Wizz Air käsipagasi kaalumine ja mõõtmine, muud soovitused

Tere, Palun jagage kogemusi, kel värskemad kogemused!   Kui agaralt kontrollitakse käsipagasi kaalu ja mõõte?  Või muud head näpunäited Wizz Airiga lennates?

Tänan! :)

Ei saa aru,miks ikka teatud olevused tahavad seadustest,reeglitest,instruktsioonidest mööda hiilida! Kui on reeglid paika pandud,tuleb neid ka täita !

Üldse ei kontrollita, Viimane kord sain ka kokaga üle.

to bosser  - ma ei küsinud hinnangut oma küsimuse kohta, vaid kogemusi, aga tänan tähelepanu eest:)

to päike12 - küsimus oli kaalu ja mõõtude kohta, mitte sisu kohta, pole vaja foorumit risustada:)

Ei ole sisust sõnakestki rääkinud. Kokk on nimelt minu abikaasa.

Kogemustest väidan, et kuidas kunagi, mõnikord pedereeritakse täiega nii mõõtude kui kaaluga, mõnikord ei vaadata üldse, üldistatult minnes rohkem kui tulles.

Suurem mure ongi ju tulles ,kodus ikka inimestel enamasti kaal olemas  aga lähed suvitama ,tahad ühteist paremat kaasa tuua.Ole siis see hiromant ja ennusta palju miski kaalub.

raske on väike elektrooniline kaal kotti panna?  Lisaks on 2 eri käsipagasit nüüd, väiksema puhul vast kaaluga naljalt probleemi ei teki, pigem ikka möötudega. Kui kambaga minek, võtke üks pagas lisaks näiteks tagasiteel ja mure lahendatud, endal viimati perega piisas kui võtsin 1 suure käsipagasi, tegelikult täitsa piisab, st muidu vead igaks juhuks igasugu mittevajalikku kaasa. 

Ütlen ausalt, et ilmselt mul on vedanud, aga käsipagasit pole kunagi möödetud ega kaalutud, aga kasutan ka seljakotti, mida annab kokku suruda vajadusel.

Viimati Kiievis käies kontrolliti agaralt ja põhjusega, igasugused rehepapid püüdsid oma heinasao suuruste märssidega läbi lipsata. Lennukitäie kohta nii 5-6tk oli selliseid. Üks eriline urood oli omale 2 jopet selga tõmmanud mis siis lennukis maha kooriti ja käsipagasi riiulisse topiti...

Olgem ikka üksteise vastu mõnusad! Üsna ebamugav on lugeda algataja kaht märkust vastajatele. Kellelegi võivad ka teema väikesed laiendused huvi pakkuda. Et Tripiga ei läheks nii, nagu kokanduse- ja mõne teise foorumiga: tõsised tegijad ei tahagi enam küsimusele vastata.

Veebruari alguses reisil Riia-Bari-Riia ei tundnud lennujaamades kottide mõõtmete või kaalu vastu keegi huvi, kuigi osadel reisijatel mõõdust väljas kohvrid olid.

to maree - just,  abistavaid, sisulisi ja sõbralikke  vastuseid me üksteiselt siin foorumis ilmselt ootamegi,  aga mitte ärapanemist. Seepärast kutsusingi küsijana ärapanijaid enda arust üsna viisakalt ja konkreetselt korrale. :) Jah, olen nõus , et konkreetsus võib-olla mõnikord ebamugav. Teema laiendused on rõõmuga oodatud, aga mitte ärapanemine. Enda poolt loen antud teema lõpetatuks ja soovin kõigile rõõmsat meelt. Tänud ka asjalike vastuste eest! :)

Võib ka rahalises mõõtmes võtta - keskmiselt maksab iga Wizzi lendaja 40 eurot pileti eest ja 27 eurot lisateenuste eest (pagas, istekoha valik, toit jne).

40 protsenti Wizzi sissetulekust sõltub sellest, et inimesed ostaksid endale pagasi ja muud teenused, seega statistiliselt on tegemist maailma kõige tõhusama lennufirmaga, kes laseb sul nende teenuste eest maksta ega luba sind niisama pardale.

Kindlasti ei toimi see 100% efektiivsusega, aga nii tõhusalt kui maailmas kriisieelses lennunduses oli võimalik.

Kui minna teadlikult raskema pagasiga lennule, oleks soovitus piisavalt kohalikku raha sulas kaasa võtta millega ülekaalu eest tasuda.  Reeglina sellised firmad kaaluvad pagasit väravas kus on paar minutit aega otsutada, kas maksta ülekaalu eest või lennult maha jääda.