Trip.ee kokkutulek - 18. septembril kell 19.00 Tallinnas

Kirjutan kokkutuleku-info hetkel siia - on lihtsam leida - tripp, 8. septembril: Saadakse kokku 18. septembril kell 19.00 Tallinnas Urkas nimega "Protest", Mere pst 6A, Lasso ja Ratsu baaride vahel http://space3000.planet.ee/protest/pildid/kaartsuur.jpg

Tripis on palju regulaarseid ja veel enam ebaregulaarseid kirjutajaid. Huvitav kas oleks jumet mõttel korraldada foorumirahva "kokkutulek"/ kogunemine mõnes Eestimaa kaunis paigas? :) Kas siis ühe - või enama päevasena. Modesid siin kohati sõimatakse küll nii bravuurikalt, et jääb mulje, et kui sõimajad ja sõimatavad kokku saaks siis oleks tulemuseks üks kena käsikähmlus. Siiski eeldan, et keskmine trip.ee kasutaja on suhteliselt tsiviliseeritud inimeseloom ja füüsilised (ning verbaalsed) kokkupõrked jäävad olemata :) Ja vähemalt mulle pakuks küll huvi näha, et mis sorti karakterid need on, kes siin foorumis erinevate kasutajanimeda taha varjuvad :)

Aga rakendame Arvo kokkutulekut vedavate aktivistide ree ette ja pane näiteks kuupäev paika. Kohta saab hakata otsima vast siis, kui umbeski ettekujutus huvilistest on. Ja miks mitte esimesel korral hoopiski mõnes kohvikus-pubis-restos istuda. Sõltuvalt kuupäevast ja toimumiskohast olen ma valmis modedele mõeldud mädamunad jms enda pihta lasta lennutada.

Teen ettepaneku Tartu osas :)

Jah, suvesuvitamise ajad on läbi, teen ettepaneku varjuda kas meie tarkuse- või ärimetropoli urbanistlikusse ruumi.

Paluks nädalavahetusel, mitte tööpäeva õhtul.

Reisifännide klubi,pole ju paha idee? Usun,et paljudel on muljetada just sellistest kohtadest maakeral, kuhu iga nädal tsarterid ei lenda. On kohti kuhu ei lendagi midagi.... Ja miks mitte, meie tehnikaajastul pole teab mis suur punnimine, ka videopildis oma elamusi klubi rahvale näidata. Datelist renditud projektor läpparile taha ja külla see toimi! Ehk siis selline mõnus seltskond võiks koguneda paar-kolm korda aastas, eelnevalt muidugi lepiks kokku, kes millest ja kui kaua muljetab ja puhata ja mängida võiks jääda ka piisavalt aega. Eestlane puhata oskab, seda mainisid ka Siberi põlisasukad....Kui ma nendega paar kuud koos aega surnuks jõin:) Nii,et Arvo, Sina kui klubi asutaja ja liige nr 1 pane nüüd aga kondikava kokku. Moded ehk viitsivad luua pärast siin keskkonnas sellesse klubisse registreerimisvõimaluse ja siis saame näha palju meid koguneb. Edasi juba on lihtsam mingi tegevuskava paika panna. Mina olen käsi:)

Minu soe soovitus - teeks esimese kokkusaamise ära. Peale seda jõuab klubi jms ka luua, kui on piisavalt aktiviste, kes sellega viitsivad tegeleda. Loevad ikkagi osalevad inimesed, mitte niivõrd see, kui uhke nimetus mingile üritusele pandud on.

Kus ja kunas? Minu ettepanek et esimene kohtumine võiks olla kusagil keset Eestit siis kõigil enamvähem üks maa tulla, reisirahvas ju üle Eesti laiali.

Nii, piinlikkusega pean tunnistama, et mul oli vahepeal juba meelest läinud, et selle postituse siia teinud olin. Ei tasu ikka vastu ööd netis vahtida, muidu ei mäletagi pärast, mis kirja sai :p

Aga üldiselt olen mina pigem Tallinna inimene, kuid valmis ka Tartusse (või Viljandisse) minema.

Seega - kui Tallinn sobib, siis pakun ajaliselt välja neljapäeva, 17. septembri. Kohaks võiks olla näiteks selline suurepärane lokaal, nagu "Juuksur" (vanalinnas, Hella Hundi lähedal, aadressiga Vaimu 1). (Teine tore koht, mis meelde tuleb, on Telliskivi Säästuka lähistel asuv kohvik Boheem.)

Kui Tallinn ei sobi ja tahetakse kohtuda nt Tartus, siis võiks mõni Tartu inimene pakkuda välja aja ja koha.

Neljapäev välistab kõik kaugemalt tulijad.

Selle teema võiks esilehele panna, et vastukaja suurem oleks. Ise sattusin seda puhtjuhuslikult lugema. Liiga lähedane aeg välistab kaugeltnurgameeste (hõivatud tegijate) tulemise.

