tropicalsunrise

Rändur, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
8 postitust
16 kommentaari
 

48 külastatud riiki, 25% maailma 195st riigist

65 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Tundub, et Easyjet ka raha tagasi ei maksa, või olen millestki valesti aru saanud? Mul tühistati kolm erinevat lendu.

Just vaatasin, et 29. märtsi Easyjeti lend London - Tallinn on välja müüdud. Jäin hiljaks! On veel mingeid usaldusväärseid võimalusi koju saabuda, siis ehk saaks Londonist Helsinkisse kuidagi?

Mis sealt Londonist muidu veel Helsinkisse lendab?

Ma kuskilt ei suuda infot leida, kas Inglismaa üldse ikka lubab veel välismaalastel siseneda. Enamik Euroopa riikide piirid on suletud välismaalastele. Mul oleks vaja päris mitu päeva Londonis veeta, kuna Easyjet enne 29.märtsi ei lenda ja muid viise vist Eestimaale saada pole.

Seal välisministeeriumi lehel on viimased lennud Tallinna lähipäevadel. Kas märtsi lõpus - aprilli alguses enam mingit võimalist kodumaale naasta pole? Kui vaadata erinevaid broneeringusaite, siis jaguks lende ka veel aprilli-maisse, aga neid lehti vist ei tasu usaldada. Easyjet ja Ryanair pakuvad erinevaid lende ka aprilliks näiteks. Samas kuulsin, et enamik nende lende on juba ammu tühistatud.

Tere! Kena kuulda! Lähen 15. jaan. üheotsapiletiga Buenos Airesesse. Plaan Argentiinas ringi liikuda ja ka Tšiilit või ka Lõuna Brasiiliat külastada. Olen 36n. Kui kauaks plaan minna?

Aitäh kirjutamast, Mia! Hea idee, kindlasti uurin neid tšarterlendude pakkumisi. Lahe lugeda, et oled sarnase reisi, mis minulgi plaanis, hiljuti läbi teinud. Loodan, et nüüdseks on Nicaraguas olukord paranenud ja ehk õnnestub ikkagi Mehhikost Panama City'ni välja trippida. Kui turvalisena sa end sealkandis muidu tundsid? Saan aru, et reisisid üksi vist? Olen Mehhikos käinud päris mitu korda (kuigi mitte üksi), aga muude Kesk-Ameerika riikidega seni kogemus puudub.

Tere!

Olen samuti mõlgutanud mõtteid Tenerifele vabatahtlikuks või niisama keelt õppima minekust. Oktoober sobiks ideaalselt. Kuidas sinuga lähemalt ühendust võtta saaks?

Angelika

Aitäh kõikidele vastajatele ja kommenteeriatele. Loomulikult saan aru, et mu küsimustik pole veatu. Võtan kommentaare arvesse ja üritan küsimustikku parandada. Ootan veel päevakese-paar vastajaid, kes pole veel jõudnud oma panust anda ja siis hakkan kokkuvõtteid tegema.

Kokku on seniseks laekunud 102 vastust. Vastajatest ülekaalus on olnud naised, seda siis 77%-ga. Ootaks veelgi vastuseid ja eelkõige loodaks ka meeste aktiivsemat osavõttu:) Kui lõpliku kokkuvõtte teen, siis annan tulemustest ka kindlasti tripi lugejatele teada. Aitäh, kallid kaasmaalased, you've been most helpful:)

kõikidele vastajatele. Hetkel on laekunud üle 50 vastuse. Ootan veelgi kaasalöömist!

Kuna minu teemaks on "Turismi motiivid Eesti elanikel" ja reisimine töö tõttu ei käi turismi alla, siis ka üheks võimalikuks vastusevariandiks "töö" ei saanud panna.

Teed valesid järeldusi kohe, kuna registreerusin hiljuti. Olen siin foorumis päris sagedane külaline, aga kasutajanime polnud veel enne teinud. Mõni aasta tagasi postitasin ka päris mitu teemat, aga siis polnud veel vaja registreeruda.