Turkish Airlines istekohad

Pole varem Turkishiga lennanud. Lähme abikaasa ja kahe lapsega (4 ja 6 aastane) Taisse veebruaris. Vaatasin, et istekohtade valimisel tuleks päris mitusada eurot selle peale panna. Kuidas Turkishil on istekohtade paigutamisega kui ei tee seda valikut ära? Naisega koos istuma ei pea aga lapsi nad ehk täiskasvanutest eraldi istuma ei pane :D ?

1
23

Ei usu, et lapsed eraldi paneb, tavaliselt ikka kõik kõrvuti

1
0

Tahaks ka loota, et kvaliteetfirma paneb sama broneeringuga inimesed kõrvuti istuma.

0
0

No loodame siis jah. 380€ istekohtade eest tundub veits overkill. Ja kui panevad eraldi siis saab keegi teine lastega tegeleda

0
0

Seda ei maksa loota et lapsed kusagile teise lennuki otsa istuma pannakse. Mul korra Mehhiko lennul küll juhtus nii, juba rõõmustasin et tasuta lapsehoid, tellisin suures rõõmust rummikokse...aga 20 min hiljem käsutati kõrvaliste puhtaks, toodi lapsed kõrvale istuma ja läbi see üürike puhkus oligi :(

24
0

Alati ei pruugi õnnestuda. Meil olid ka Turkishiga kohad eelnevalt paigas aga miskil põhjusel lendas kõik laiali. Arvutivärk. Check in tädi "võimles" ikka päris korralikult, et 4 aastased koos emaga istuma saada.

0
0

Sattusin eelmine nädal lennujaama ja kohal oli ka Turkish Airlines esindaja. Küsisin kuidas toimub istekohtade jaotamine kui ei soovi ette osta, kuna mul lend pojaga ja sooviksin kidlasti koos istuda. Ta ütles et 24 tundi ennem väljalendu online check-in tehes saab tasuta olemasolevatest kohtadest valida. Väga head kohad pole äkki enam saadaval aga koos saab kindlasti istuda. Andke siis teada kas info õige, mul reis alles märtsis 2023.

1
1

Viimati lendasin Turkishiga mais 2022, ja toimis täpselt nagu ireni007 kirjeldas. Online check-inis sai valida endale ja kaaslasele istekohad, saime krvuti kohad ilma mingi probleemita :)

1
0

Soovitan kohad osta. IST SGN pandi seljaga vastu peldikut ja SIN IST anti istmed öisele lennule mis ei käi alla.

0
0

Minul oli nii, et tegin check-in-i neljale inimesele. Turkish pakkus ise kohad. Kolm piletit olid kolmeses reas koos ja üks kohe kõrval. Kui muuta, siis TLN-IST lennul oli tasu 15 euri inimene ja IST-SIN lennul 29euri tasu. Ei saa midagi valida vabade kohtade hulgast tasuta.

4
0

Kuidas kunagi. Novembris Turkishiga Singapuri ja tagasi kogu aeg kolmekesi kõrvuti, enne mingeid kohti ei valinud. Sama ka KList Balile Airasiaga, tagasi Singapuri Jetstariga. Eks see hoiab ka lennufirma mainet kui koos broneerinud koos istuma saavad.

0
1

6 h enne lendu oli vist tasuta valimine. Jäi kuskilt silma. Saad ka check-ini ära teha, aga pardakaarti ei tohi väljastada, sest siis on kõik.

Ise ei proovinud, sest sain automaatselt sobiva koha.

0
0

Ei saa tasuta, kui kohad ei sobi, siis 29€ ja saad uue valida.

Loogika näib olevat selles, et neid punaseid, õudsaid kohti hakatakse kohe esimestele pakkuma, lootuses, et järjest ostetakse tasulisi kohti. Ja nii senikaua, kuni keegi lepib, ei saa aru või ei pane tähele. Siis hakatakse normaalseid kohti jagama. Minu loogika ütleb, et ei ole mõtet veebis check-in teha, tasub letti minna, seal saab alati "kaubelda".

3
0

Huvitav, kas see võib sõltuda sellest, kust piletid osta. Lendasin Turkishiga mais 2022 ja novembris 2022. Piletid olid ostetud otse Turkishi lehelt. Kõikidel lendudel sain tasuta istekohad valida. Ei mäleta, aga vist sai seda teha check-inis, mitte varem (päris täpselt ei mäleta). Automaatselt olid pakutud reisijatele kohad kõrvuti, kuid sain ka muuta kohad endale meelepärasemasse ritta jne.

Tean, et osadel lennufirmadel on poliitika, et vahendajate kaudu ostetud piletite puhul ei saa istekohti tasuta valida. Ei oska arvata, kas see võib ka Turkishi puhul põhjus olla, või on vahe selles, milline "economy" pilet on vms.

0
2

Me just eelmine nädal tulime Turkishiga Vietnamist ja ostsime kohad ette, et kindlustada kõrvuti istumine. Samuti ei olnud soovi ka kohta saada tagumisse ritta ja varuväljapääsu ette, kus tooli seljatuge alla lasta ei saa.

Esitasin sarnase küsimuse enne reisi ka FB Reisihullude gruppi ja sain palju erinevaid vastuseid. Osad said kõrvuti kohad, kuid paljud paisati ka mööda lennukit laiali. Isegi lapsed pandi vanematest eraldi istuma.

Lennukis nägime mitmeid peresid eraldi istumas, mis omakorda kinnitas, et süsteem paigutab laiali.

Meie perele tundus ka esialgu hind kallis, kuid kui arveastada kui odavalt me lennupiletid ostsime siis isegi selle lisakuluga tundusid piletid odavad.

0
0

@Tip Ma ostsin ka otse Turkishilt aga istekohtade vahetamine oleks olnud ikka tasu eest. Pigem on teemaks piletiklass, et odavamatel tasuline ja vähe kõrgemal tasemel tasuta. Minu teada Turkishil economys EcoFly, ExtraFly, PrimeFly klassid. Neist esimesel on istekoha vahetamine tasuline.

0
0
1
23
Lennupakkumised
Reisikaaslased