Reisiaasta 2017

Trip.ee toimetus ning lendude soodukate tiim soovivad kõikidele tripikatele reisiderohket uut aastat!

Vana aasta lõpetuseks ning uue hakatuseks uurime:

  1. Mis olid läinud aasta põnevaimad sihtkohad kus käisid?
  2. Mis sihtkohti on plaanis külastada 2017 aastal?
  3. Kuhu ootad lendude soodukaid?
123
4

Uus reisiaasta on juba ilusti alanud, aga jagan siiski mõningaid mälestusi ja plaane siin. Eelmisel, st 2016.a sai üsna palju reisitud - tegime lõpuks teoks veidi pikema reisi ja avastasime maailma tervelt 3 kuud järjest. Selle aja jooksul sai nähtud väga põnevaid kohti ja meeldejäävama paiga osas on raske valikut teha. Aga ilmselt oli kõige rohkem ootusärevust tekitanud reis Tongale - see oli meil pikki aastaid selline unistuste sihtkoht. Ärge küsige, miks. Ei tea, lihtsalt oli. Lisaks oli aga ülimalt meeldejääv trip Ida-Timori idas asuvale Jaco saarele. Kõigepealt loksusime 2 päeva bussidega mööda Ida-Timorit ja siis lõpuks kõndisime õhtuhämaras üle 8 km, et rannikule jõuda. Pilkases pimeduses jõudsime siiski kohale ja õnneks olid seal jätkuvalt ka majutuskohad olemas :) Jaco saar ise oli aga absoluutselt imeline ja igat higipiiska väärt. Aga eks neid elamusi oli eelmisel aastal tõesti omajagu. See aasta käisime juba Marokos - pikka aega tahtsime minna ja alati tundus ikka liiga lähedal. Ootamatult tore koht, ma olen sellet täiesti vaimustuses. Peaks kindlasti uuesti minema. Töö viis ootamatult mõneks päevaks ka Kasahstani. Huvitav kogemus. Lisaks ootavad augustis Gruusia ja Armeenia (ja kes teab, äkki ka Aserbaidžaan) ning detsembris jõuab lõpuks ometi ka Filipiinidele. Sekka nagu ikka tööreise ja lühemaid nädalavahetuse trippe siia-sinna. Aga järgmine aasta saab kindlasti erilisem olema - äsja said ostetud soodukaga piletid veebruariks (jah, peaaegu aasta aega veel ootamist:) Lääne-Aafrikasse ja plaan on külastada absoluutselt tundmatuid riike nagu Togo ja Benin. Saab näha, mis sest saab. Lendude soodukad on alati väga teretulnud! Mida rohkem, seda parem!

3
0
  1. Kuuba
  2. Montenegro
  3. Maldiivid/Sri Lanka, Birma
0
0
  1. Üks põnevatest kohtadest oli Marrakech, mida soovitan kõigil külastada. Teine oli Põhja-Norra ja seal oli omamoodi elamus polaarpäev.
  2. Juunis üks päev Berliinis, suvel kaks kuud praktikat Cádizis, novembris kolm päeva Barcelonas ja kaks nädalat Dominikaanis.
  3. Ootan soodukat detsembri alguseks Barcelonast Tallinnasse, loodetavasti tuleb midagi.
0
0
  1. Jaapan
  2. Kamchatka
  3. Lõuna- Ameerika
2
0

2016.a. Andaluusia, Gibraltar ja veidi Hispaaniat samuti. 2017 plaanis Balkan.

0
0
  1. Etioopia, mu esimene linnuke "päris" Aahvrikast. Egiptus, Maroko ja Namiibia olid sellega võrreldes tõesti lihtsad, nn "algajate" Aahvrika.
  2. Sügisel tuleb 1 kuuga Sulawesi saar läbi uurida.
  3. Kariibi mere maad, Boliivia, Peruu. Kreekas kolaks ka ringi heameelega.
0
0

@valdek Ma pole oma vaid paari Aafrikas veedetud aasta jooksul see päris õige inimene arvama, aga Etioopia ja "päris Aahvrika" minu jaoks siiski veidi lahknevad mõisted. Sellesse "päris Aahvrikasse" sa loodetavasti ei satu ja sinna minekuks on üldiselt päris korralikke argumente vaja. Noh, ise olen seal päris palju aega mööda saatnud. Elus ja terve. Aga palun, ärge hakake olusid teadmata järgi tegema. Kuid reis Aafrikasse on minu soovitus number 1. Võimatult kreisi ja võimatult lahe. Tulge!

2
0
  1. Aastavahetus 2015/16- Suusareis Ischglisse ja ilutulestik sealsamas. Ja Alpid suvel.
  2. Tahaks nii palju Alpe läbi käia kui võimalik. Suvel lisaks Austria osale matkama nii Sveitsi, Itaalia kui ka Prantsuse omadesse.
  3. Kardan lendamist ja võimalusel seda ei tee. Kui kord enam maad pidi kohale ei saa, eks siis mõtlen.
0
0
  1. Gruusia - fantastiline loodus, suurepärane toit, odavad hinnad. Väga soovitan kõigile, kes pole veel käinud. Ja esimest korda elus käisin Abrukal ning Piirissaarel.
  2. Käidud Ungaris. Plaanis on veel minna Lapimaale Pallas-Yllästunturisse matkama.
  3. Šotimaa, Sitsiilia, Islandile tahaks ka tagasi. Kaugematest sihtkohtadest USA läänerannik või Las Vegase ümbrus, et teha tiir kanjonites jm selle piirkonna kaitsealadel.
0
0
123
4
Lennupakkumised
Reisikaaslased