Uus reisikorraldaja Kanaaridele

Flytocanarias - selle reklaamid on viimasel ajal silma hakanud. Teeb reise Gran Canariale. 

Kas on keegi uurinud, huvi tundnud? Mis arvate? Igatahes oleks konkurentsi lisandumine sellel suunal  teretulnud.

See on praegu kuum teema. Infot on vähe ja eriti juurde ei tule. Kontaktide all on vaid meilid ja Eesti mobiil. Juriidilist firmat ennast otsides tuleb välja ka aadress.

Kuna firma on registreeritud Hispaanias, siis probleemide korral peab ühendust võtma sealsete ametitega. Lehel on ka kirjas, et tagatise jaoks on sõlmitud leping kindlustusfirmaga, aga mis summas see on, seda ei tea.

Kuna tegemist ei ole vaid majutuse vahendamisega vaid terve paketi müümisega alates lennuga Tallinnast, siis oleks kindlasti abiks, kui omanikud veidi konkreetsemalt oma tegemisi tutvustaks.

No kui ülaltoodud lingil suvalised kuupäevad sisse toksida, siis annab tol päeval saadaolevad liinilennud (Finnair, Lufthansa jne ümberistumistega) ehk pigem tundub nagu otsingumootor/vahendaja olevat, kui mingi reisikorraldaja.

teadja, kui sa pakud lendu ka koos majutusega, siis oled reisikorraldaja.

"Pakume: kas ainult majutus (STAYS), transporti (TRANSPORTS- lennud, laevad jne) või pakettreisi, mis sisaldab: otselendu, majutust ja transfeeri."

Meiliaadressi järgi on tegemist pikaajalise reisiesindajaga Kanaaridel.

Eilse seisuga on neil Tallinna Lennujaamas väljumisele 30.01.2021 kell 18.00 juba check-in ja muude protseduuride jaoks aeg broneeritud. Seega päris tühi õngitsemine pole. Peaksid lendama igal laupäeval. Vähemalt seekord on lennuk Hispaaniast ja peaks olema suurem kui Smartlynx.

Veebruari lennud peaks olema välja müüdud juba peaaegu, Eestis vahendab Reisiparadiis (isegi broneerisin). Minu suhtlesin aveli@reisiparadiis.ee .

Jagage kogemusi, kes nendega lennanud.

Väga ok lennud, mõlemad lennud väljsid õigeaegselt ja minu hinnangul oli rohkem ruumi kui Smartlynxil. Charter nagu charter ikka :) Reisiaeg oli umbes 6 tundi 15 minutit mõlemal suunal. 

Süüa on mõistlik kaasa võtta (saab osta ka lennujaamas mõlemas suunas), lennukis söögi osas sai osta vist kuuma juustusaia ja külma club-võileiba. 

Ma ise võtsin ainult lennu, aga kõik dokumendid ja lisainfo tuli väga korrektselt. Kohapeal oli olemas ka eesti keelt rääkiv reisisaatja (mina küll kokku ei puutunud rohkem kui lennujaamas, sest võtsin rendiauto ja majutuse bookingust.

Meie lendame 13,03 . Lennuga koos saime ka bussitransfeeri juurde osta. Hotelli võtsime hotelli kodukalt. Hind tuli märkimisväärselt soodsam. Lehelt flytocanarias saab osta pakette või ainult lendu. Või kasutada vahendajaid. Fantaasiareisid on ok, neilt saab kohe osta ka Salva kindlustuse ka covidi kaitsega.

Ostsin nende kaudu ainult lennupiletid, elamise hankisin ise rbnb kaudu. Kõik toimis väga hästi, lennuk korralik, teenindus hea, väljumised õigel ajal, vajalik info liikus meili teel hästi, küsimustele vastati kiirelt ja täpselt. Hindeks kindel 5 kogu korralduse eest. No võib olla kellelgi jäi kõht tühjaks lennu ajal, kui sooviks ikka millegi kallal iriseda ka.....

Gran Canarile saabudes skanneeriti Hispaania terviseameti ankeedilt QR kood ja vaadati PCR testi tulemust, käigu pealt käis vist automaatne kehatemperatuuri mõõtmine ka. Kõik käis nobedalt, rohkem ei uurinud keegi midagi.

Kohapeal oli väga mõnus, ilm päeval soe, meretuul ja õhtuti pisut jahedam, liiklemiskeeld 23-06, poed, restod, välibaarid, terrassid on avatud, rahvast vähe, kõigil ruumi piisavalt. Kõik kannavad 100 % maske, pidevalt, isegi remondimehed maja koridoris olid pidevalt maskiga.

Lendasin eile Tallinnast. Tore, et uus korraldaja on, vaatasin, et ka soomlaste hulgas on populaarseks kujunemas, aga ei saa öelda, et oleksin tundnud ennast eriti turvaliselt. Lennuk 98% täis,  väga palju sagimist, sisuliselt ööklubi-laadne keskkond. Mõned maskita "conscientious objector" tüübid lisaks ka. Ma pole tavaliselt see inimene, kes tuleb midagi ütlema, aga rongis ja lennukis tundub selline käitumine juba väga vastutustundetu. Kriisi algusest saadik pole ma nii mitu tundi sellises rahvatihedas olukorras olnud - kohustuslik pisteliselt kontrollitud  72 tunnine neg. test pole just kindel garantii

panax, miks sa ise siis korraliku kaitsega maski ei kasutanud?

Norsu, pole mõtet jälle targutama hakata :) soovin kuulda erinevaid kogemusi, las järelduse teeb igaüks ise.

kogemus ongi, et kanna korraliku kaitsega maski, vähemalt FFP2, siis ei loe, mis teised teevad.

No ma paningi lõpuks kaks maski ette. :D kuna WC-saba oli just minu istme juures. Mul ei olnud mingit high-tech FFS asjandust, sest olin jaanuaris apollo.se'ga lennanud ja rootslased olid kuulekad ja mõstlikud. Eeldasin, et eestlased ei jää alla. Ise olen suhteliselt noor ja terve, tegelen kestvusspordiga. Aga teised? Milleks riskida enne ilusat puhkust? Inglise keeles on selline ütlus "ruining it for everyone".  Pardapersonal oleks võinud natuke rohkem pinda käia, enesele kindlaks jääda. Viisakalt, ilma ähvardusteta.