Mismoodi minna Madeirale/Assooridele?

Kas on kellelgi, kes käinud, mõistlikke soovitusi, mismoodi/miskaudu oleks kõige targem/ soodsam Madeirale minna? Olen erinevatelt lehtedelt vaadanud, mis mulle marsruute välja pakuvad, aga kõik valikuvariandid on kuidagi absurdsed. Neljaliikmelisele perekonnale (lastega) ei sobi variant 3-4 ümberistumisega ja reisiajaks 24h+, aga kui tahad kohale saada kiiremini kui 24h+ ja ei taha lastega ööläbi lennukis/lennujaamades passida, siis on hind ka kohe mitmekordne (ca 4300eur). No selline hind tundub nagu veidi ulme. Kas tõesti ei ole varianti lennata sinna mõistliku aja ja hinnaga? Ometi tundub, et paljud ju käivad seal. Kuidas nad siis ometi käivad?

Või kui kellelgi on head varianti, kuidas Assooridele saada, võib ka seda jagada.

Huvi oleks minna oktoobri viimasel nädalal.

Tänud ette!

Hei!

Meie käisime kevadel Lufthansaga läbi Frankfurdi Assooridel - oli väga mõistlik hind ja ümberistumine. Aga kui hästi odavalt tahta, siis võib vaadata odavlende (Ryanair, Wizzair) läbi Londoni või muu UK linna.

Madeirale tasub Soomest ja Rootsist viimasehetkereise vaadata - väga mõistliku hinnaga võib saada.

L.

0
0

Oktoobri viimane nädal on teadupärast koolivaheaeg. Praegu pileteid ostma hakates oled mõistliku hinna leidmisega küll lootusetult hiljaks jäänud, kuskil jaanuaris oleks tulnud sellele mõelda. Hetkel on mõtet sihtida pigem seda aprilli lõpu vaheaega.

0
0

Madeirale oli ju alles soodsam pakkumine läbi Lissaboni 1 ümberistumine ja tagasi tulles vist 1 öö, kuid mitte koolivaheajaks vaid nov-dets algus. Koolivaheajal üldse kuskile soodsalt saada on ikka korralik uurimistöö.

0
0

LH Tallinn - Lisbon ja edasi TAP/SATA Lisbon - Asssoorid.

Kõigile nendele Frankfurdist otselennu soovitajatele: see lend läheb ainult Ponta Delgadale, mis on Assoori saartest kõige vähem autentsem ja kõige rohkemate turistidega. Kui on soovi kogeda tõsiselt ilusaid Assooride saari, tuleb osta igaljuhul eraldi lennud Lisbon - soovitud saar. Ise käisin näiteks Floresel ja ei saaks rohkem rahul olla. Ainuke tähelepanek, et kuna saar asub ookeanis ja sinna lendab väike turboprop (DH8), siis võivad lennud ilmastiku tõttu olla tihti tühistatud. Ise sattusin ekstreemse olukorra otsa, kui pidin lendama esmaspäeval ja esimene lennuk läks alles 5 päeva hiljem laupäeval, aga tagantjärgi mõeldes kogemus missugune.

Madeiral olen ka käinud, samamoodi Lufthansaga Lisboni ja edasi TAP-ga.

1
1

Mõlemasse sihtkohta on mõistlik vaadata eraldi piletitega lende. Mingite lendudega Lissaboni ja tagasi. Ja siis eraldi piletitega Lissabonist sihtkohta ja tagasi Lissaboni.

Madeirale leiab vist ka variante, millega saab näiteks läbi Franbkfurdi samal päeval kohale ja tagasi ka. Samas see Lufthansa variant väib päris kallis olla, kui normaalsel hooajal lennata. Muidu on mõistlik osta võimalikult varakult Lufthansa hommikune lend Lissaboni ja õhtune viimane tagasi. Ning siis sellele lisaks TAP Madeirale või Assooridele või Azores Airlines Assooridele. Assooridel tasub siis sõltuvalt sihtkohas veidi lennuplaane uurida. Töötavad ilusti ka variandid, et lendad ühele saarele ja pärast teiselt saarelt tagasi. Tagasilennul on osadelt saartelt tulekul vajalik ööbimine Lissaboni, aga veidi uurides leaib ka varasemaid lende, millega jõuab Lufthansa lennule.

