Juulis New Yorki

Kas see on lolli unistus midagi sellist planeerida või on sellel reaalselt lootust? Kust Ameerika riiki lubamise ja reeglite kohta üldse saaks infot lugeda.

1
23
...
7

EL-s on arutanud, et suvel avatakse EL piirid täielikult (st kahe doosiga) vaktsineeritud ameeriklastele. Võimalik, et ameeriklased vastavad samaga ja täielikult vaktsineeritud eurooplased võivad hakata ka USAsse reisima, sh seal transiiti tegema. Aga see on vaid oletus.

1
1

Kuulsin ka sa seda ELi uudist. Kui minna siis kindlasti jah vaksineeritult.

0
2

Ma arvan, et arvamused USA piiride avamisest on sama kindlad, kui tavapärane siinne küsimus, et kas mingi lennufirma ikka mu natuke ülekaalulist käsipagasit kaalub enne lennule laskmist või mitte.

Mina ise loodan, et paari kuu jooksul võiks piirid mingil viisil avaneda ja seda puhtalt sellepärast, et mul endal on augustiks piletid ostetud :)

Aga reeglite kohta võid infot saada kohaliku Terviseameti lehelt, mida viimati on uuendatud mõned päevad tagasi. Kindlasti on kuskil ka infot, et mis plaanid tagatubades liiguvad, aga ise ma pole neid allikaid üles leidnud.

3
0

dante, mis lennufirmaga USA-sse lendad? Isegi plaan augustis minna, aga pole veel pileteid ostnud, kuna piirid kinni.

1
2

Ma plaanin septembri lõpus. Vaatasin Lufthansa hindu ja hetkel 2 le edasi tagasi 1000 EUR kandis. Umbes sama hind ka Miamisse.

1
2

Ma usun, et piirid avanevad hiljemalt sügisel. Sel lihtsal põhjusel, et mul piletid oktoobrisse ostetud :) Lufthansa pakkumine oli selline, mida ei saanud kasutamata jätta.

5
1

Meil on augustiks LH-ga ostetud Tallinn-LA-La Vegas-Tallinn.  Natuke üle 300 euro. Ei saanud ostmata jätta. Fingers crossed, et saab minna kaa. LH õnneks lubab ühe korra tasuta muuta.

1
0

Siis pean ise ka hea hinna korral augustiks-septembri alguseks piletid lihtsalt ara ostma ja lootma for the best sest hiljem olen tooga seotud vahemalt 6 kuud kus kuhugi minna ei saa. Usasse sisse saab siis siselendudega pole vist mingit probleemi. Plaan yht uut linna ka kylastada.

0
0

Liisa88, LHga piletid. Ümberbronnimise võimalus on hea, aga kui hetkel on võetud piletid 300, siis sama hinnaga alternatiivi vaevalt enam leiab. Ehk lisakulu suht kindel, kui ümber midagi tegema tuleb hakata. Aga that's life...

1
1

Oletan, et sügiseks oleks jiba lootust (vaktsineeritud) eurooplastel USA-sse saada. Ise plaanin soetada jõuludeks piletid Belize'i transiidiga läbi USA. Ja siis jääb üle vaid loota, et asjad toimivad :)

0
1

Luftahansaga ümberbroneerides saab muuta ka sihtkohta(järgi proovitud), vaevalt USA-sse siis enam 300 -ga saab, aga vast näiteks Itaaliasse  ikka mõne sihtkoha selle raha eest leiab:)

0
0

Teadja,  kirjuta siis teistele ka palun, mis see hea hind USAsse oli, millega piletid said? Ette tänades!

LH-l jah praegu normaalsed tingimused, et saab muuta kuupäevi ja sihtkohti.

Kas ESTAt saab taotleda praegu?

0
0

Paar nädalat tagasi olid LH pakkumised Tripis, praegugi leitavad. 300eur-ga ühe mugava ümberistumisega Californiasse ei ole ju kõige kehvem variant.

1
0

Ma panin septembri algusesse 8-25 edasi-tagasi 370 eurot. Marsuut väga ok. Mäletan, et lendasin 350 euroga 1 ots NYC 2019 aasta jaanuaris. Peab selle raske otsuse vastu võtma. Sest piiride avanedes keeratakse kõvasti hinda peale.

0
0

Kui USAsse, siis minge Floridasse, seal mõistlik guvernör, ei pea maske kandma, ega midagi tõestama. Jällegi New Yorgis on päris õudne, kahe maski nõuded jubedad piirangud jne. See kõik oleneb osariigi guvernöridest. Uurige!

2
9
1
23
...
7
Lennupakkumised
Reisikaaslased