Tallinn LHV Lounge

Esmamuljeid Tallinna uuendatud loungest?

1
1

Sissepääs 45 eurot?? Vau

Siuke huvitav lōik jäi lennujaama lehelt silma:

"Lennujaama LHV Lounge’i on tasuta teretulnud lennufirmade airBaltic, Finnair, LOT, Turkish Airlines, Lufthansa, SWISS ja Aegean lahkuvate lendude äriklassi reisijad."

Kas staatuskliendid turistiklassis pole siis enam oodatud?

0
0

Revolut Premium ja Metal kaardiomanikud peaksid saama 24€ eest, Ultra omanikud tasuta.

0
1

Kujuta ette, et maksad 45€, et istuda seljatoeta puki peal. Tööpind on ka pisike. Normaalsete toolidega lauad on tillukesed ja ümmargused. Kas see on kõik? Või jäid etemad alad pildistamata?

Pildid siin

2
1

@smallisland

Ma tahaks ikkagi loota, et see on lihtsalt viga kirjelduses. Muidu oleks Tallinna lennujaam vist ainuke, kus lennufirma kuldkaardiga lounge'i ei saa. Lounge invitation on ju tavaliselt pardakaardil trükitud.

Aga huvitav jah.

0
0

Suht ulme nagu paljud muud teenused Tallinnas ja aina enam mujal Eestis. Helsingis ja Stockholmis saab vist isegi ukselt ostes odavamalt sisse ja mujalt ostes omajagu soodsamalt. Samas Lounge Passist saab hetkel näiteks 29 euro eest ja kui see hind ei uuene, siis Helsingist on ikkagi veidi soodsam. Lõpuks määrab jällegi täituvus hinna ja pole vahet, et Zürichis või Singapuris võib kuhugi soodsamalt sisse saada.

0
0

Ajad muutuvad, hinnad ei ole kivisse raiutud. Eesti võib olla teerajaja, ettenägelik. Kaua need hinnad on sellisena Helsingis olnud, teistes lennujaamades. Palju sõltub toitlustajatega sõlmitud lepingust jne.
Surve palgatõusule, ehtius kõik on kallimaks muutunud. Ma arvan, et aasta lõpuks näete ka teistes lennujaamades hinnatõuse.
Mõnes lounge-is võite hoopis ise vanduda, miks sissepääsu hinnad kallimad ei ole, sest ruumi ei ole, ei pääse sisse.

2
0

Huvitav kui suur % loungeide külastajatest reaalselt neid tasusid maksavad? Enamasti tundub, et külastajad on staatuskliendid. Viimastel aastatel muidugi ka priority pass, lounge key jms massidesse läinud. Tavaloungeide üldine tase samas minu hinnangul langenud.

Aga hea, et Tallinna lounge värskema ilme sai. No ja ei jõua ära oodata (kahjuks järgmine lend Tallinnast alles Mai lõpus :( ) , et neid menüü uuendusi proovida. Loodan siiski, et kartulisalat jäi menüüsse :D

0
0

Buldooza, kus sa neid Revoluti numbreid, kellel tasuta ja kellel poole hinnaga loed? Revolut.com suht ebamäärane inf pealiskaudselt vaadates?

1
0

Snoop, vaata https://www.revolut.com/en-EE/legal/lounge-pass/, ptk 2. Varasemalt olid nad mestis LoungeKey programmiga, nüüd Dragonpassi all. Pileti saab äpis 'Lifestyle' - 'Lounge' alt osta, Tallinn on nimistus ja hind 24€. Ise veel proovinud ei ole. Nende Smart Delay töötab muidu päris OKlt, möödund suvel Pariisis jäi lend 3h hiljaks ning 1h möödudes tuli nende loungepass kenasti äppi.

1
0

jormax, % ei tea, aga Istanbulis oli IGA lounge sissepääsu letihind 82€ ning pikk saba idanaabritest, kes oma kaarte viibates seda raha maksid. Ise läksin oma Dragonpassiga 26€ eest ning arvestades et isegi lennujaama McDonaldsis maksis kokakoolaga eine 15€, oli 3h lounges piiramatu toidu, jookide ning dušiga igat senti väärt.

2
0

mis point üldse on TLLi lougel? eelnevates postitustes on juttu ARN, HEL, ZRH, SIN, IST lennujaamadest, kõik suured või väga suured sõlmlennujaamad, kus palju ümberistujaid ja kus täiesti arusaadavalt on hea lounges aega surnuks lüüa ja keha kinnitada jne. aga TLL!? pole me ju mingi suur sõlmlennujaam kus palju ümberistujaid...mõtlen et palju neid üldse on? ja minna enne lennu algust TLLi tund-kaks enne lendu, et lounges istuda...sellest ma ka ei saa aru :))

ma ei ütlegi, et seda lounge üldse vaja poleks, eks sel oma väike turg ole ka. aga lihtsalt mitte liiga tihti lendava inimesene tundub see kurtmine lounge hinna ja muude asjade üle suht naljakas.

5
0

marti384,

hommikul kl 4-5 lennujaama kiirustades jääb ära ajakulu koduse kohvitamise peale ja palju rahulikum ju süüa, kui pagasikontroll jms. tehtud. Enne lõunast/peale lõunast lendu jääb ära linnas lõunasöögi koha otsimine, enne õhtust lendu ja/või muidugi ka kõigide teiste vaba aja või "natuke vähem töiste" lendude puhul saad ka soovi korral libistada toidu kõrvale miskit.

Samas hea mugavam tööd teha, kui niisama pingi peal. Ei tea, kas endiselt, aga varem oli ka zetooniga toimiv massaazhitool, mida mõlemad varem naisega kasutasime, kui väljalend viibis või muidu aega rohkem oli.

Kindlasti ei ole eluliselt vajalik ja muidugi saab kõike raha eest ka lennujaama pealt osta. Kui pean uksel raha välja käima, siis kindlasti enne mõtlen. Aga kui staatuse, piletitüübi või mingi kaardiga asi kaasas, siis miks mitte kasutada.

2
0

@marti384

Mina olen see, kes läheb igasse lennujaama sh Tallinna omasse pigem vara kui hilja ja siis teengi aega parajaks lounge'is :D Ei mingit närvitsemist parkimise otsimisel, rendiauto tagastamisel, checkini järjekorras või turvakontrollis. Ja ei mingit jooksmist lennule jõudmiseks (ma põhimõtteliselt ei jookse lennujaamades :D).

See lounge'ist läbi astumine on minul omamoodi reisirituaal (vaatasin, et viimas poole aasta jooksul 25 korda erinevaid lounge külastanud sh 6x Tallinna oma). Lounge'is on enamasti vaikne ja rahulik, saab veel reisiplaanid läbi mõelda, või kui rohkem töö pärast reisisin, siis vastasin mailidele vms. Kõhtu saab ka seal midagi.

Igale oma, kes läheb viimasel minutil ja võtab erinevaid hilinemise riske, kes eelistab reisi alustada rahulikus tempos.

Aga nagu tom1967 ka mainis siis kui raha peaks selle eest iga kord välja käima siis mõtleks ikka pikalt :)

4
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased