Otselend Helsingi->Phuket

Tere, Kas kellegil on kogemusi otselennuga Helsingist Phuketisse?

Finnmatkat pakub selliseid reise väga soodsa hinnaga - näiteks reis kestab 2 nädalat ja reisi kestvus 11h 45min ning hind 432€..

Kuidas nii pikk lennureis tundub? Ehk on parem kui on vahemaandumisi ka ikka?

Tänud,

Tere

11 h 42 m on täiesti talutav aeg ja igal juhul on otselend parem kui vahemaandumistega lend. Hind on suurepärane (eeldan, et see on viimase hetke pakkumine).

Vahemaandumine on reeglina ainult tankimiseks ja siis isegi ei minda lennukist välja. Ümberistumisega lennu puhul passid mingi aja lihtsalt lennujaamas. Taisse ma ei teagi, et saaks eriti palju lühema lennusegmendiga hakkama, isegi kui minna ümberistumisega - Euroopast lendabki Taisse ca 11-12 h. Võibolla on natuke lühem, kui istuda ümber Lähis-Idas (Katar, Dubai vms - ei oska isiklikult kommenteerida).

Mida Sa täpsemalt kardad pika lennu puhul? Enda pikim lennusegment on seni ca 13,5 h. Üle 11h lenda olen teinud kümneid:)

12 h möödub üsna kiiresti. lennuaega sisustavat tegevust jätkub piisavalt söömine, magamine, filmide vaatamine, jne. Võta kaasa lugemist. Tutvu kaasareisjatega. Eriti põnev on, kui saad koha akna alla.

Hinnapoolest on see väga, väga hea pakkumine.

Finnmatkad otselend Helsingist Phuketisse 11h 45m ei ole tõesti midagi hullu.Lennuk on Boeing 767 Blue Comfort,mis on väga suur.Seal saab isegi jalgade sirutamiseks vabalt istmetevahelistes vahekäikudes ringi jalutada. Samuti aitab aega veeta istmeseljatugedes olev mutimeedia süsteem,mis võimaldab filme vaadata,muusikat kuulata,mänge mängida või lihtsalt lennu infot kaardilt jälgida. Igal juhul parem variant ,kui vahemaandumisega.Ja see hind 432€ on ka väga OK.Nii,et head reisi.

ma ütleks et see hind pole mitte lihtsalt OK. Vaid supersoodne

Hakkasin vaatama ja hind Krabile 14 p ainult lend edasi-tagasi on üleüldse 195 eurot? Päriselt ka? http://www.rantapallo.fi/akkilahdot/?country[0]=Thaimaa&order_by=price&page=1

Edit: maha võetud see hind. Selline nägi välja: https://www.upload.ee/image/3860607/krabi195.jpg

Huvitav, kas oleks saanud reaalselt selle hinnaga osta?

Phuketile lendab 1 tund vähem tagasi tund rohkem.

Olen mitu korda lennanud Boeing 757 Phuketile- suht piin.Korra tagasiteel tegime hädamaandumise Islamabaadi lennujaamas ja pidime ootama 24 tundi uut lennukit.

See on tsarterlend ja arvestades hinda, siis kindlasti odavamas hinnaklassis (mitte blue comfort) ja meelelahutussüsteem on raha eest. Finnmatkade ja Aurinkomatkate tsarteritel on see kogu aeg nii olnud, sõltumata vedajast (Finnair, Thomson vms.). Samuti söök/jook raha eest. Aga noh ikkagi on hea hind, isegi kui paarkümmend eurot peab nende lisade eest juurde maksma, samas 12h soomlaste tsarterlennuga lennata ei ole just lihtne üritus:D

Sellist hinda saab eeldatavasti ainult järgmisele väljumisele. Kui lennuk täis ei tule, siis nad müüvad need kohad paar päeva enne väljumist rubla viiekümnega maha, et mitte tühje kohti lennukis jätta (finnmatkat maksab ju kogu lennuki enivei kinni, sõltumata reisijate arvust)

Tulin just täna Phuketist 15.päevaselt reisilt.Vedajaks oli TUI Fly Nordic.Pileti ostsin Finnmatkadest.Hind oli 375 pilet pluss 20 pagasi eest pluss 22 toidlustus pluss 2 eurot krediitkaardi makse.Kokku siis 419 eurot.Lennukis jalaruumi piisavalt, meelelahutuskeskus tasuta, kõrvaklapid tasuta ja süüa amti soe toit , hiljem muffin ja veel hiljem wrap.Neist viimased anti ka neile, kes isegi toitu ei olnud tellinud.Lennuk oli jah 767.Teenindus oli väga hea.

Lisaks veel, et sellise hinnaga sain kaks päeva enne väljumist.Alla selle enam hind ei lange kuna selle hinnaga ostetakse ära juba igaljuhul.Reaalselt kestsid mõlemad lennud 11,5 tundi.Filme ja muusikat on piisavalt.Taxfree on samuti.Lisaks veel , et Phuketis on hinnad päris kirved Tai kohta.

Käisin Krabis Aurinkomatkat-ega. 2 toitu suuna peal oli hinnas, pagas edasi-tagasi 20 eurot, jooki tuli endal osta ja meelelahutus maksis ka 5 eur. Soovitaks lennujaamast peale turvat endale mahlad-veed ära osta .

Piletihind oli 495.- , ostsin paar nädalat ette. Kuna kuupäevad klappisid siis olin väga rahul. Ja soomlaste tsarter oli vaikne ja rahulik- keegi ei joonud ega lärmanud.

Mina tulin siia nädal tagasi hinnaga 395.-, pagasi ja söögikordade eest raha ei küsitud. Meelelahutust polnud vaja, 10 tundi sõitu möödus märkamatult, terve tee olin elevil, äkki teeb lennuk peatuse ja küsib minu käest kütuseraha juurde sest hind tundus uskumatuna. Alles siis kui lennuk (Finnairi Airbus A340-300, 2+4+2 istekohta reas) Phuketis maanduma hakkas, oli selline tunne nagu oleks loteriiga võitnud. Ja Finnairist paremat teenindust pole veel kogenud. Kuidas nad jõudsid terve öö üleval olla ja hommikul ikka veel naeratada. Kui nüüd meelde tuletada siis jah, 2-e söögikorra vahel olid näksid ja joogid raha eest, padi ja tekk 5 eur. Kes raha tahab kokku hoida, ostke krõpsud kaasa ja filme vaadake oma tahvelarvutist :) Ja leiab siin Phuketi rannarestoranides ka 100 bahti eest Tai toitu. Euroopa omad on kallimad, pitsa ja Mc Donalds on väga kallis. Tervitusi Phuketist. :)

Ma sain täna 12.02 2-nädalase lennupileti koos esimese öö ööbimisega 395.- eest Finnmatkat lehelt. 445.- eest on teistele Phuketi reisidele veel olemas lenupileteid.

Küsimus Soome reisifirmalt viimase hetke lennupiletite (või reisipakettide) ostmise kohta: Ma ükskord proovisin valida sooduspakkumist (ei mäleta kas Finnmatkat või Aurinko) ja jõudsin andmete sisestamiseni. Märgin kohe ära, et ma lihtsalt proovisin edasi minna, eesmärk ei olnud sel hetkel pileteid osta, vaid koguda infot tuleviku jaoks, et mis andmeid küsitakse jne.
Seal andmetes küsib ju aadressi jne, kas te kirjutate sinna siis Eesti aadressi? Soomes ma ei ela ja ühtegi tuttavat seal ei oma, seega Soome aadressi ma kirjutada ei saa.

Ja kuidas toimub tasumine? Kas krediitkaardiga peale andmete sisestamist avaneb maksmise koht või tuleb arve meilile?

Tänan, kui tutvustate natukene seda tellimisprotsessi. Kogun sel aastal infot ja jälgin ka hinnaskaalat, plaanin soomlaste kaudu reisile minna järgmise aasta jaanuaris (ilmselt küll Mehhhiko või Kuuba).

Ise sai krediitkaardiga samal lehel makstud ja oma lõunamaist päritolu (Soomest vaadatuna siis) ei tulnud pähegi varjata.

Hetkel Finnmatkadega saadaval vähemalt 6 kohta Helsinki-Phuket-Helsinki hinnaga 445 eur inimene(14p). Algus 10 veebruar ja lennuajad on igati sobivad.

Mina panin küll oma Eesti aadressi. Kogu aadress ei mahtunud äragi.

Maksin kaardiga kohe ära, sest viimase hetke reisid tulebki kohe tasuda. Peale seda tuli kohe kinnitus samasse ja meili peale ka. Mul suunas korra peale maksmist Danske Banki internatipanga lehele ja siis sealt uusti Finnamatkat omale tagasi. Mingeid probleeme maksmisel ei olnud.

Ostsin alles hiljuti emale Mehhiko piletid. Panin tema Eesti aadressi ja arve maksin oma Eesti krediitkaardiga. Polnud mingit tõrget ega midagi. Toimis probleemita.

Samuti oli emal pardal toitlustus ja pagas hinnas. Piletid Mehhikosse (Cancun) jõuludeks ja aastavahetuseks 555 euri, ostetud sai ca nädal enne reisi.

Sa oled nii hea tütar oma emale!

Tere

Ei ole küll väga teemasse, aga kuidas toimub näiteks retseptiravimite kaasavõtmine. On kellegil sellega kogemusi?