Esimese hooga lugesin ja olin kohe väga poolt. Mõtlesin siis aga foorumi teemade ja erinevate kirjutajate peale ja sain aru , kui erinev seltskond siin ikka on. Selles valguses tundub Kurimoori idee kõige õigem, teha kokkusaamine ära ja vaadata, kas ja kes sinna üldse tulevad. Üks õige reisimees(naine) kes saab foorumi kirjutiste põhjal reisitud tuhandeid kilomeetreid päevas ei saa ju ometigi jätta tulemata max kõigest paarisaja kilomeetri taha Eesti piires!? Arvo , kas kõik osalejad identifitseerifad ennast foorumi kasutajanimega või jäädakse anonüümseks, kui muidugi ise ei tu(t)v(u)astata ennist? Max 50 inimest mahutav koht ajab ilmselt asja ära. Motoorika võiks olla järgmine: Toimub ---.09(10).2009 Osalustasu 50.- Milleks? Selleks , et ega keegi sulle tasuta ruumi anna ja lihtsalt kusagile pubisse sisse sadada ja oma üritust korraldama hakata on ka vähe imelik. Osalejad registreerivad end Foorumi mode loodud e-maili aadressil. Viimene reg tähtaeg on nädal enne toimumist. Selle põhjal teab Mode reserveerida kohad Kõik, kes registreeruvad hiljem või saabuvad ose sündmusele maksavad 1,5-2 x n.n. osalustasu. Üldiselt oleks tore , kui loodaks paarist inimesest korraldus team! Teema tuleb panna esilehele!

Teema on esilehel arutamiseks. Kui koorub konkreetne aeg, koht, reg info, siis paneme selle uudisena üles.

Sellist asja kuulen ma küll esimest korda, et "kuskile pubisse ju niisama istuma minna ei saa" - miks ei saa, igale poole saab. Korraldan keskmiselt kord kuus sarnast üritust, pole kunagi olnud laudade broneerimisega probleeme. Seega osalustasu küll vaja ei ole.

Juuksur, vabandust väga, ei kõlba minu meelest kuskile. Väike, umbne ja imelikke inimesi täis - pigem sobiks rahulik koht, kus saaks ka juttu rääkida. Äkki midagi neutraalset stiilis "Seiklusjutte maalt ja merelt" (ma ei pea siin silmas just tingimata seda pubi, aga koha laadi pigem).

Ma sain aru, et pigem soovitakse teha esimest üritust Tallinnas, seega võiks teine olla Tartus. Tartu puhul võin ma korraldamise ka enda peale võtta (olgem ausad, korraldamine ei ole tegelikult rohkem kui üks telefonikõne).

Tallinna jaoks pakuks välja nädalavahetuse alguse: reede. Näiteks 18. või 25. september.

Tuleks ka Tallinna üritusele, aga 11-20 september olen reisil paraku. Nädalavahetus on kindlasti parim variant, eriti neile, kes kaugemalt tulla tahaksid. Pakutud kuupäevadest sobiks 25. september mulle küll. Arvan ka, et mingit n.ö kohamaksu küll vaja pole. Praegusel kehval ajal rõõmustatakse igal pool, kui rahvast hakkab kohale voorima nagu sipelgaid. Oleks lihtsalt mõistlik valitud paika eelnevalt informeerida, millal ja kui palju sinna umbes rahvast laekub.

Tehke nimekiri, kes oleks tulija ja kuhu ta sooviks tulla 1. võimalus ja 2. võimalus. Variandid Tallinn , Paide (ei tea kas seal on sellist kohta või kunagi oli olemas Imavere kõrts) Tartu. Sealt oleks selge, kust enamus pärit on.

Aga minu meelest need "imelikud" inimesed need kõige ägedamad inimesed ongi ja Juuksuri suurim pluss ongi tema klientuur. Anyway, see on õige et neljapäevane päev välistaks kaugemalt tulijad. Seega reede, 25. september sobiks hästi. Kohana Seiklusjutud aga IMHO ei sobiks, kuna reedeti on seal melu liiga palju ja tripi seltskonnal oleks seetõttu lihtsalt keeruline üksteisega suhelda. Nii et meile sobiks mingi pubi, kus on mingi suurem "sakstekamber" või kõrvaltuba, mille saaksime broneerida ja kus liialt lärmi ei oleks (välja arvatud lärm, mille ise põhjustame :) Endale hetkel paraku ühtki sellist kohta meelde ei tule...

Minule ajab Juuksur hirmu nahka. Sattusin sinna paar aastat tagasi. Seal oli palju inimesi, kes jõid end alukamällarise, kaotasid ja leidsid armastuse ning kargasid arutult müra saatel ringi. Ukse taga istus külmadel tänavakividel üks noor, kaunis tütarlaps, kes tahtis surra. Ilmselt oli ta väga andekas, sest eks andekad surevad ikka noorelt. Levikas avaneb selline pilt kell veerand kaheksa hommikul, kuid siis oli kell alles üksteist õhtul. Mul hakkas õudne.

Üldiselt lugesin teema läbi ja mulle tundub, et keegi siinkirjutajatest otseselt ei välista Tartut ning Tartu puhul on olemas potentsiaalne korraldaja. Minu meelest on Tartus alati tore käia. Nõustun Taavi_T-ga selles, et reisihimulisele seltskonnale ei tohiks Eesti piires liikumine probleem olla.

Esimest kokkusaamist ei tasu väga üle korraldada, võib-olla ei tule üldse rahvast ja siis on jälle kõik üks tühi töö ja vaimu närimine.

Üks tore koht Tartus, kus välismaalased ja kohalikud Tartu rännuinimesed sageli kokku juhtuvad, on pubi Zavood. Kuna see on viimasel ajal umbes kella 2300-ni peaaegu tühi, oleks sealsetel töötajatel ainult hea meel suurema rahvahulga üle. Kuna üks korralik Zavoodi-õhtu ei lõppe enne kella 0500-i, jõuab enne lahkumist tutvuda igasuguste huvitavate inimestega.

Hea mõte. Kohtumispaik peaks olema koht kuhu oleks lihtne autoga ligi saada ja ka parkida. Igal juhul toetan.