Tenerifel võimalused?

Tere,kuna plaan minna juba 13-ndal oktoobril Tenerifele (4 reisijat ja mitte kõige nooremad(50) )siis küsiks targematelt pisut nõu: elutseme Los Gigantes ja mis vaatamisväärsusi ja huvitavaid kohti välja pakute?Kust saaks kõige soodsamalt auto rentida ja kas see tuleb teha juba praegu broneerides?Palju sularaha kaasa võtta ja mis hinnad üldse seal on võrreldes Eestiga?Igasugune info on teretulnud!

Just lugesin raamatut Minu Tenerife, soovitan seal vaadata lugeda, väga hea raamat ja head näpunäited, raamatu lõpus ka neti lehtede aadressid kust nt autut rentida , reise osta, ilma vaadata jne

Soovitan Pluscarist ette auto rentida, soodne ja võimalus igale poole liikuda. Tenerife ei ole suur saar, jõuab autoga igale poole.

http://www.pluscar-tenerife.com/ Maksad selle hinna, mis kodulehel näha. A la 100 € nädalaks väikse auto eest.
Üles mägedesse tasub kindlasti sõita, Teide juurde, päris tippu vist ei saa, selleks peab tegema eeltööd ja mäepileti ostma (vist oli nii) aga niisamagi seal on kena. Soojemalt riidesse, kui üles sõita.
Põhja pool on rohelisem ja kenam loodus.

Igale poole mitut reisi teha ei jõua . Kui eeldada, et Kanaaridele minna ainult üks kord , siis milline saar oleks parim valik ( jätaks pubid-klubid, veepargid ja shopingu valikukriteeriumist välja ) Kas olekski Tenarife ?

Margus360, kasuta pln tripi otsingut, alles nädal-kaks tagasi küsiti siin täpselt sama küsimust.
Ja saad vastuse

Kanaaridel oleme me alati võtnud auto Goldcar'ist, seda ka Tenerifel. Pole probleeme olnud. Mina broneeriksin ette.
Los Gigantes on väga armas väikelinn. Kahjuks ei suutnud meie seal linnas sellist ilusat liivaranda leida, kuid jäime oma elukohaga siiski rahule.
Kanaaridest on Tenerife minu isiklik lemmik.
Üldine hinnatase on nagu Eestis. Kaardiga saab maksta igas poes ja putkas :)

Nii odavat autorenti-147 eur nädal koos täiskindlustusega (Peugeot 308) pole ma vist kuskil Euroopas kohanud. Auto broneerisin neti teel eestlaste käest.
http://tenerifesiesta.com/autorent.php#.WH5TwFN95aQ

Kas Loro park on oma 35 eur hinda väärt, kui igasugu showsid ja disnilandlikku jura ei hinda , et siis ainult looduse ja loomade-lindude pärast sinna minna

Disniländist on Loro park ikka väga kaugel ja ka looduse imetlemiseks on paremaid kohti. Kui showd ei huvita, siis on see lihtsalt loomaaed. Raske öelda, kas see sinu jaoks on väärt 35 kulli või mitte.

Minu Tenerife, kas seda raamatut on võimalik kuskilt leida?

Tenerifel on päris palju eestlasi, osa neist tegeleb ka turismindusega. Costa Adejes on Kompass- see on legendaarne eestlaste kokkusaamise koht, mida veab Olavi Antons. Veel tegeleb eestlastele nõu andmisega Tenerifesiesta (asukohta saarel küll täpselt ei tea ) ja üliaktiivne energiaapomm Monika Järvela , kes minu mälu järgi just Los Giganteses. Kõik nimetatud tegelevad eestlaste nõustamisega ja müüvad ka ekskursioone - saaretuure - ja isegi eestikeelseid ! ( ei või küll kinnitada et ka oktoobris, hiljem kindlasti. ) Ise käisime paar aastat tagasi suvel, augustis- siis eestikeelset saaretuuri võtta polnud, ja kuna english nõrk- võtsime venekeelse. Kõik nimetatud kohad/isikud on leitvad facebookist. Kompassil ka koduleht olemas https://tenerifekompass.com/index.html

Los gigantes on väga hea koht peatuseks. Sealsamas on ka autorent (AVIS) , 3 päeva on paras. Poed ja restod on seal samas. Teide on must do, siis 1000 a draakonipuu, ei mäleta enamgi kus ta oligi. Santa Cruzis on ilus liivarand.

Saate kindlasti saarele tiiru peale teha, avastamist on Tenerifel palju. Loodus on väga kaunis.

Siin 2 postitust Tenerife külastusest:
https://elustilist.ee/tenerife-kas-tasub-kulastada/
https://elustilist.ee/tenerife-kas-tasub-kulastada-2/

Eestlaste lehelt leiab ka palju infot: https://tenerifekompass.com/

No juba 10 aastat tagasi räägiti meile, et 1000-aastane draakonipuu. Kui siis õigust räägiti, peaks ta nüüd vähemalt 1010 aastat vana olema. Või räägitakse juba sadu aastaid, et ta on tuhande-aastane?

Ütleme siis, et esimesed 1000 aastat on teda presenteeritud Icod De Los Vinos'es: