trip-krainetrip-ukraine-dark
Kas ERGO Reisikindlustus hetkel Eesti parim?

Et võrreldes teistega siis Hinna ja kvaliteedi suhe vist parem kui teistel! Või teab keegi mõnda paremat?

Võrdle pankade kindlustustega! Ma kasutasin varem alati Salvat, aga nüüd panga pikaajalist.

Kas Ergo on kunagi olnud parim? Kui ma mitu aastat tagasi tingimusi võrdlesin, siis olid parimad tingimused If kindlustusel. Nüüd on veel paremad tingimused Swedbank kindlustusel, hind on neil samuti väga hea. Ma enam ei suuda meenutada enam, mis Ergo juures häiris, aga tõmbasin seda oma nimekirjas maha ja pole kasutanud. Juristina uurisin tingimusi väga põhjalikult.

Swedil on ka kõige suuremad rahalised katted (st kindlustussummad).

Meie saime perele igatahes 5-kuu pikkusele reisikindlustusele If-ist pea 2 x suurema pakkumise kui Ergost, lisaks vist veel ka väiksemate hüvitise määradega.

Ka IF-i klienditeenindaja oli nõus, et vähemalt meie juhtumi puhul, ei suutnud nad ühestki otsast Ergoga konkureerida. Lisaks oli veel Ergos 200 eurine hambaravihüvitis, mis lähiajal ka ilmselt käiku läheb :)

Teiste kohta ei oska midagi öelda kuna rohkem pakkumisi ei viitsinud võtta.

Meie kasutame juba mitu aastat Swedbanka oma. Swedbanka tingimused jms on kõige paremad (siin ka hambahüvitis sees). Lisaks on teenindus super/kiire ja hüvitamisotsused tulevad kiiresti. Kui kannatab oodata, siis teeb Swedbank vahepeal reisikindlustusele kampaaniat, pakkudes -30% soodustust.

Hinna poolest tundub soodsaim Iizi poolt pakutav AIG kindlustus

Mulle isiklikult meeldib olla panga poolt pikaajaliselt (aasta) kindlustatud. Vahel käid juhuslikult Lätis, Soomes vm, aga kui peaks seal tänaval komistama ja nina veriseks lööma on alati kindlustus olemas.

Mul on ka juba pikki aastaid see aastane kindlustus. Viimane on välismaise firma oma, sest tingimused ja hind olid sellel väga mõistlikud. Siiani ei ole põhjust olnud seda kasutada, seega ei oska kommenteerida, kas toimib ka.

Meil on ka Swed-ist võetud aastane kindlustus tavaliselt. Vahel kasutame ka IFi oleneb, kellelt parema pakkumise saame. Ergot proovisime ning raha kättesaamine on ääretult pikk kolgata tee. Swedi ja IFiga selliseid probleeme ei ole veel olnud. Seetõttu maksan pigem natukene rohkem (kuigi pole Ergost kaua ühtegi pakkumist võtnud).

Mul ka Swedi kindlustus, mis õigupoolest kingiti koos kuldkaardiga:) Ja töötab see süsteem kui õlitatud välk, ma sain oma raha kindlustusest kätte ennem, kui üldse jõudsin mõtlema hakata, millal see saabuda võiks.

Swed ja krediitkaardiga kaasas olev kindlustus. 2 korda on tulnud hüvitist taodelda, mõlemad korrad läksid väga lihtsalt. Rikutud seljakott hüvitati paari päevaga nii, et ma sain endale reisi käigus juba kindlustuse rahade eest uue osta, ja tegemist oli suhteliselt piiripealse juhtumiga, sest vastutus lasus tegelikult (umbkeelsel) lennufirmal. Samuti ei olnud mingeid probleeme hiinakeelsete meditsiinikulude hüvitamisel.