Kuhu minna 8nda klassiga?

Olen ise õpilane ja meil klassijuhataja ütles, et kui ise korraldate, siis saate minna! Nh alles me käisisme pärnus veepargis. Lätti keegi minna ei taha seda livu7livu vms see oli sinna veeparki keegi minana ei taha ja aquaae kah ehk siis kõigil veeparkidest kõrini. Kuhu siis minna reisi max pikkus võiks olla 2 päeva. Maksta võiks max kuni 50 euri vb natuke pelae kaa agga alla oleks igati parem. On mingeid soovitusi, kogemusi või plaane?

Kus piirkonnast te olete? Kuna?

Mis lapsevanemad Teie plaanidest arvavad? Rahakott on ju nende käes Kevin - naljamiis :)

Mina soovitaks esmalt emakeele tundi minna. Suht rõve lugeda sellist teksti.

See on arvutikeel. Kaasaja paratamatus. See paraneb vanuse kasvuga. Eeldusel, et jätkatakse haridusteed edasi ja kui saadakse töö, mis distsiplineerib õigesti kirjutama.

Tubli poiss, kes viitsib organiseerida. Soovitaks Lahemaad: Palmse ja Vihula mõisad,Käsmu,Altja,Rakvere linnus. Saab ühe päevaga hakkama küll.

Kaheksandikke küll Palmse mõis ei huvita. Tallinn-Tartu mnt. vist 27 km-l on Vikingiteküla. Äkki see on midagi? Pole ise käinud.

Ärme ole nüüd karmid noorte vastu. Kevinile igatahes respect, et viitsib organiseerida. Selles vanuses noori huvitab eelkõige tegevus ehk siis näiteks mõni seikluspark ja looduspark. Vast äkki tasub kaaluda Otepää seiklusparki ja mõnd loodusparki Otepää või Kagu-Eesti kandis?

Äkki oleks põnev käia Tallinna Nukufilmis uudistamas, kuidas nukke õmmeldakse ja animatsiooni tehakse.

Google´i andmetel käib Kevin Raplas koolis. Abiks vihje kaasamõtlejatele ;)

Mina jätaks ka teemaalgataja keelekasutuse üle haukumise kõrvale, respect et viitsitakse ise korraldada ja on leitud ka koht kust nõu küsida, niiet tunnustame initsiatiivi. Oluline on ajastus - kas minna tahetakse nüüd kohe või millalgi veidi hiljem. Praegu ehk kannataks kusagil seikluspargis veel ronida, ma ise pole väljaspool Tallinna asuvate suhtes kompetentne aga Otepääl on üks ja kusagil Pärnu/Valgeranna kandis ka midagi.

Kahjuks just hiljuti lõppes Tallinn-Aegna-Tallinn sõidud muidu oleks soovitanud seda. Samas mõtet jätkates suurematele saartele (nt Vormsi, Hiiumaa või Muhumaa/Saaremaa) minek võib huvitav olla. Kui Aegna oleks lihtsalt huvitav kolada-avastada, siis suurematelt saartelt leiaks ka mingisuguseid tegevusi.

Taagepera loss. Käisime seal mõni aasta tagasi oma tööka kollektiiviga Mõrvamüsteeriumi mängimas. Hinna koha pealt ei mäleta enam, aga link siin http://www.taagepera.eu/peokorraldus/ Ma arvan see meelelahutuslike mängude osa on täitsa põnev ja annab võimaluse põnevaks ühistegevuseks. Samas võib ikka ka väikese hariva ekskursiooni teha. Veel pakuks välja väikesaari - Naissaar, Pakrid ja no saari on ju palju meil...

Nii palju häid mõtteid tuleb kohe, et tahaks ise minna kusagile: http://www.kaevanduspark.ee/ajalugu_2.htm Ka täitsa hariv ja põnev paik.

Tean, et sellises eas loodusmatkad enam (või siis veel) ei huvita. Helsinki lõbustuspargis (Linnamäel) saab pea alaspidi kõrgel rippuda jne...

Soovitan käia mõnes miniloomde farmis a la Pihlaka talu. Kusagil Kilingi-Nõmme lähedal on ka tore farm. Rakvere lähedal on piisonite kasvatus, see ka tore. Siis võiks ühtlasi ka Rakveres ära käia (seal on bassein ka).

50 EUR on mistahes välisreisi - ka Helsingi - jaoks vähe. Selle raha sees peab olema sinna- ja tagasisõit, ööbimine, ühine söök, piletid - no kuidagi ei tule välja. Kuhu üldse panna klassitäis lapsi Helsingis ööbima? Kuna klassiekskursioone sinna tehakse, siis on see kindlasti võimalik, aga...?

Ma võtaks mõne Eesti saare. Ruhnu? Vormsi?

Helsingisse annab minna ka ühepäevaselt - hommikul esimese laeva peale ja õhtul viimasega tagasi. See Fazeri tehas meeldis minu sõbranna lapsele väga (käisid nad seal 7ndas klassis).

Nojah, tõesti, ülesande püstituses oli "max 2 päeva".

Samas on Ruhnu sada korda eksootilisem kohti kui Helsingi.