Kuidas saada Eestisse?

Palun jagage asjakohast teavet, milliste Euroopa lennujaamade kaudu on veel võimalik Eestisse naasta.

18:42 4 tundi tagasi

UUS REISIINFO!

Vt delfi blogi. Seal just üleval lähipäevi lennud

Ei õnnestu kopeerida

Alusta meie VMist  - ehk oskavad mõnda EU kodanike päästelendu soovitada. Aeromexico enam lenda, seega nendega ei saa. Aga LH, IB või  KLM kuskilt altpoolt. Kui on lend, on ka lennujaam. Aga pead asap tegutsema, sest variante ülivähe. Vbla rahaliselt isegi odavam kohapeal olla kui viimase hetke pileteid osta, kui aeg lubab.

Ohsaa - nagu taevast kukkunud :-)

Max, mul tundub, et sul on rohkem õnne olnud;))

Kas juba kodus diivanil;)))

Aeromexico ja mõni teinegi lendab, lihtsalt veebilehed ei tööta.

Ja vastupidi ka, info mis veebilehtedel (sh VMin veebilehel) ei päde. Reisikorraldajatel puudub samuti ligipääs adekvaatsele infole.

Aga tänud vastamast! Otsing jätkub ja paigale pole mõtet jääda, kolme nädala pärast tehakse siin juba ltaaliat.

ei taha küüniline olla, aga seekord ühinen Max iga, rohkem kui paar nädalat tagasi Urmas kutsus rahvast tagasi koju, aga see läks paljudel ühest kõrvast sisse, teisest välja. Aga nüüd kui on si** majas siis alles hakatakse tegutsema

To Aivar67....Las inimesed tegutsevad.kas on kahju vö ? Kui teatud kontingent suvatses ignoreerida oigel ajal koju tagasi tulla,las nyyd tegutsevad ja otsivad seiklusi,kuidas koju saada !

Tallinna lennujaama kodulehel on näha, mis liinid veel siia lendavad.

Offtopic - inimesed, õppige FB (ja teiste saitide) träking paska linkidest kustutama!

trip.ee võiks lausa automaatselt need ära koristada, võin jagada regexit kui vaja.

Vabandan, vanust nagu on, aga misasi on offtopic, träking pask ja regexi jagamine?

Seal välisministeeriumi lehel on viimased lennud Tallinna lähipäevadel. Kas märtsi lõpus - aprilli alguses enam mingit võimalist kodumaale naasta pole? Kui vaadata erinevaid broneeringusaite, siis jaguks lende ka veel aprilli-maisse, aga neid lehti vist ei tasu usaldada. Easyjet ja Ryanair pakuvad erinevaid lende ka aprilliks näiteks. Samas kuulsin, et enamik nende lende on juba ammu tühistatud.

Aprillis ei lenda enam midagi. Isegi Emirates paneb poe kinni.

Mina olen nüüd täitsa Keenias kinni..

Üritasin miskit leida homseks, aga no täiesti võimatu. Ja kõik rahvusvahelised lennud peatatakse teadmata ajaks alates kolmapäevast.

Nüüd on küll juba veits paanika ja stress.

Ohh, just lugesin et kolmapäevast lennud peatatakse.... Kuidas Tansaaniaga on, kas maismaapiiri oleks võimalik ületada (kollapalaviku vaktsiin kohustuslik vist), ja Tansaania kaudu tulla äkki?

Meie Keenias arutasime olukorda, et mis siis teha kui tagasi ei saa, ja üks plaan oli, et otsime võimalust vabatahtlikuks tööks seal - vähemalt midagi teha, ja võibolla saaks toidu ja elamiskulud ka väiksemaks. 

Hoian pöidlaid, et siiski koju jõuaksid, anna teada kui midagi leiad!

Kirjuta kindlasti ka Välisministeeriumsse:

Ostsin eile piletid Ühendriikidest, lend läbi Kanada ja Saksamaa. Viimane ots Tallinnasse väljub Lufthansaga Frankfurdist 31. märtsil, lennuk pooltühi. Lufthansal on veel lend Frankfurdist Tallinnasse 2. aprillil. Kes kaugemalt tulevad, siis läbi Frankfurdi veel pääseb loetud päevadel Eestisse.

Ma loodan, et oled Kanada kodanik või alaline elanik, sest piir on suletud ja Kanadas minuteada transiit samasugune nagu USAs - pead riiki sisenema.

Selleks on vaja elektrooniline reisiluba, mida enam ei väljastata - halvemal juhul ei saa juba USAst lennukile sellepärast? Loodan, et eksin, aga võiks arvestada.

Tegin eTA (elektroonilise loa) eile võrgus tervele perele, sh kaks last. Kõik kiideti heaks umbes 2 minutiga. Probleemi pole, sest meie suhtes kehtivad järgmised kaks kriteeriumit:

For departures from transborder (U.S.) stations: All foreign nationals holding a valid travel document who have been only in the United States and/or Canada during the period of 14 days before the day on which they board are permitted to board flights to Canada.

Exception: A person in transit (on the same calendar day) through Canada to another country is permited to travel from any location. The traveler must meet the final destination entry requirements.