Terviseankeet Sansibarile

Palun reaalset infot ankeetide ajastul Sansibari külastanud rahvalt. Aafrikareiside infoleht väidab, et terviseankeet tuleb täita 24 tundi enne Sansibarile saabumist. Paraku oleme meie sel ajal kuskil poole tee peal, sest kahjuks on reis planeeritud vaheööbimisega.  Küsimus, et kas varem võib ja saab ka seda täita  või on aeg oluline? Väidetavalt on tegemist aegkriitilise värgiga.

Nii on kirjas jah. https://afyamsafiri.moh.go.tz/#/home

Täidate siis vaheööbimisel olles enne viimast lendu.

0
0

Kas see ankeet on vaja täita ka juhul, kui Sansibarile lennatakse mandri Tansaaniast?

0
0

Ankeet tuleb Tansaaniasse sisenedes igal juhul täita, ei ole vahet kas sisened mandrile või Zanzibarile.  Kui ankeet juba mandril täidetud ja riiki sisenetud, siis Zanzibarile minnes seda enam ei küsitud.

2
0

Huvitav, kas Zanzibarile minnes (praamiga) on eraldi COVID kontroll, kuna PCR test saab tehtud Eestis enne Tansaaniasse (Dar es Salaami) jõudes ja kuna plaan on pealinnas olla ühe päeva enne saarele minekut, siis see PCR testi 96h saab vahepeal läbi.

0
0

Selge see, et ankeet tuleb kindlasti täita. Mind huvitab lihtsalt see, kas keegi on täitnud varem kui 24tundi sihtkohta saabumisest. Kuna Sansibarile läheb praegu palju gruppe, siis võiks ju olla paljudel kogemusi. Nõue on 24 tundi enne saabumist, reisibüroo väidab, et 2 päeva enne võib täita, sellest ka segadus. Jah, muidugi võib poolel tee täita kui selleks võimalust on, aga kindlam oleks ikkagi siin.

0
0

@luiterebane -  Sadamas oli vaja ainult Zanzibari immigratsioonikaart täita, COVID-i kohta ei küsitud midagi.

0
0

aitäh piloot, nüüd peab lootma vaid negatiivsele PCR testile detsembrikuu lõpus.

0
0

Tere!

Palun kas keegi äsja sealkäinutest valgustaks hetkeseisu - kas ja mida nõutakse? Tänud ette!

0
0

Vaktsiinitõend või 72h PCR test. Vaktsineerimise kuupäevad ei ole olulised, aga minimaalselt peab 2 korda tehtud olema, rohkem kui kahte korda ei nõuta. See on olukord oktoobri seisuga.

2
0

Tere,

meil on lend Tansaaniasse 9.11 - info covidi testi kohta on tere tulnud.

aitäh

0
0

Tere, olen ise ka minemas järgmise aasta alguses Tansaaniasse ja seepärast ikka hoian silma peal teemal. Selleks ajaks muidugi võib olukord olla sisenemiseks hoopis teine, aga praegu tuli mul mõte mõni tähelpanek lisada, eks parandage mind, kui ei ole asjadest õigesti aru saanud.

  • Sisenemiseks ei ole vaja enam terviseankeeti?
  • Tansaaniasse saab nii PCR 72 tunni testiga kui 2 vaktsiiniga (mida pidavat loetama sobivaks, on kirjutatud nii Trip lehel, kui ka FB Tansaania lehel). Olenemata, millal viimane doos on saadud. Aga... Mina loen allpool olevast allikast, et ka QR kood peab olema loetav. Peale 2 süsti aga kehtib see ju 270 päeva. Kuidas kontrollimine Tansaanias on toimunud?
  • Ja nüüd viimane mõte, mis tekkis mul oma reisikindlustuse tingimusi lugedes... Tegemist Swed kuldkaardiga (eks siis tavaline swedi reisikindlustus). Ok, sisenen riiki oma 2 süstiga (millest viimane tehtud 2021 aastal), Reisisellide väidete kohaselt pääsen üle piiri. Tore, pole vaja lisakulutusi/aega testiks, aga selleks, et kehtiks reisikindlustuse Covid kaitse osa, on vaja ühte alljärgnevast:

-Sertifikaat, et kuni 72 tundi enne reisi algust on tehtud COVID-19 test tuvastamaks koroonaviiruse SARS-CoV-2 RNA või antigeeni olemasolu ning testi tulemus on negatiivne. Sellisel juhul kehtib kindlustuskaitse reisi esimesel 30 päeval.
-Tõend, et oled viimase 6 kuu jooksul COVID-19 läbi põdenud ja sellest paranenud.
-Tõend täieliku COVID-19 vaktsineerimise kohta riiklikult heaks kiidetud vaktsiiniga.

Saan aru, et täielik vaktsineeritus aga on kuni 270 päeva peale teist süsti ja kuni 365 päeva peale 3 süsti? (kui lähtuda tõendi kehtivusajast -Tõendid – vaktsineeri.ee.)

Siit aga juba jõudsin edasi mõttega, et kui ma homme reisin on Swedi kindlustusega Itaaliasse, kus hetkel ei ole sisenemise piiranguid (vm Euroopa riik) ja haigestun seal covidisse, siis kindlustus minu kulusid ei kata, kui mul ei ole kehtivat vaktsineerimise tõendit ja pole märganud enne ka PCR testi teha!

Tansaania info allikas - Tanzania - Latest News, Travel regulations, Coronavirus regulations, travel bans - Travelbans

0
0

Vastan vaid tõendi kehtivuse kohta. See 270 päeva on kahe süstiga piirang EL-is. Mujal on omad reeglid. Sarnane reegel, et kaks süsti kehtivad hetkel igavesti kehtib ka näiteks USA-s. QR-kood ise ei muutu kuidagi kehtetuks. Selle koodiga näeb peale vastava programmiga skännimist lihtsalt sama infot, mis on paberil ja saab kontrollida, et paber vastab tõele ja pole ise kokku kopeeritud. Paberil ja peale skännimist on ekraanil näha, et isik see ja see on saanud 2 süsti ja on vaktsineeritud alates sellest kuupäevast.

1
0

Paar nädalat tagasi küsiti tõendit nii Tallinna lennujaamas kui Dar es Salaamis. QR koodi keegi ei skänninud, toimus visuaalne vaatamine ja minu 1 doos eesti mõistes kehtetut Janssenit, sobis küll. Daris oli väga oluline näidata koos tõendiga boarding passi juppi (see rebitud lipakas kus su istekoht peal on) ja sellele tempel peale lüüa. Mul olid need juba prügina arvel, õnneks kuskilt kotipõhjast leidsin.

Täitsin enne ka selle teoreetilise terviseankeedi internetis aga see läks kuskile musta auku. Mingit tagasisidet sealt ei tule ja kohapeal ka keegi ei küsinud selle kohta midagi.

Praamiga Sansibarile minnes enam midagi covidiga seoses ei küsitud.

0
0

Sellest Aafrika riigist tagasi jõudnuna, vastan, et jah, küsivad. Nii Dar es Salaamis ennem passi- kontrolli , kui ka Zanzibaril ennem passikontrolli olid ametnikud vastas. Ei skännitud telefonidesse, paberkandjal olevaid tõendeid vaadati korraks. Zanzibaril oli ennem ametnikke ufonaudi kostüümis kodanik, kes oma termokaamerga turiste tuvastas. Ka meile löödi piletikontsule tempel peale, selline templite ja paberimajandusega riik tundub olema.

0
0

Palun andke teada,kus kohast seda terviseankeeti saab?

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased