Millise taksoga öösel Tallinna Lennujaama?

Millist taksofirmat eelistate, kui on tarvis öösel Tallinna naabevallast Tallinna Lennujaama sõita? Plaanin auto ette tellida. Milline on usaldusväärne firma, mis kindlasti ilma igasuguste jamadeta õigeks ajaks kohal on?

0
0
1
2

3 korda olen ette tellinud 3.00 ööseks Bongo takso ja pole probleemi olnud. Seda küll Nõmmele.

3
1

Lennujaama ametlik partner on ka Forus takso, aga ma ei tea, kas see on odavam kui Tallinki oma.

3
0

Mina olen ka aastaid kasutanud Forust (endine Tulika). Ja see on mõistlik mõned tunnid varem ette tellida.

Boltist käin ringiga mööda :D

9
3

Meie sõidame lennujaama ja tuleme tagasi alati Forus taksoga. Viisakad juhid, kes räägivad eesti keelt ja puhtad autod erinevalt Boltist kus sa võid sattuda väga jubedate juhtide otsa.

8
1

Alati Bolt ja kõik sujub imeliselt.

4
6

Siiani igal ajal alati Tallink taksot kasutanud ja pole kunagi probleemi olnud. Viisakad juhid, õigel ajal kohal ja autod puhtad. Olen head kuulnud ka Foruse kohta, aga olen ise Tallinkile kindlaks jäänud.

Bolti teenusi pole oma elus siiani tarbinud ja nende kohta midagi öelda ei oska.

2
0

Mis Boltil siis häda on? Bolt/Uber on mul alati esimene valik, kui taksot vaja ja nad piirkonnas tegutsevad.

4
6

https://www.tallinktakso.ee/takso24

kella peale ette tellinud

4
1

Olen viimasel ajal Uberit kasutanud, võib öelda, et üllatavalt viisakad juhid on. Lagedile pole kordagi problemi old.

0
1

Forus või Bolt, vastavalt hinnale ja kiirusele. Forus teinekord soodsamgi.

1
1

Kasutanud nii Bongot kui Bolti, mõlemad ok. Bongo saab kindlaks kellaajaks tellida, nt. hommikul tellid õhtuks/ööseks

3
1

Ma valiks kõige odavama. Aga noh võibolla mõne jaoks on lennujaama sõitmise sõidukogemus ka äärmiselt oluline ning ehk isegi olulisem kui sihtkoht :)

6
8

Hapnikule. Kui sihtkohta jõudes on ikka veel meeles ebameeldiv lennujaama sõit, siis äkki on lennujaama sõitmise sõidukogemus ka äärmiselt oluline. Hiljutine kogemus Bolt Comfordiga, kui kotte pagasiruumi ladusime, oli tunne, et antud pagasnikus on ennem mingit prügimäe kaupa veetud ja kogu rämpsu pole viitsitud välja visata. Lennujaamas ei suvatsenud taksot rooliv Ahmed autost väljagi tulla, et pagasnikuluuki avada, tuli rusikaga autokatusele koputades märku anda. Mina eelistaks taksodena Forust, Tallinki ja Bolti Premiumi. Kui juba puhkus, ära koonerda mõttetu kopikavõidu nimel.

4
2

@smallisland

Bolti ja Uberi peamine häda antud teema kontekstis on see, et kumbki neist ei ole suuteline tagama taksot x ajahetkel kindlasse kohta.

Foruse ja Tallinkiga seda probleemi olemuslikult pole -- nende süsteem ongi nii üles ehitatud, et saab tellida juba eelmisel õhtul ette takso hommikul kella 3:50-ks näiteks.

Tellides seda taskot kell 3:40 ei pruugi seda aga saada. Nagu ka ühtegi jagamismajanduse tranduletti.

Ka kusagil mujal maailmas ei soovita ma lennujaama sõiduks jääda lootma mis iganes "sõidujagamisäpile" ning paluda hotellil organiseerida transport. Tavaliselt on hotellidel lepingud taksofirmadega ning ka oma transpordivõimalus (reeglina kõrgema hinnaga kui takso) aga nad on minul alati valida lasknud. Ja siis ka reeglina taganud, et mis iganes kummaliseks või vähem kummaliseks ajaks olen transporti soovinud, on see ka mulle korraldatud.

Hotell oskab ka reeglina öelda, kui kaua x ajal lennujaama sõit aega võtta võib ning küsivad ka reisijate arvu ja pagasi kohta, et pakutav sõiduk igal juhul sobiks.

Aeg-ajalt esineb see kellaajalise ettetellimise võimalus ka neis "jagamisäppides" -- mina lugesin nende fineprinti ükskord läbi ja ei taha riskida. See, et mulle raha tagasi makstakse, kui tellitud ajal autot ukse ees ei oota, ei rahulda mind mitte. Mul on konkreetsel ajal sõita vaja ja kogu lugu.

No ja lisaks on igasugune "jagamismajandus" mulle kuidagi loomuvastane. Kui on taksoteenus, siis olgu korrektne sõiduk, riigikeelt mõistev juht, sõidukil taksoteenusele vastav kindlustus ja taksojuhil teenindajakaart. Kuid ka selle minu enda "kiiksu" kõrvale jättes -- lennukile minek on kellaajaliselt täpne värk ja seda juhuse hooleks jätta ei taha.

9
1

Kui nii hella hingega olla, et selline asi ka sihtkohta jõudes meeles on, siis küll. Minu enda jaoks on takso punktist A punki B liikumise vahend olukorras, kui muidu alternatiive ei ole. Bolt/uber jms osas äärmiselt tänulik, et tõid hinna all ja muutsid teenuse mugavaks. Samas on sügavalt pohh, kas sõidan varahommikul lennujaama toyota või skodaga, kas rooli keerab Ants või Ahmed või kas pean pagasi ise pagassist välja tõstma. Ag nagu iga asjaga, kellele ema, kellele tütar :)

7
7
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased