Tai, Phuket

Hei! Detsembris minek Phuketile perega ( 3 last, vanuses 10,12,13). Hetkel pandud esimene nädal ööbimist Phuketil Karoni piirkonnas siis edasi 2 ööd Phi Phi aga kas oleks mõte Phi Philt edasi minna Ko Lantale  ja võtta sinna nt. 4 ööd? Ko Lantalt tulla tagasi 3-ks viimaseks ööks Phuketile tagasi Patongi piirkonda ( Patongi ööelust tean).  Kas nii lühikeseks ajaks üldse on mõte sõita Lantale?  Kuidas nende paatidega sõit on? Lantalt Phuketile on päris pikk sõit. Igasugu soovitused teretulnud! 

1
2

Ko Lanta on väga hea valik. Ikka on mõttekas sinna minna. Need pered, kes seal minu tutvusringkonnast käinud sh ka mina ise, on Ko Lantat kiitnud. Järjekord, et kuna mis piirkond ette votta, on maitse asi. Ma ise käisin esmalt Krabi, siis PhiPhi, Ko Lanta, Patong. Ko Lanta meeldis kõige enam. Sobranna tegi sama marsruudi läbi ja ta kahetses seda aega, mida jàttis Patongi jaoks reisi lõpus. Ütles, et oleks voinud olla rohkem Ko Lantal ja vähem Patongis. Maitse asi, kas olla reisi lõpus lärmakas piirkonnas v valida vaikus ja rahu. :)Kas soidate otse Phuketile v maandute Bangkokis ja sealt siselennuga edasi? Kui siselennuga, tasuks mõelda lendamist esmalt Phuketile ja tagasi nt Krabist. Ma ise Ko Lipele ei joudnud, jäi liiga eemale. Aga sobranna, kes liitis selle ka enda reisi sihtkohta, kiitis seda meeletult. Lemmik nendest väljatoodud kohtadest enda rahu ja ilu poolest. 

0
0

4 ööd Lantal on paras .Arvestage,see rahulikum puhkusekoht.Väga pidusid öösel pole.Ilusad pikad liivarannad.Kui olete snorgeldamishuvilised,soovitan võtta trip kaatriga Ko Rok ile.Meile väga meeldis.Meie ööbisime saare keskel ranna ääres Clean Beach Resort is.Miks lõpuks Patongi lähete?Kui pidu kõvasti panna ei taha,siis mina soovitaks näiteks Kamalat.Siin olemas ka peredele apartment hotell(elutuba kööginurgaga,2 magamistuba).Nime kahjuks ei mäleta?

0
0

To lillekke:Piletid on tal-phuket-tal olemas. Selge siis uurin Ko Lanta varianti, et sinna minna samuti. Reisi lõppu jätan meelega Patongi kuna siis hea lennujaama suunduda ja mõni ägedam öö võib ju reisi lõpus olla :-)

0
0

Perereisi puhul mina isiklikult kindlasti ei oleks Patongi piirkonnas 3 ööd. Kata ja Karon on hulka paremad ja seda just ranna osas (Patongi rand on nagu meie Stromka- hall ja ilmetu ning peale selle tsirkusetänava (ja sinna lastega õhtul kindlasti ei läheks) ja toiduturu seal suurt muud teha polegi). Phi Phi on väga kaunis, aga üle 3 öö seal uusi tegevusi ilmselt ei jaguks (saarel on põhirõhk just öistel rannapidudel ja odavatel ämbrijookidel). Ise olime Phi-Phil 2 ööd ja tundus, et täpselt ühe öö oleks veel võinud olla). Koh Lantal pole ma ise käinud, aga tuttavate soovituste järgi usun, et see oleks perereisiks või romantiliseks puhkuseks parim valik.

0
0

Kui lastega minek, siis mina ei kasutaks sõiduks näiteks Lantale  ja ka Phi Phile mitte paati vaid läheks  laevaga. Paadiga sõit on kuidas kunagi. Kui on suur laine siis tihti taob see vastu paadi põhja nii, et ajud rappuvad, vahest on millegipärast vastik bensiinihais, ka tunned ennast  tihedalt üksteise vastu surutuna nagu kilu karbis. Laevas saad ringi jalutada, laevalael peesitada jne. Patongi rannas võiks võtta majutuse ranna lõunapoolsesse otsa, suuremast peomöllust eemale.

