trip-krainetrip-ukraine-dark
Viimased kommentaarid

Käisin täna oma ihutohtri vastuvõtul. Oma tervisemurede kõrval rääkisime ka hetkel käimasolevast Korona kampaaniast. Tema arvamus oli lühike ja väga täpne - see on marketing.  Ei pea olema geenius, et mõista, kes siit kõige rohkem kasu lõikab. Tema soovitus oli väga lihtne - hügieen, hügieen hügieen..... Kõik haigused tulevad valest mõtlemisest.

Fotograafiat olen õppinud kunagi.Minu laiskusest jäi tudeerimine pooleli:( Reisil käies huvitavad mind rohkem kohaliku elu-olu detailid mida hiljem kodus põnev võrrelda on. Pilte üldplaanidest leiab tavaliselt riiki tutvustavatest raamatutest või saitidelt. Ostsin endale ka kohapealt ühe suure värviliste piltidega raamatu. Pildid selles on muidugi ilusad aga kaugel sellest mis peegeldavad tegelikku elu. Tahaks edasi anda kõigile eestlatele kohalike üleskutse - kallid kaasmaalased käige ära ja vaadake see maa oma silmaga üle. Karta pole midagi. Läänelik propaganda on sellest riigist väga vale ettekujutuse maalinud......

Mhmm. Mulle tuli ka see pildistamisekeeld üllatusena. Ligi hiilinud valvurile pakkusin diili, et teen temast ka pilti :) kõik see mis pärast järgnes võib kokku võtta kirjeldusega: esimesed minutid lotomiljonärina. Oi seda seletamist ja rõõmu teistele rahvuskaaslastele, et ta välismaalase fotokasse sai... rõõm oli kahepoolne.

Silk Road Hoteli kass on tõeline peremees seal, senikaua kui turiste käib ja see söögikoht alles püsib...... insallah see on vist kõige kuulsam iraani mootorratas... vähemalt eestlaste hulgas :)