kas kellelgi on veel probleeme sisse logimisega?

mina pean vähemalt 2korda oma kasutajanime/salasana kirjutama enne kui olen nn.sisse logitud.

Minul on sama probleem ning mõtlesin juba mõnda aega sellekohast teemat püstitada. Tegelt pole see vaid käesoleva foorumi probleem, olen kohanud "toppeltsissekirjutust" päris mitmes foorumis.

Huvitav. Pole sellise probleemiga Tripis rohkem kui 7 aasta jooksul kokku puutunud. Ega ka kuskil mujal. Veel kellelgi sama mure?

Endal ka nii töö- kui ka koduarvutist olnud sama probleem. OS on Windows XP SP2, IE on 6.x, värsked uuendused ka peal.

Minul tahab ka nii tööarvutist kui läpakast kaks korda kasutaja ja salasõna sisestamist. Arvutiprogrammid korralikud ja ametlikud, uuendustega. Peale enda registreerimist esimesed korrad sai ühekordse sisestamisega hakkama, umbes nädal peale registreerimist hakkas tahtma kahekordset andmete sisestamist.

Ei ole mitte kordagi topeltlogimist vaja läinud. Kasutan kolme arvutit: tööl, kodus ja läpakas.

mul igal pool topelt vaja, ükskõik kus, ükskõik mis riigis.

Seni pole veel leidnud kohta, kus saaks esimese korraga sisse logida. Aga eriti ei häiri kah, mis see kaks korda klikata ära ei ole.

.. sama. Mõned korrad peale registreerimist sai sisse ühe korraga, aga nüüd vaid kahe korraga.

Topelt muidugi ei kärise.

Kodus on sama probleem, et pean 2 korda logima, sellepärast ei viitsigi enamasti seda teha. Kõikidesse teistesse portaalidesse saan ka kodust ühe logimisega sisse. Nüüd proovisin töö arvutist ja sain kohe sisse. Kui keegi oskaks nõu anda, ehk vaja midagi muuta?

Kuulun ka kahe korra klubisse (XP PRO SP2, IE 6). Sama asi on ka kodusest Macist.

sama lugu - nii tööl kui kodus vaja 2x sisestada.

et ma ei ole ainuke, ja kusjuures mina kasutan arvutit nii kodus tööl kui ka mujal reisil olles näiteks ja igal pool on sama jama. nüüdki olen reisil ja kohaliku raamatukogu netis jälle 2x