0
0

Mina ikka imestan. 3 päeva siin, 2 päeva seal, kohvrid lahti, kohvrid kinni...Kas puhkuse lõpus tunnete end väljapuhanuna?:-)

3
0

:) maitse asi ikkagi,Meie olime Lantal 9 ööd, phi-phi 2 ööd aga oleks võinud 1 öö ollaEdasi oleme AoNangis olnud 3-4 ööd ja siis Krabilt koju 

0
0

Maitse asi jah :). Kuna töö on kodus istuv ja väheliikuv, siis just selline seiklemine 1-2 öö kaupa erinevates kohtades tõeline puhkus ongi :). 

4
0

Tais on ühelt saarelt teisele trippamine väga mõnus tegevus ja puhkuse osa, kui just jah endal järel 25 kg kohvrit ei vea. Ma ikka imestan, kui kusagil saarel näen turiste enda järel suuri kohvreid vedamas, et mida nii palju on sinna kaasa vaja vedada.  3 ööd on täpselt mõnus ühes kohas olla ja siis kusagile edasi avastama minna. Ühes kohas olles läheks mul Tai või ükskõik millise riigi avastamiseks 10 erinevat reisi vaja.

4
0

Ju siis ei ole olnud kohta kuhu kohvrit saaretripi ajaks ootama jätta.Kui ikka lendad sinna riiki oma 2-3 kuuks, siis ikka ainult käsipagasiga tihti välja ei vea.Paarinädalase reisi saaks küll käsipagasiga ära teha.Ma ise küll olen alati kohvrile koha leidnud selleks ajaks, kui maismaalt ära olen.Ja nõustun ka eelkõnelejatega, et puhkus ei pea olema mitte sugugi ainult ühes kohas peesitamine.

0
0

Kuna lapsed meil piisavalt suured ja harjunud trippima siis pole probleem ühelt saarelt teisele seigelda. Seda enam, et reisi esimene nädal oleme Karoni piirkonnas korralikus hotellis. Usun, et nädalaga jõuame korralikult rannas lebotada ja ümbruskonnas kolada. Paanin just reisi teiseks pooleks aktiivsemat äraolemist. Küll pärast jõuab kodus kamina ees puhata :-)Ps.  Kuidas selle laevaga on? Kas need on need, millele saab onlinest pileti soetada? Pigem valiksime tõesti Lantalt tulekuks laeva kui paadi. 

0
0

Laevapileteid saab osta nii veebist, hotellist, kui ka tänavalt. Meie kasutasime viimast varianti, kuna sellisel juhul sisaldub hinnas ka transfeer sadamasse.

0
0

Soovitan väga Ko Lantat. Ise oleme kaks korda käinud ja ööbisime Ecco Lanta bambushüttides. Rentisime rollerid ja nautisime saare kaunisrandasid. Saare lõunatipus on rahvuspark. Sattusime ka ahvide kooli. Phuketilt sõitsime Ko Lantale kiirkaatriga. Sadamasse transfeeri ja piletid sebis hotelli administraator. 

0
0

Marko, puhkajaid on erinevaid, mõni pleesitab rannas, mõni käib armuelu rikastamas, mõni rändab ringi, mõni tegeleb isegi mägironimisega:) Paljudele on parim puhkus tööst vastandtegevusega tegelemine, mentaalse töö tegija puhkab just füüsilist tööd tehes jne. Mina olen ka see, kes kolmandal päeval samas kohas muutub juba rahutuks. 

3
0

Meie jõuame Phuketisse 15,12, kaasas 15 aastane neiu. Kes käinud, kuhu kindlasti soovitate minna ja mida võiks vältida. Varasem kokkupuude on Krabi ja Khao Lakiga.  Mis ööbimist soovitate või mida seal vältida?

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased