trip-krainetrip-ukraine-dark
Kõige odavam viis lennata Malagasse

Tervist,

et plaan minna septembris Hispaania lõunarannikule. Hakkasin otsima kõige odavamat viisi jõudmiseks sinna, Tallinn-London-Malaga-London-Tallinn (1 öö Londonis) - 3600; ja Riia - Berliin - Malaga- Berliin- Riia ( 1öö Riias) - 3000.- Küsimus selline, kas oleks võimalik leida kusagilt soodsamaid lennukipileteid kui need Easyetiga on? Ette tänades, Kristjan

Soovitaks vaadata Ryanairi ka (www.ryanair.com). Ise käisin Malagas veebruaris, aga et elan hetkel Hollandis, siis minu reisi alguspunktiks oli Brüssel.

Uuri ka Horizon Traveli tšarterlendu: augustis on neil vaheaeg, aga septembris lendavad jälle. Müüvad ka ainult lendu.

See leedulaste lennufirma peaks ka Malagasse lendama ja vöibolla ka algusega Tallinnast

Küsimus järgmine: kuist kohast saab osta odavalt Malagasse lennupileteid. Mina olen otsinud bookinghousist ja sealt alla 5000.- kr ei ole midagi võimalik saada, samas olen kuulnud, et oh sinna saab 2000.- eest osta, oskab keegi soovitada, kust siis saab neid odavaid pileteid? Tänud

... kui aegsasti ette broneeid ja viitsid ümber istuda.

Olete leidnud midagi soodsat?

Jah, kui ikka 3-4 kuud varem teha, siis läbi londoni Easyga on hind 2200-2400 vahel...

Vaata norwegianiga läbi Oslo. Võimalik on saada 349 nokki suund Oslo ja Malaga vahel + Tallinnast-Oslosse alates 220 nokki suund. Oleneb muidugi ajast.

Lendan sept. lõpus. Tall-Stants.Easyjet-312EEK. Stants-Bergamo-18EEK. Bergamo-Malaga-65EEK. Viimased Ryanairiga. Käsipagasiga kogu reis-400EEK. Miinuseks ööbimine Bergamo lennujaamas. Nov.alguseks piletid: Tall-Stants. Easyjet-224EEK. Stants-Girona-0,18EEK. Girana-Malaga-0.18EEK. Kogu reis 225EEK. Miinuseks öö Gironas.

Kui näiteks dets.-jaan. minna, siis saaks edasi-tagasi u. 1700.- Easyjetiga (Tln-London-Malaga-London-Tln). Muidugi Londonis vaja passida, kuna ajad ei klapi. Kui veel odava hotelli (u.10eur päev) leiad, siis nädalane puhkus Malagas kahele, kõigest ~5000.-eeku. Eesti reisikorraldaja käest ei saa isegi ühe inimese paketti sellise raha eest :D

Tere! Plaanin minna juuni lõpus Malagasse (28. umbes), tagasituleku aeg lahtine. Palun andke nõu, kas odavam tuleb Tallinnast kuhugi teise lennujaama lennata (nt Madrid) ja sealt rongiga sihtpunkti või lennata Riiast/Stockholmist otse Malagasse? Muud selle teemalised soovitused on samuti teretulnud.

Noh, bussid on Hispaanias hulga odavamad kui rongid.

Kui otsid taskukohast varianti, siis kaalu marsuuti Riia-Düsseldorf-Malaga. 25. ja 30. juuni peaks olema võimalik Ryanairiga Malagasse lennata ca 55 EUR eest.

hei

Vaatasin seda Ryanair kodukalt, et kuidas sinna saada. Ja sain aru, et kõigepealt peab ostma pileti Riia-Düsseldorf ja sealt siis omakorda eraldi Düsseldorf-Malaga

Et siis hinnad oleksid sellised: Riia-Düsseldorf - 560.- Ja siis Düsseldorf-Malaga 816.- Ehks kokku siis läheks Riiast Malaga õudmine maksma 1337.- Mis on päris hea hind.

Hei

Leidsin, et ryanairiga saak Riga-Frankfurt Frankfurt malaga üliodavalt, aga väike kahtlus on ümberistumise ajaga Frankfurtis. Kell 12.20 maandub lennuk ja juba 13.05 läheb järgmine lennuk edasi Malagasse. Kas ma jõuan? Pagasit pole.

Ja veel selline küsimus, et kas ma saaksin juba Riia lennujaamas teha Frankfurt-Malaga check in'i ära. Mülemaid lende ju opereerib Ryanair.

online check-ini saad teha küll mu teada.

Ryanair suleb pardalepääsu enamasti 20 min enne väljumisaega. Kui sind selleks ajaks kohal ei ole, siis ei aita sind enam miski. Saad ainult uue pileti järgmisele lennule osta tol hetkel kehtiva hinnaga. Sisuliselt on sul siis 25 minutit kahe lennu vahel. Mina ei riskiks, kuid alati võib kõik hästi minna. Check-in'i saada kõikidele lendudele online's ära teha 15 päeva enne väljumist. Lennujaamas minu teada Ryanairile check-in'i enam teha ei saa.

Tänud.

Arvan, et siis ikka võtan ära. Teen selle check-ini onlines ära ja uurin kust väljub täpselt Frankfurtis lennuk Malagasse ja siis pole miskit, kui rakendada kiireid jalgu :)