Toit lennukisse kaasa

Tere! Tean, et lennukisse ei tohi kaasa võtta vedelikke. Aga kas tohib kaasa võtta nt pähkleid pakis, fitness batoone, küpsiseid.. Lend on homme, 06.03, Tallinnast Hurghadasse. Tänud vastajatele!

Aga palun. Olen isegi näinud, et kaasa on võetud plastkarpi pakendatud salatit. Turva nuusutas selle üle ja kiitis heaks :D

Minu laps on küll võtnud küpsiseid ja banaane kaasa, sest ta lennukitoitu eriti ei armasta ning sellega pole mingeid probleeme olnud.

Meil on teinekord "kogemata" jopetaskusse pistetud kõrremahlapakike pardale pääsenud, pikemateks sõitudeks on alati varutud ka pähklid-rosinad-kommid, eriti kui lastega lend.

Suurem osa lendudel enam tasuta (ehk siis pileti hinna sees) enam sooki ei pakuta. Peab eraldi ostma. Soogipoolisest void votta koike lennuki. Vedelikku ka-pead vaid ostma lennujaamast. Ehk siis koik veed, limpsid, joogid, mis on ostetud peale turvast labi minekut koha pealt, on lubatud lennuki.

Tallinna lennujaamas nägin, kui turvakontroll võttis ära plastkarpi pakendatud salati - öeldi, et võileiva võib kaasa võtta, salatit aga mitte. Vedelik võib olla kuni 100 ml pakendis - seega sobib näiteks 100 ml Dr Hellus, Actimel, Danacol, ka vahustatud jogurti pakike (50 ml). See tuleb panna aga koos teiste vedelikega liitrisesse minigrip - kotti. Puuviljadega pole probleeme tekkinud.

Igaksjuhuks soovitaks läbilugeda saabuva maa tollieeskirjad, vahel võib ka ununenud õunast jama tulla. Kõige kindlam on muidugi lennujaama tsoonist ostetud asjad aga need muidugi kirvehinnaga. Osadel lennufirmadel on oma söögi söömine keelatud, mis sanktsioone sealt järgneb ei ei oska kommenteerida. Alkoholi tarbimise eest võib lõpetada sihtmaa turvaruumis, või halvemaljuhul pollaris, kusjuures ülejäänud alko kallatakse pellerist alla.

Võtan kogu aeg oma võileivad kaasa või siis söön enne lennuki peale minekut, sest lennuki söök ikka enamasti vastik- olen mitu korda selle välja oksendanud pärast lendu. Ainuke kord kui mäletan head sööki oli Jaapanisse lendamisel, sushi, mis seal pakuti oli normaalne. Alkoholi olen ka lennujaama poest ükskord kaasa ostnud.

Sellise tervisega on vist raske elada, kui oled mitu korda söögi pärast välja oksendanud.

Ainult lennukisöök, õnneks muidu ei oksenda üldse.

Meil oli varane lend ja hotellist palusime hommikusöögi kaasa pakkida. Lasti turvakontrollist Riias läbi ja lennukis sõime :)

Sushi esimene reegel on see, et see on värske. Ma kahtlen, kas jaapanlased panid lennukitoiduks selle.

to Antonio. Muidugi polnud see sushi nii hea nagu restoranis, aga ainuke lennukisöökidest, mis on söödav olnud. Leiba ja võid saan ka muidugi süüa, aga ülejäänud söögid, mis lennukitel pakutakse küll ei kõlba süüa, aga maitse asi muidugi.

Kui 'tundlik' s66ja olla. Mina yldiselt kipun ka olema suht valiv ja igasuguseid keemiapomme st s2ilitusaineid t2is topitud asju ei suuda yldjuhul syya, aga n2iteks aastavahetuse paiku Finnairiga Eestisse lennates olin meeldivalt yllatunud, et lennukiutoit nii nomaalselt maitses, kuigi mul oli suht eelavarvamus selles suhtes. See polnud mitte ainult s66dav, vaid lausa maitsev. Muidu ma pirtsakas s66ja pole. Aga jah, eks m6ni on eriti valiv ja pirtsutaja lihtsalt. Aga jah, enamasti lendudel enam hinna sees s66ki ei ole t6esti.

Mis arvate, kui võtta lennureisile oma toit ühes ja siis kui teised pardatoitu söövad, siis võtta omad võileivad välja? Kas olete nii teinud või näinud kedagi nii tegevat?

olen nii teinud küll , aga sel juhul nt joogi ostnud ikka lennukist. Ega see ilus pole, aga olen nii palju nt easyjetiga lennanud ja tean juba ette et no mitte midagi sealt süüa ei kõlba. Olen enamvähem kõik asjad läbi proovinud ja tean. Väga ei peida ka oma võileiba, kui söön seda lennukis.

Vahel on aga inimesed ikka väga avalikult oma sööki söönud, ikka nii, et kohe söögidjoogid laialt lauale, siis küsivad teenindajalt veel salvrätte ja topsi oma joogi jaoks, ja jääd... no see ikka on nahhaalsus. Minu normide järgi muidugi:)

Maitsvaim lennukitoit siiani... Estonian Airil oli kunagi suitsukanasalat meloniga... ja lufthansa värske võisai väga värske lõhega...mmm

Lendan lennukiga väga palju ja minu meelest on oma pirukate, võileibade või lihtsalt näkside manustamine lennukis siiski täiesti normaalne tegevus.

kas ja mida ma lennukis söön, eriti veel, kui toit piletihinna sees ei olegi. Ei pea sellist tegevust komblusevastaseks ega ülbeks.

Kas keegi on tellinud süüa Air Bulgaria lennukis, kuidas on (maitsvus/hind)? Toit piletihinna sees ei ole ja lend on küllalt pikk, et kõht tühjaks läheks.