Soojamaareis novembris 2018?

Tervist!Tekkis siin üks väike küsimus juba kogenud reisijatele, et kuhu oleks mõistlik reisida novembrikuus, kui veel sooja otsima soov minna? Ise olen mõelnud Hispaania peale kuid ei ole kursis hetkel kui soe võib Hispaanias novembris olla, seepärast ka selline küsimus.Suur tänu!

1
2

Tere! Kui reis novembris, siis sooja võib saada Hispaania lõunaosas Marbella ja Malaga kandis. http://www.holiday-weather.com/ annab aastate keskmise vee ja õhu temperatuuride info piirkondade ja kuude lõikes kenasti kätte.Vahemere saartest on tavaliselt novembris soe veel Küprosel.  Suure tõenäosusega saab suvesooja ka Marokos, Agadiris. Aastaringselt on mõnus kliima ka Kanaari saartel.Ja muidugi tasub vaadata kaugemaid sihtkohti- Indoneesia, Filipiinid, Tai, Vietnam jne.

0
0

Kanaari saared. Aasta tagasi Grand Canarial novembris 25-28C, eelmine aasta novembri lõpp-detsember Fuerteventura 25-35C. See aasta plaanis uus saar ette võtta.

1
0

Oleneb, mida sa soojaks pead, minu jaoks on novembris Euroopas (sh Kanaarid jms) ikka juba külm :)

2
0

Kuskil 25-30 C pean silmas ikka stabiilselt jah

0
0

Novembris ise Tjäreborgiga Gambiasse. Otselend Helsingist miski 7,5 h ja sooja kui palju. Hotellid tundusid ka asjalikud. Ega lähemal vist novembris sooja väga ei saa. Jebiktuse jätaks välja.

4
0

Lollikindlalt soe ja ujumiskõlblik on novembris Egiptuses. Tunduvalt odavam, kui Vahemere kuurortid ja raudselt on iga päev päike ja vihm ei kollita. Kas valida Hurghada või Sharm el Sheikh on juba maitse küsimus. Hurghadast pääseb Kairo ja Luxori ekskursioonidele. Viimane on eriti vinge. Mere elu näeb laevareisil või olenevalt, kuhu hotelli lähete. Sharmi pluss on mereelu kohe rannas. Pea kõigil hotellidel on oma rannajupp, kaugematest hotellidest sõidavad tasuta bussid kindlatel aegadel hotelli ja ranna vahet...

0
2

Egiptus on ju pea sama kallis kui Kariibi mere saared. Hoia tripi sooduspakkumistel silm peal, 250 € alates kariibidele sel ajal ei ole sugugi välistatud, arvestama pead tõenäoliselt ettelennu lisandumisega.Kesk-Ameerika saartel on sel ajal küll vihmahooaeg, kuid reaalsuses tähendab see ägedaid äikesetorme öösiti ja stabiilset 25-30 kraadi troopikat koos päikesega päeval. Lisaboonusena lokkav ja roheline loodus.Kohati võib elukallidus olla seal kõrge, aga miks mitte lennata näiteks San Jose'sse Costa Ricas ja liikuda edasi Nicaraguasse, mis on turvaline ja odav, olles samal ajal pungil eksootikat.

4
0

Nov! Kohe kindlasti Tenerife! Temp u 25c ja seda on piisavalt. Vesi on ala 22-23c.  Mega mõnus. Mai alguses tulevad müüki teneka paketid. Soovitan Costa adeje piirkonda ja apartmentit ilma söökideta.  Poes söök jook odavam, kui meil. Kuuma ilmaga söödki hommikul korralikult ja lõuna-õhtu ala 16 ajal. Õhtul näksid midagi poest toodut niisama. Kui oled hinnatundlik, saad lõuna ajal 3 käigulise 8-9e ga. Kui tahad head toitu, siis max 15 nägu. Inglise hommikusöök väljas 3-4e, hotellis 8e. Nagunii võtad mõned päevad ringreise ja siis hotellis söömine läheks tuulde. Mina eelistan alati iga päev eri restodes söömas käia, mitte hotelli kella peale joosta. Joogid on 3 x odavamad veel kui lätis :D liiter viina 5e, liiter rummi 8e, vein 1-2e, 24pk õlut 6e :D ja see 2e vein on ülihea :D Olen 3x tenekal käinud. okt lõpp, nov algus ja nov keskpaik. Mõlemad väga soojad ajad. 3x veeb keskpaik, mis oli mõnus eesti suvi. 

4
2

Aitäh nii sisuka postituse eest! :) Uurin! :D 

1
0

Ma ise vaatan soojamaa reise sellise kaardi abil:+25C jaanuaris:https://www.nefgo.com/search/?cm=2&catl=25&cath=99&catu=C&sm=1&sl=enTeile siis +25C novembris:https://www.nefgo.com/search/?cm=11&catl=25&cath=99&catu=C&sm=1&sl=en

4
0

Teadmata reisi orienteeruvat eelarvet oleks standardvastus: soovitaks minna sinna, kuhu meile mitte teadaoleva suurusega rahakott kannatab minna.

8
0

Mina käisin eelmisel novembril Roheneeme saartel, julgen soovitada, oli soe 30+ ja ka vesi oli soe (ookean). 

2
0

Aitäh info eest! 

1
0

Gran Canaria on minu lemmik. Olen seal käinud umbes kümnel korral ja ikka tõmbab tagasi. Enamustel kordadel just okt.-nov. Temperatuur võib kõikuda. Kui täna paistab päike ja on +30, siis homme võib sadada uduvihma ja +20. Aga see teebki olemise vaheldusrikkaks(minu arusaam). Iga päev ei viitsigi ju rannas lebotada. Vesi on sel ajal veel täitsa soe, umbes 22.  Gran Canarial soovitan just Maspalomase ja Playa Del Inglese  randa oma suurepäraste liivadüünidega. Kilomeetrite viisi liivaluited, kus leiad kindlasti oma sopi, et keegi sind ei häiriks. Nagu Karen eelpool rääkis Tenerifest, võin sama soovitada ka Gran Canaria kohta. Soovitan bronnida apartmenti ilma söökideta. Enamustes apartamentides olemas söögitegemise võimalus. Marketeid on tihedalt ja hinnad ok. Muidugi vein, õlu ja napsud:)))Tavaliselt ei lähe me paketreisiga, vaid otsime odavlende ja  bronnime majutuse. Nii saad ka mitu reisi korraga. Näiteks 2 päeva Dublinis, siis 10 päeva Gran Canarial ja Milano kaudu tagasi.  Selle aasta algul käisin Tais. Minu jaoks oli ikka +30 liiast. Sügisel plaanis ikka tagasi Gran Canariale.

3
2

Gran Canaria kõige paremad rannad on edelarannikul; Anfi del Mar, Amadores, Puerto de Mogan...

1
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased