Covid-19 vaktsineerituse nõue USAsse sisenemiseks

Nõuet Covid-19 vaktsineerituse olemasolu kohta USAsse sisenemisel pikendati 10. aprillini 2023: https://www.telegraph.co.uk/travel/advice/travelling-to-usa-america-covid-regulations-border-rules-requirements/

1
23

Kahjuks ei saa artiklit lugeda. Mis dokumenti tuleks siis näidata riiki sisenemisel? Kas see kollane vaktsineerimispass võiks ka veel sobida, kui seal Covidi vaktsiinid ka sees? Kas artiklis on ka öeldud, kui kaua võib olla viimasest vaktsineerimisest möödas?

Mul veebruaris lennud ümberistumisega USAs. Eeldan, et kehtivad kõik nõuded, mis lihtsalt USAsse jäädes?

1
2

Nõuded on samad nagu senini. Kõige lihtsam on digiloost saadud tõendit kasutada. Piisab kahest vaktsineerimisest. Peale teist süsti piirangut ei ole. Transiidil kehtivad samad nõuded ja pead lisaks omama ka ESTA-t või USA viisat.

2
1

Kui nüüd märtsi kuu paiku uuesti need nõuded üle vaadatakse, siis loodame, et see "passi" nõue kaob. Annab turismile oluliselt hoogu juurde :)

Kas antakse teada ka siis, kui enam seda vaktsineerimis passi kohustust ei ole?

3
4

Millest sa järeldad, et märtsis nõuded üle vaadatakse? Hiina koroonareisijate valguses vaevalt, et riiki sisenemise tingimusi leebemaks muudetakse. Loodaks pigem, et ei karmistata.

Kõik info on alati IATA süsteemis kättesaadav..

2
2

Üle vaadatakse ikka, sest on vaja teha uus otsus kuna praeguste piirangute kehtivus lõppeb.

Teada antakse ka kindlasti. Tõenäoliselt liigub siin Tripis ka info, kui piiranguid pikendatakse.

3
0

@matu, turismi elavdamine pole juba aastaid olnud USAsse sisenemise poliitika eesmärgiks, pigem kruvitakse nõudeid juurde. Pealegi on turism juba praeguseks taastunud ning USAsse sisenejaid on eelmise aasta sügisest saadik olnud rohkem kui samadel päevadel Covidi-eelsel ajal: https://www.tsa.gov/travel/passenger-volumes

3
1

Kas midagi uut infot pole USA poolt tulnud?

0
0

Siis on asi selge, et see aasta sinna asja pole, sest selliset sõitu ei saa ehku peale planeerida.
Ma küll ei saa aru, mida see USA seal nii väga kardab või ootab?! Vaadaku maailma ja saagu aru, et see hullus on lõppemas (või lausa lõppenud) ja oleks aeg normaalse eluga edasi minna.

5
5

Ma ei ole vaktsineeritud mitte ühtegi korda ja sain riiki sisse aasta tagasi, kui vaktsineerimisnõuded tipus olid. Igasugused Matud ja Sunsetid ei jaga lihstalt üldse asja, aga ilmselt on nad lihtsalt trollid, sest vähegi arusaaja leiab tee USA-sse sisenemiseks paari minutiga. Ainult õige pass peab olema.

Eestlastel ei maksa muret tunda - piiril teid keegi ei kontrolli. Kui lennuki peale saite, siis on kõik ok.

P.S. Palun seda mitte võtta kui täit tõde, vaid soovitust. Mina ei vastuta tagajärgede eest.

1
25

Sugulane läks just paar päeva tagasi. Washingtonis igatahes kontrolliti endiselt tõendeid (alla 18 ei pea olema).

1
0

Suurema Covidi ajal minuteada ilma testita lendudele ei lastud.

1
0

See on tore, et mulle 13 miinust (siiani) leiti, aga fakt on see, et kõik mis ma kirjutasin, töötas ja toimis. Miinuseid võib ju fustratsioonist ja teadmatusest laduda, aga fakt on see, et USA-sse sisenemine oli alati võimalik ka koroonaajal, ka ilma koroonapassita ja vaktsineerimistõendita.
Mina ei ole kordagi vaktsineeritud ega ei vajanud ka Covidi testi koroona vastu, aga sain üle piiri ja sealjuures täiesti legaalselt ja ametlikult.

1
10

Ehk oleks VäikeLottil oma väidete kinnituseks ka mingi viide lisada. "Tean küll, aga ei ütle" on rohkem algkooli teema.

12
0

Ma usun et Väike Lotti ei pahanda, kui ma edestan antud info USA ametnikele Sinu kohta. Ma ise küll ei soovi , et Sa minuga ühes lennukis reisid

6
5

Lotti, minu poolt saad miinuseid mitte jutu sisu, vaid suhtumise eest. "Näe mina tegin või sain nii, teile ei ütle, jobud, nän-nän-nää". Ja see suhtumine kordub sul teemast teemasse.

Reisifoorum on kogemuste küsimiseks ja jagamiseks, mitte ülbitsemiseks.

12
0
1
23
Lennupakkumised
Reisikaaslased