Viimased kommentaarid

Aitäh Siddharta, hea info eest!Tom, kas saatkonnaga suhtlesid meili teel lubade asjus?Kas keegi on Okinawalt teistele saartele ka trippinud?

Jagan ka kontakti - Mike on hea inglise keelega autojuht ja giid, kes harjunud Nairobis ja mujal Keenias eestlasi ringi sõidutama. Tuleb lennujaama vastu, viib Masai Mara safarile ja Diani beachile (kuigi sinna soovitan siiski lennata, hind tuleb sama).Masai Mara tripil küsige kaasjuhiks Joe'd, kes oskab loomade-lindude kohta huvitavalt rääkida täpselt niipalju, kui te ise kuulata ja küsida jaksate.John Mike Kimathi, +254 733 957 454, info@surewaytours.net, www.surewaytours.net

Suur tänu vastajatele! Kui kellelgi veel kogemusi, siis ootan põnevusega :)

Kõige rohkem käivadki eestlased pikalt talvitumas Tais ja Tenerifel. Järgmisel kohal on ilmselt Bali. Kõik kolm on lastega väga okk kohad. Aga muidugi võiks mõelda ka mõne teise Aasia riigi peale, kus Sa ise näiteks varem käinud oled ja kus meeldiks pikemalt peatuda.

Lisaks võid kaaluda teisi Kanaari saari - näiteks paar nädalat Tenerifel ja seejärel paar nädalat Fuerteventural, Lanzarotel või Gran Canarial. Kanaaridel on talvel selline Eesti suvi. Pole küll nii palav nagu Aasias, aga meri on ujumiseks ka üsna jahe ja sageli on väga kõva tuul. Õhtud ka ikka jahedad.

Kui te viitsite seigelda ja teil on aega, siis käige üldse mitmes Aasia riigis. Sri Lanka on kindlasti väärt külastamist koos lastega (ja kui valida lihtsam majutus, siis ka üsna soodne), Tai on ok, Bali on ok, Vietnam, Kambodža jne.

Panen Sulle mõned Eesti perede kogemuste lingid lugemiseks:

Lapsesõbralike sihtkohtade soovitused: http://happylittletraveller.com/10-best-family-holiday-destinations-2017/

Lastega Sri Lankal: http://happylittletraveller.com/sri-lanka-with-kids/

Lastega Tenerifel: http://happylittletraveller.com/tenerife-with-kids/

Bali majutuse soovitused: http://happylittletraveller.com/bali-with-kids/

Ja 2 pikema kohapeal elamise lugu - Tai ja Tenerife kohta: https://elustilist.ee/vaikelapsega-taisse-millega-peaks-arvestama/ https://elustilist.ee/tenerife-kas-tasub-kulastada/

Lennupileteid ostes osta kohe sellised, mis lubavad näiteks mitme Aasia sihtkoha külastamist. Kui ise jääd hätta, küsi Estravelist.

Mina soovitan väga Sri Lankat - lapsesõbralik koht ja seal on vanematel ka palju põnevat avastamist. Ja muidugi super loodus!

Sri Lanka soovitusi loe blogist http://happylittletraveller.com/sri-lanka-with-kids/ ja sealtsamast leiad ka mitmeid teisi lapse ja beebiga seotud reisimise soovitusi ja infot.

Bali rannad polegi klassikalised valge liivaga paradiisirannad. Ilusaimad rannad leiab ilmselt lõunapoolelt ja naabersaartelt.

Kui ranna alusel majutust valida, siis kõige turistikamatest piirkondadest pigem eemale hoida. Siin blogipostituses on erinevatest piirkondadest ja randadest juttu: http://happylittletraveller.com/bali-with-kids/