LOT taasavab mais 2010 Tallinn - Varssavi!

Tundub, et LOT on märtsis alustamas jälle lende Tallinnasse. Kahjuks seda koduleht ei kinnita veel aga siin-seal on kuulda. Loodame parimat!

1
2

Wikipedia väidab samuti et "Estonia Tallinn - Lennart Meri Tallinn Airport [Restarts March 2010]". Samas pole viidet allikale.

0
0

OK. Kui keegi leiab konkreetsemaid viiteid, oleks need väga oodatud, sest wiki on wiki ja seetõttu on see esialgu vaid oletus.

0
0

Kurat see oleks super.

0
0

Kui vaadata wikipedias LOT-i sihtkohtade alla, siis näeme, et kevadel 2010 lisandub nii mitmeidki uusi sihtkohti. Vägisi tundub, et poolakad on saanud mingi uue strateegiaga maha ja keegi lähedalseisev isik juba jagab infot.

Igal juhul oleks LOT-i Tallinna taasavamine teostumise puhul väga hea.

0
0

LOT'i lennukit ainult aknast näinuna küsiks, millepoolest see hea on? Et mida LOT odavamalt võimaldab, kui teised firmad.

0
0

Näiteks võimaldab ta mugavamalt Star Alliance miilidega lennata üle kogu maailma.

0
0

Käisin LOT-ga kaks aastat tagasi Torontos. Vaadates praegusi hindu Torontosse, siis sain lennata suht normaalse hinnaga

0
0

Aga kust see info siis ikkagi pärineb? Mingi ametlik teade selle kohta kusagil? Novembri alguses käis ka selleteemaline kõlakas läbi, et see liin taasavatakse Märtsis 2010, aga mingit ametlikku kinnitust sellele kusagilt ei tulnud. Praegugi ei andnud google mulle peale wikipedia ühtki muud tulemust, kus sellest juttu oleks.

0
0

http://www.routesonline.com/news/29/breaking-news/61247/lot-to-resume-four-routes/

Uudis on päris värske, seega ei anna ka see veel piisavalt kindlust, eks tuleb ametlik kinnitus ära oodata.

0
0

See on juba Amadeuse sõiduplaanis olemas, nii et igati ametlik. Muidugi võivad nad selle ka alati tühistada, nagu kunagi Lufthansa tegi Berliini liiniga.

0
0

Ma arvan ka, et Amadeusis niisama pulli pärast poolkõva infot üles ei riputata.

0
0

Eile jõudis siis Eesti meediasse ka, kaks päeva pärast trippi.

0
0

Mina broneerisin Estraveli kaudu Chicago reisi LOTiga. Mõlemal suunal on Warsavis kahe lennu vahe natuke üle 1 tunni. Ja mis kõige huvitam, pilet tuleb väja osta enne 23.maid. Lend toimub 03.juulil. Ei mingit 24, 48 või 72 tundi

0
0

Pilet 5. juulil Chicagosse LOT-iga olemas. Ja Varssavist saab väga kiiresti edasi. Isegi New Yorki kaudu tagasi tulles tulid hinnad soodsad. 12900 krooni kõik kokku.

0
0

Erinevalt teistest päevadest näitab hetkel amadeus, et pühapäeviti hakkab käima vähe uuem ja ruumikam E170, teised päevad siis endiselt E145.

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased