trip-krainetrip-ukraine-dark
Väike küsitlus

Kallid tripikad. Paluks osaleda sedasorti küsitluses, nimelt on plaanis ehitada Omiši- Mararska piirkonda umbes 6 kahetoalise apartmendiga majutusasutus. Praegu on silmapiiril väikesed külakesed Omišist Mararska poole. Vaiksed kohad, paar söögikohta ning imeilusad privaatsepoolsemad rannad paarisaja meetri läheduses. Selleks, et pidu ja mürtsu saaks, tuleb sõita 10 km Omišisse, 20 km Makarskasse või 30 km Splitti. Huvitaks kui palju on teie seas selliseid, kelle puhul see vaikus ja privaatsus rannas kaalub ülesse selle, et suur sumin jääb väikese sõidu kaugusele. Pange kas pluss või miinus, või kirjutage. Otsustama pean juba kuu jooksul. Tänud ette.

PS Ausalt vastanuile luban lähitulevikus soodsalt pakkuda vahemajutust Mariboris, koos veinikeldrite külastusega ja merepuhkust Dalmaatsias, koos plaanitava, eesti, vene, inglise, sloveeni ja horvaadikeelse lapsehoiuga.

Ehita valmis ja ma olen kindlalt kohal. Vaikus, privaatsus ja mõnus rand on mul ja naisel põhilisi kriteeriume peatuskoha valikul.

Kahjuks küll juhiluba ei oma, et sõit teha, aga nõustun, et väike sõit tasub vaikust ja ilusat asukohta ära.

Tore idee. Selliseid inimesi,kes armastab vaikust on ka palju

Kui käime perega kuskil, otsime alati ööbimise vaiksesse kohta. Nii,et minu arvamusel idee igati hea ja meist ka klient tulevikus olemas.

Vaikusele kirjutan kahe käega alla, veinidele paraku mitte:)

Tere Uva.

Idee on loomulikult ääretult hea. Eesti klientidest saad kindlasti juba pool aega täis. Tuleksin isegi. Kuid...ei taha küll olla pessimistlik (mulle tundub, et kliente jagub seal kõigile) aga kui eelmine aasta seal käisime, siis ööbisime ka päris mitme linna juures. Paar korda ka päris linna servas. Ja need õhtud olid minule kõige meeldivamad. Oli tore soojal õhtul jalutada 5 minutit ja olid juba vanalinnas sees. Sai kuskilt mõni õlu võetud ja lihtsalt ringi jalutatud. Alati võib ju öelda et pane naine rooli, kuid eks ka naine on inimene :)

Ühesõnaga, mis ma tahan öelda on see, et üheks - kaheks ööseks tuleks sinu juurde kindlasti. Eriti kuna tegemist kaasmaalasega. Kuid kui on võimalik valida, siis valiksin linnale natukene ligemal oleva koha.

Tänud tähelepanu eest ja lootes arusaavale suhtumisele.

Kuna igapäevaelu elame vaikses linnakeses, siis oleme eelistanud puhkust veeta seal, kus käib elu. Õhtune jalutuskäik promenaadil ja istumine kusagil vaatega tänavakohvikus..... Isegi rahvarohke rand ei häiri minu puhkust, aga võib-olla ma pole seda väga ülerahvastatud veel näinud. Samas pidu ja mürtsu ei otsi. Tahaks lihtsalt inimesi näha, mida kodulinna tänavatel ei näe :) Tavaliselt me küll sõidame ringi ja oleme iga päev eri kohas linnas-rannas, seega mõnus ööbimiskoht koos meeldiva, abivalmis, kohapealseid olusid tundva eesti keelt kõneleva pererahvaga võib saada valikul olulisemaks kui linna lähedane asukoht.

Üldjuhul eelistan olla melu-elu seas.

Privaatsuse poolt. 10km ei ole ka suur vahemaa kui melu tahta.

Rahu, vaikus, kohalik toit & õlu!

Vahekommentaariks niipalju, et see rahvamasside vahe on ikka vćga suur- kui Tućepi, Promajna promenaadi lćhedal rannas on 3000 inimest, siis Lokva Rogoznica, Ruskameni või Marušići kandis on kohti, kus rannas on 30 inimest.

See plaan on väga tervitatav. Seni oleme perega nautinud sealseid kämpinguid telkides, kuid miks mitte edeneda ja puhata apartmendis. Vaikne koht meie jaoks on väga oluline. Edu kiiduväärt idee teostamiseks!

Ise olen rahulikuma koha poolt, kuid ligidal (10-20 km) peaks tõesti ka mingi tõmbekeskus olema.

Edu ettevõtmisel !

Me oleme just paari nädala pärast sealkandis, Brela külakeses. Valisime hotelli, mitte apartmendi, sest tahame hommikusööki nautida, mitte ise teha. Aga just sellise vaikse küla valisime, sest eesmärk on 4 ööd seal viibida ja puhata. Isegi rendiauto anname ära enne sinna suundumist ja sõidame Splitist bussiga Brela'sse. Vaikust ja rahu tahaks nautida. Oleme vanuses 32 & 38, aga diskodel ei käi ja 3-5 restorani külakeses ajab ikka asja ära (+ veel hotelli restoran vajadusel).

Maunu (maunu 19. mai 2015 03:42) ütles kõik kenasti ära.