Põhiline trikk ongi otsida eraldi piletitel olevaid lende. Lend samal piletil Tallinnast sihtkohta ja tagasi maksab selles suunas oluliselt rohkem. Eriti Assooridele. Ja siis muidugi see, et kui peamisel hooajal lennata, siis on mõtet pileteid ostma hakata ikka vähemalt 6 kuud varem, sest juba Lissaboni lennud võivad kiirelt kallimaks muutuma hakata. Assooride puhul on 500-600 eurot päris hea hind. Ponta Delgada võib ka odavam olla, kui õnnestub mingeid odavlende klapitada. Eelduseks siis muidugi see, et varakult planeerima ja ostma hakata.

0
0

Lufthansaga on väga suur oht, et lend järjekordselt ära jäetakse.

Mis Assooridesse puutub, siis see 5 päeva Henry kirjeldatud passimist ei kõla ka väga hästi, kui sul mingid reaalsed kohustused väljaspool internetti.

Madeirale on kõige lihtsam saada läbi Helsinki Finnairiga.

0
0

No Flores ja Corvo ongi tõelistele huvilistele, kes tahavad midagi eksootilisemat, aga ikkagi veel Euroopas. Sao Migueli asendajaks sobivad väga hästi ka keskmised saared, kuhu on mitu lendu päevas Lissabonist. Saad laeva või lennukiga mitu saart külastatud ja ei pea pärast esimesele saarele tagasi minema, et koju lendama hakata. Kõik saared on täiesti erinevad oma maastike poolest ja massiturism on väga nõrgalt veel esindatud.

0
0

Ega sel aastal ei ole olnudki head varianti Madeirale saamiseks. Kevade algul sai broneeritud reis sinna suht soodsate hindadega, ühe vahepeatusega, aga see tühistati ja edasi ei olnudki enam muud võimalust, et lennuajad sobiksid kui kahe vahemaandumisega ja ühel otsal üks öö Lissabonis või Portos olla. Praegu on soodsamad variandid Stokholmist TAP Airiga.

0
0

Siuke asi jäi silma

https://www.fly4free.com/flight-deals/europe/flights-from-manchester-to-the-azores-2/

Ehk natuke klapitamist ning Tallinn - Liverpool - Manchester - Ponta Delgada võiks päris odavalt saada. Pole küll kõige mugavam aga odavam :)

P.s: kuupäevi jms ei kontrollinud

0
0

Paar aastat tagasi suvel Finnairiga Lissaboni ja eraldi lendudega Assooridele.

Eelmisel suvel Air Baltic Madriidi ja sealt TAP Air Portugaliga Lissaboni kaudu Madeirale. Kusjuures TAP-i tagasinennul saime tasuta upgrade'i. Omapärane kogemus ainult 1-tunnisel LIS-MAD lennul nende uuema kitsa kerega NEO lennuki businessis, kus voodiks käivad toolid nagu laia kerega lendudel.

0
0

Novatoursi charterid Madeira koha pealt? Kuigi pilet ilma hotellita on +50% vähemalt kallim, kui kahtlase hotelliga koos ostes, aga siiski 450 kanti ots.

0
0

Vaatasin just, et saaks õhtuks Finnairiga Lissaboni ja sealt järgmisel päeval SATAga näiteks Hortasse, Faiali saarel. Kasutasime mõned aastad tagasi seda varianti. Ööbisime Lissabonis lennujaama lähedal. Hortast saab laevaga Madaleenasse, Picol. Laevareis kestab ainult pool tundi ja käib mitu korda päevas. Hortast saab ka laevaga Sao Jorgele. See reis kestab 1,5 tundi. Need kolm Assooride saart on täiesti erinevad. Mulle isiklikult meeldisid Assoorid rohkem kui Madeira.

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased