Viimased kommentaarid

Tere! Kena kuulda! Lähen 15. jaan. üheotsapiletiga Buenos Airesesse. Plaan Argentiinas ringi liikuda ja ka Tšiilit või ka Lõuna Brasiiliat külastada. Olen 36n. Kui kauaks plaan minna?

Aitäh kirjutamast, Mia! Hea idee, kindlasti uurin neid tšarterlendude pakkumisi. Lahe lugeda, et oled sarnase reisi, mis minulgi plaanis, hiljuti läbi teinud. Loodan, et nüüdseks on Nicaraguas olukord paranenud ja ehk õnnestub ikkagi Mehhikost Panama City'ni välja trippida. Kui turvalisena sa end sealkandis muidu tundsid? Saan aru, et reisisid üksi vist? Olen Mehhikos käinud päris mitu korda (kuigi mitte üksi), aga muude Kesk-Ameerika riikidega seni kogemus puudub.

Tere!

Olen samuti mõlgutanud mõtteid Tenerifele vabatahtlikuks või niisama keelt õppima minekust. Oktoober sobiks ideaalselt. Kuidas sinuga lähemalt ühendust võtta saaks?

Angelika

Aitäh kõikidele vastajatele ja kommenteeriatele. Loomulikult saan aru, et mu küsimustik pole veatu. Võtan kommentaare arvesse ja üritan küsimustikku parandada. Ootan veel päevakese-paar vastajaid, kes pole veel jõudnud oma panust anda ja siis hakkan kokkuvõtteid tegema.

Kokku on seniseks laekunud 102 vastust. Vastajatest ülekaalus on olnud naised, seda siis 77%-ga. Ootaks veelgi vastuseid ja eelkõige loodaks ka meeste aktiivsemat osavõttu:) Kui lõpliku kokkuvõtte teen, siis annan tulemustest ka kindlasti tripi lugejatele teada. Aitäh, kallid kaasmaalased, you've been most helpful:)

kõikidele vastajatele. Hetkel on laekunud üle 50 vastuse. Ootan veelgi kaasalöömist!

Kuna minu teemaks on "Turismi motiivid Eesti elanikel" ja reisimine töö tõttu ei käi turismi alla, siis ka üheks võimalikuks vastusevariandiks "töö" ei saanud panna.

Teed valesid järeldusi kohe, kuna registreerusin hiljuti. Olen siin foorumis päris sagedane külaline, aga kasutajanime polnud veel enne teinud. Mõni aasta tagasi postitasin ka päris mitu teemat, aga siis polnud veel vaja registreeruda.