Poola teed 2019

Kas Suwalki ümbersõit on avatud? Tähtajaks oli märts 2019.

Kui huvireisiga tegu, siis on läbi Bialystoki minev tee palju ilusam. Tee ääres on palju metsa, suvel saab teha mustikapeatuse. Korycinis on ilus suur kirik ja korralik ujumiskoht. Me tavaliselt veedame minnes ja tulles öö kuskil metsas telkides.

0
0

Panevezyse ringtee valmis. Viimati (märtsi keskel) oli veel kuskil ehitusega seotud foor, kuid sai kiirelt läbi.

1
0

Kui ma poola keelest õieti aru sain on 13 km Suwalki möödasõidu avamine homme 13.aprillil kell 9.30.

0
0

Booking.com "loeb" juba päevi, seega Poola teemat vaja hoida "soojas"! Kuigi seda riiki on igas suunas läbitud, võiks sellegipoolest jagada soovitusi meeldivaks puhkepaigaks  või huviväärsustega tutvumiseks.    

0
0

Esmaspäeval, 15.04. oli Lomza ümbersõit igatahes avatud.On kellegi andmeid, mis trassiga muidu tegemist on? Suunaviitadel on läbikriipsutatult Lomza ja Warsawa. Ligi 13 km saab neljarealist, siis peab Augustowi peale ära pöörama, kuigi on näha, et (pooleliolev) trass jätkub.

0
0

Linni! Kas tulite Eesti suunas? Ma just täna vaatasin mida pakub Euroopa suunas Google.maps ning seal oli tee Suwalki - Lomza, kus pöörati Zambrowi peale ning seejärel uuele teele.

0
0

See on uus S61, mis tehakse Leedu ja Ostrow Mazowiecka vahele. 2021. a. suveks on plaanis enamik valmis saada.

2
0

kas oskate soovitada normaalset (turvaline, turvaline parkimine, puhas, viisakas hommikusöök) ööbimiskohta augustowi kandis. mai lõpus läbi poola sõit ees ja kardan, et ma kaugemale ühe päevaga sõita väga ei jaksa. 

0
0

samamoodi kui on soovitusi ööbimiskoha kohta poola teises otsas enne saksamaad. poolas on vist rahaliselt mõistlikum ööbida kui saksamaal (kolmanda päeva hommikupoole peaksin berliini jõudma).

0
0

apensiil, enne Saksa piiri olen tavaliselt ööbinud Torzymis. See jääb vana maantee äärde, sinna jõudmiseks tuleb kiirteelt Torzymi ristis 25 km enne piiri maha keerata ja oledki kohal. Näiteks Motel Petro, hind 92zl kahele (21€), tasuta valvega tarastatud parkla, hommikusöök 15zl. Broneerida saab Bookingus. Kohe kõrval on AS24 tankla, kuigi veel parem hind on paar km Saksamaa poole Boczowis, Ochmani tanklas.

0
0

Augustów is soovitaks ööbimiseks bookings kaudu leitavat Hostel Krechowiaki asukoht hea lihtsasti leitav ja mugav poodki kohe kõrval, I ööbisime perega seal reedel, hind soodne hommikusöök normaalne, lemmikloom ka lubatud eraldi tasu eest. Augustowis ka meeldiv Kont peatumiseks ja ringi jalutamiseks. Augustówist edasi hoidke Byialastoki peale, normaalne tee. Byialastokist edasi juba Varssavini välja 2x2 maantee super kvaliteediga uus tee. Poola uued teed on väga hea. Aga Navi versioonid peavad olema uued. 2017 versioonil uuemaid teelõike kahjuks veel kaardil isegi ei olnud.

0
0

Augustowis olen alati erinevates öömajades peatunud (Booking.com kaudu) ja kõik on vastanud ootusele. Kunagi lolli peaga valisin peatuseks ca 10km eemal oleva küla (Wigry järvede suunas), seal küll oli hommikusöök kesine ja voodid äärmiselt viletsad. Teine voodi oli mingi lahtikäiv!

0
0

Poola majutused on kõik turvalised ja üldjuhul väga puhtad.Enne Saksat tasub peatuda mõnikümmend kilomeetrit enne piiri, majutuse ja kütuse hinnad ei ole veel Saksa taset saavutanud (Poola - Saksa piiril Poola pool tavaliselt hinnad nagu Saksas).Berliini suunal tavaliselt 30 - 40 km enne piiri.Dresdeni suunal sõites olen ööbinud hoopiski Wroclawis.Tsehhi suunal sõites jällegi Tsehhi poole peal. Kui Poolas pannakse söögikohad üldjuhul kl 22 kinni, siis Tsehhis on need pea hommikuni avatud. Kuniks rahvast jätkub.Augustowis on hea hotell Warsawa, aga mitte kõige odavam. Suwalki on nii valiku kui hinnataseme poolest ööbimiseks mõistlikum .

1
0

Mina julgen hotellidest soovitada Lomzas Gromada ja Amadeusi (selles on ka laste mängutuba), Augustowis Nad Netta, Rzeszowis Fryderyki.http://ssc.siskom.waw.pl/Selle kaardi järgi peaks n.ö pseudokiirtee (2+2, max lubatud kiirus 120 km/h) olema valmis Budziskost Ostrow Mazowieckani; aga vähemalt Google'i kaardi järgi ei ole satelliitfotode põhjal küll näha, et näiteks käiks juba ettevalmistus muldkeha jms jaoks.

0
0

Sukin sõni (Szczuczyn) neljarealist igatahes hetkel pikendavad, Tööde tempo järgi otsustades võib kogu tee 2021 valmis olla küll.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased