Reisimine Maldiividele

Tere! Meil on nädala pärast mesinädalad ja juba aasta alguses ostetud Tallinn-Rootsi-Doha-Male lennupiletid. Kuna Maldiivid on ametlikult avatud turistidele alates 15ndast Juulist, siis tundub, et need lennud toimuvad ning transiidid läbi Rootsi ja Katari on lubatud.  Siiski ei suuda otsustada, kas ikka minna sellele reisile? On keegi veel minemas lähiajal reisima kuhugile kaugemale ning oskaks nõu anda, mida silmas pidada?  Millegi pärast muret tekitab eriti Rootsi vahemaandumine..

Noh, teoorias peavad Rootsi kaudu lennanud Eestisse naastes kaheks nädalaks karantiini jääma. Kui kõikide lendude toimumine on kindel, siis miks mitte minna? Praegu on Maldiividel küll vihmaperiood, mõni päev võib ka pikemalt ladistada, aga üldiselt on sajud lühikesed ega sega.

0
0

Soovitan osta Salva kaudu tervisekindlustus, kuna neil on nüüd kaetud ka koroonaviiruse ravikulud ja sihtriigis isolatsiooni jäämine. Muus osas, kui on vahendeid, et vajadusel leida alternatiivne viis koju saada, siis mina läheks ja lülitaks interneti välja :)

1
0

Qatar Airwaysi puhul kirjuta neile otse klienditeenindusse ja nad vahetavad su pileti Helsingi vastu, saad Helsingist lennata. Ma reisin palju Doha kaudu, tõenäoliselt on sul jätkulend õhtul ja Helsingi lennukiga jõuad Male lennule edasi. Nad vahetavad praegu pileteid tasuta. 

Mina läheks, sest kuurordid on üsna tühjad, tee tervisekindlustus ja enamus Maldiivide saared on omaette ja ühe majutusega ja sa ei pea rohkem teistega koos olema kui õhtusöögi ajal ja sealgi võid paluda, et teid pandaks kaugemale istuma. Hetkel on nii vähe turiste, et enamus soovid täidetakse lisatasudeta.

2
0
0
0

Selle internetiühendusega võib raskeks minna nagunii. Suht aeglane värk enamikel saartel.

0
0

QR ei lenda ju Helsingist enam? Ja Tallinnast ei tohiks Rootsigi lende olla?

0
1

Interneti osas soovitajas :) 

Avades selle samususe trip.ee lehe maksaksid sa 60 euri :) 

Delvi.ee avamine 105 euri :) 

Tuttaval laps vaatas 1he multika youtubis, tulemuseks 10k euri arve (õnneks pidi ainult 50% arvest maksma ). 

Ärge jätke mingeid roaming sisse võib minna VÄÄÄGA kalliks see lõbu teile .  Isegi meilide lugemiseks võib minna väga kalliks kuna mingi tausta programm võib sulle päris korralikult kurja teha

0
1

Paadiühendus Rootsiga on taastunud

0
0

Laevaühendus on Rootsiga küll taastunud, kuid sellest tõenäoliselt suurt abi ei ole jah, kui sealt lende ei toimu.
Esmalt tuleks uurida, kas lennuplaanis on võimalik muudatusi teha.

0
0

Bdsm - kust pärineb su info, et Qatar Helsingist ei lenda? Ma ei ole pausi märganud ja igal ajal saab lennata Maldiividele Helsingist, samuti mujale. Ma olen sel aastal nendega mitmeid reise teinud, pole mingeid probleeme, tavalises graafikus lendavad ja klienditeenindus töötab kiirelt, kohe vahetavad ja aitavad, kui on mingi küsimus.

0
0

Mis internetti puutub, siis lennujaamast ostad kohaliku operaatori SIMi mõistliku hinnaga. Hind oleneb reisi pikkusest, usd'ga saab maksta. Valikus on 2 opeaatorit, hind sama, levi meie tripi osas suht sama, toimis saartel, merel muidugi mitte.

0
0

Liinid, mida Qatar hetkel opereerib, on kõik siin kirjas: https://www.qatarairways.com/en/travel-alerts/COVID-19-update.html

Seal ei ole küll Helsingi ega Stockholmi lende Euroopa all kirjas. Nimekiri on muidugi jooksvalt muutuv, ma kujutan ette. Male'd ka ei ole Aasia all. Ei oska öelda, kui sageli nad seda nimekirja uuendavad, aga tahaks arvata, et ikka korrapäraselt.

27.juunil sain Qatarilt kirja, et taastavad lende Varssavist 5.juulist (E, K, R, P), kuid hetkeseisuga lende ei toimu muidugi ja ega ei tea, kas ja millal toimuma hakkavad :)

Minul on Doha-Johannesburg ja Cape Town-Doha augustis-septembris ja kuigi minu broneeringus on lennud jätkuvalt alles, suure tõenaosusega need ei toimu.

0
0

Stockholm on siiski nimekirjas olemas.

Ja sellel nädalal suvalisele päevale Tallinn-Male lendu otsides tundub, et Malesse ka lennatakse. Reedel saab isegi lennujaamades magamata läbi Varssavi minna. Juhul kui LOT ikka hakkab Tallinnasse lendama.

Aga sellist lendu samal piletil nagu Tallinn-Stockholm-Doha jne loomulikult ei toimu, sest Tallinn-Stockholmi lende lihtsalt ei ole.

Kui piletid on ostetud Qatar Airwaysilt, siis peaks nad juba ammu olema saatnud teavituse lennu muudatuste kohta jne. Kui pilet on ostetud mingi kummalise vahendusfirma kaudu, siis on Triinukasel viimane aeg uurima hakata, mis neist piletitest saanud on. Kas neid annab kuidagi normaalsete lendudega piletiteks muuta, tühistada jne.

1
0

Piletite muutmise ja teavitamise jne kohta. Täitsa nõus vatsega, et Triinukas peaks ASAP vaatama Qatari lehelt oma broneeringu üle. Mul olid kevadeks Sri Lankale Qatari piletid ostetud, läbi Budget Airi. 5 paeva enne reisi Qatari lehelt vaadates nägin, et minu marsruudist Varssav-Doha-Colombo ja tagasi oli alles ainult Doha-Colombo lend (Poola oli selleks ajaks sügavalt lockdown'is ja tegelikult ka Sri Lanka). Kohemaid tegin tühistamiskirja Qatarile ja ka BudgetAirile. Budget saatis 2 päeva enne lendu automaatteavituse, et uups, teie broneeringus on muudatused ja osad lennud tühistatud jne. Et nüüd hakkame siin tegelema teie lendudega. Samas oli selleks ajaks pikalt juba teada, et midagi ei lenda.

Mis puutub aga sellesse, kas sel nädalal näiteks hakkavad Varssavi ja Katari vahel lennud lendama - ei tea. Viimane Poola valitsuse korraldus sel teemal on 30.juunist ja seal on ainult need mitte-EL/mitte-Schengeni riigid: Lõuna-Korea, Ukraina, Albaania, Montenegro, Gruusia, Jaapan, Kanada. Muudesse kolmandatesse riikidesse ei ole lennud lubatud (http://dziennikustaw.gov.pl/D2020000116001.pdf). See korraldus kehtib tänaseni, uut veel ei ole avaldatud. Võimalik, et kaovad kõik piirangud, aga võimalik, et tulevad uued piirangud või uus nimekiri :)

P.S. Minu viga, tõepoolest on Stockholm Qatari lehel olevas nimekirjas hetkel olemas :)

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased