Saudi Araabiasse?

Hei-hei! Viimasel ajal on palju räägitud sellest, et Saudi Araabia on üha enam avanemas ning jagatakse ka turistiviisasid. Kas kellelgi on kogemus, on keegi niimoodi käinud? Või aimu, kas üksi reisiv naine on siiski jätkuvalt tabu?

1
2

Aprillis lubatud turismiviisa andmine pole endiselt käiku läinud. Uus ja hetkel ilmselt ainus võimalus on taotleda "spordiviisa".  Detsembris toimub SA-s vormel E etapp ja kui osta sinna pilet, on võimalik taotleda e-viisat aadressil www.sharek.sa/formulae.

2
0

Üksi reisiv mittemoslemist naine ei saa küll kuidagi mingitki viisat.

3
0

Veigo, ma saan muidugi aru, et pole asja spetsialist - aga saad sa muidu asjast samamoodi aru, et ostes pileti, saab automaatselt ka viisa? FAQ justkui ütleks seda...

0
0

Esialgu paistab kõik jah väga lihtne ja automaatne, kuid ilmselt selguvad nüansid viisataotluse täitmise käigus. Ma arvan, et Sharekiga tasuks eelnevalt kontakteeruda ja pärida, kas on mingeid piiranguid. Teoreetiliselt saavad naised nüüd Saudi Araabiasse üksi reisida, kui nad on vähemalt 25 aastat vanad.  

0
0

saatsin àra.update’in

0
0

Saudid minuteada lõhkusid ajaloomälestisi omajagu. Kui pole just moslem siis mida seal vaadata? Suure surmaga saab vist nüüd riiki sisse aga miks? Kõrval asuv Jordaania pakub tavainimesele selgelt rohkem.

0
0

@zolotoy Kõik reisijad ei pruugi olla "tavainimesed".

0
0

viisaga klaarQatari First class ka nüüd waitlistitud.

1
0

Miks Qatar? Qatarist ei saa ju enam Saudi Araabiasse, neil seal suur tüli omavahel. Proovi Dubai kaudu parem.

0
0

jaa, see lend nende kahe vahel kyll

0
0

link?

0
0

Huvitav, ei QR ega ka SV leheküljed paku Qatari ja SA vahelisi lende, kuidas spek selle küll leidis?

1
0

Naine.. üksi... Saudi Araabiasse ? Vägagi põnev teema. Anna teada, kuidas läks ja läheb. Medina ja Meka peaks olema turistile kindlalt lukus. Veeretan käes LP-d Oman, UAE ja Arabian Peninsula.

0
0

Ma täpsustaks - kas ongi nii, et mistahes piletiga seal sharek.sa lehel saab viisat (seal on ka kontserdipiletid nt)? Ja saan liikuda ka erinevate linnade vahel? Muidu kõlab küll nii, et tahaks omale selle reisi orgunnida:)

1
0

Aga palun saude mitte ära hirmutada. Ma tahaks ka sinna jõuda enne kui kõik taas  kinni pannakse :)

2
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased