trip-krainetrip-ukraine-dark
Transport Lennujaamast Miami beachile

Tere,

Kes on käinud - ehk oskab aidata...

Meid on 6 - mis oleks odavaim viis saada lennujaamast Collins avenuele? Ja mis variandid peale takso ja rendiauto Miami lennujaamas veel on - mis hindadega?

Tänud!

Lennujaamast saab Collins avenuele bussiga, kuid eeldab ümberistumist. Lennujaamast läheb buss J(110) ja hiljem tuleb ümberistuda buss C(103). Bussijuhid on seal abivalmid ja ütlevad, millises peatuses tuleb maha minna. Pilet on ka odav 2,5 USD kokku 2 bussi sõit per inimene. Lisainfot bussidest saab http://www.co.miami-dade.fl.us/transit/

Mina tegin päringu Google Map kaudu ja minule andis ta juhise sõita lennujaamast bussiga 110 ja siis ümberistusmise buss nr.107 le.

Istu J(110) bussi peale ja küsi juhi käest, kus maha minna ning millise bussiga edasi saab. Mitu erinevat varianti on edasi minekuks C, S ja vist veel midagi...

Soovitan ikkagi taksot, see on odav seal. Tavaline takso oli 32 USD, just tulin Miamist eelmine nädal. Kui olete kuuekesi, võtke bussitakso.

.

Trip.ee lisas postitusele suurtähed!

Igaks juhuks lisan. Viimane buss (J) läheb tööpäevadel lennujaamast linna 23.38, eile sõitsin, 2$. Öösel käib piki biitsi, Collins avenüüd, valvebuss 1h tagant. Lisatud: J bussid käivad lennujaamast tihedalt, bussijaam 60m airpordi väljapääsust, jõudes Collins avenüüle, piki seda liiguvad üles- alla mitmed teised bussid. Oma jah vaid 2$ nina kohta sularaha.

Ei ütleks, et takso nüüd nii väga odav oleks. 1/6 miili 40 senti. Lööge see km ja krooni ja tulemuseks 1km = 18eeku.

Kui ei tea kuhu täpselt minna siis soovitan siiski taksot. Airport-Miami beach fixt price 32+tip seega ära eriti pabista, et taksojuht pärapõrgu kaudu viib sind kuhugi. Taksopussid võib võtta vetis rohkem. Aga kui isegi 2 taksot 11-12 taala näkku pole eriti palju.

Soovitan ka bussiga minna- ise tegin sama- bussijuhid kõik nii aitavad- ainult tuleb öelda, kus soovite minna ja öeldakse kohe, kus minge maha ja millise bussi peale...aga aega võtab see küll mingi 1-1,5h. Ja sularaha peab olema täpne, muidu mkasta ei saa, meid jäeti maha, kuna polnud 2$ :)

Kas Miamis on samasugused taksod nagu NYCis ... ehk 3 inimest saab sees istuda?

Sai ka Miamis käidud ja ei tea, kust inimesed võtavad, et Miamis odav taksoga sõita on,ikka päris krõbedat hinda küsivad- umbes nagu Eestis. Lennujaamast saab otse ka beachile, bussinr-t ei mäleta, aga küsisime ühe töötaja käest, kes aitas väljas turiste õigete busside peale, ei pidanud ootamagi eriti, pilet 2 dollarit nägu. Buss sõitis ja peatus Indian creek tänaval, mis oli paralleelne Collins ave-ga, sealt umbes paarsada meetrit kõndida.

Lennujaamast sõidab Airport Flyer nr 150 otse Collinsi ja 16. Streedi nurgale. Väljub keskterminali, oli vist E või G terminali alumiselt levelilt, kus on bussipeatused.