Terviseankeet Sansibarile

Palun reaalset infot ankeetide ajastul Sansibari külastanud rahvalt. Aafrikareiside infoleht väidab, et terviseankeet tuleb täita 24 tundi enne Sansibarile saabumist. Paraku oleme meie sel ajal kuskil poole tee peal, sest kahjuks on reis planeeritud vaheööbimisega.  Küsimus, et kas varem võib ja saab ka seda täita  või on aeg oluline? Väidetavalt on tegemist aegkriitilise värgiga.

Nii on kirjas jah. https://afyamsafiri.moh.go.tz/#/home

Täidate siis vaheööbimisel olles enne viimast lendu.

Kas see ankeet on vaja täita ka juhul, kui Sansibarile lennatakse mandri Tansaaniast?

Ankeet tuleb Tansaaniasse sisenedes igal juhul täita, ei ole vahet kas sisened mandrile või Zanzibarile.  Kui ankeet juba mandril täidetud ja riiki sisenetud, siis Zanzibarile minnes seda enam ei küsitud.

Huvitav, kas Zanzibarile minnes (praamiga) on eraldi COVID kontroll, kuna PCR test saab tehtud Eestis enne Tansaaniasse (Dar es Salaami) jõudes ja kuna plaan on pealinnas olla ühe päeva enne saarele minekut, siis see PCR testi 96h saab vahepeal läbi.

Selge see, et ankeet tuleb kindlasti täita. Mind huvitab lihtsalt see, kas keegi on täitnud varem kui 24tundi sihtkohta saabumisest. Kuna Sansibarile läheb praegu palju gruppe, siis võiks ju olla paljudel kogemusi. Nõue on 24 tundi enne saabumist, reisibüroo väidab, et 2 päeva enne võib täita, sellest ka segadus. Jah, muidugi võib poolel tee täita kui selleks võimalust on, aga kindlam oleks ikkagi siin.

@luiterebane -  Sadamas oli vaja ainult Zanzibari immigratsioonikaart täita, COVID-i kohta ei küsitud midagi.

aitäh piloot, nüüd peab lootma vaid negatiivsele PCR testile detsembrikuu lõpus.