ise pooldan mugavust ja ei ole ka eriline hotellide seljakott seljas läbikäija kohapeal :)

Arvan et tegu on ikkagi ratestogo.com-iga. Mis on muidugi ka minu lemmik ja juba yle aasta ning kunagi pole mingeid probleeme olnud. Hinnad soodsad ja iga mone korra jargi saab bronni tasu maksta boonus dollaritega. Esimene kord Tais kaies bronnisin kyll koik hotellid ette ara ja kahetsesin sest toesti. Tais plaanid muutuvad iga paev aga nyyd lihtsalt vaatan kuhu lahen ja siis bronnin ratestogo kaudu ara. Ja ma arvan et keegi ei saa oelda et 2000 bahti 2-kordse hotelli toa eest on palju kus pealegi rodul on vann.

500 krooni eest erit head hotelli siin enam kyll ei saa
aga kui abi vajad siis anna teada mul on siin reisibyroo

Kas keegi on proovinud Tais bronnida järgmiseks päevaks hotelli Pricelinega, sealt siis selle name your own price-ga?

Korduvalt proovitud, erinevatel aegadel, erinevates Kagu-Aasia riikides.

Küsimus siis ikkagi Priceline kohta. Hotelclubis ei saa ju oma hinda pakkuda, pealegi seal on kallimad hinnad kui Sawadees, mis on Tai jaoks kõige optimaalsem. Huvitab just see koht, et kas Tais ka töötab see variant, et pakud oma hinna ja saad järgmiseks päevaks hotelli poole soodsamalt. Äkki keegi jagab kogemusi?

www.biddingfortravel.com jagab kogemusi.

Te võite valida ükskõik kui kalli või ükskõik millises Pattaya osas elamise või hotelli mere ääres. Saate koha pasamerel. Kasutada tasub ainult hotelli basseini. Merd saate nautida mõni kilomeeter eemal saartel. Tulin sealt mitte eriti ammu.Ka Jomtien on nii räpane, et ei läinud vette. Seal lihtsalt ujub paksult inimestest jäetud sodi. Nii, et soovitan hotell valida bassu ja hinna kvaliteedi suhtest, mitte aga mere lähedusest, mis annab küll kõva hinna mitte millestki.