Viimased kommentaarid

Tere head reisihuvilised.

Lugesin põhjalikult teie kommentaare ja selgitan mõnd asja veel lahti.

Lp. Karl Vaino, tänan teid minu kirjavigadele tähelepanu juhtimast. Püüan oma kommentaarid edaspidi hoolikamalt läbi lugeda. Aga üks kirjaviga ei tee minust veel kirjaoskamatut inimest :) .

Mis puudutab Martiini komentaari koristamise kohta, siis kinnitan, et tegemist oli väga viisaka reisiseltskonnaga, kes ei visanud prügi maha vaid pani selleks ettenähtud kottidesse ning viis ka ise pea igas peatuses selle prügi, mille tekitasid, välja. Päeva lõppedes on see siiski bussijuhtide töö, et kotid saaksid asendatud. Muretsesime ise endile prügikotid, sest neid tihti bussijuhid ei asendanud ja ka aknapesuvahendi, sest aknaid ei puututud reisi jooksul kordagi ja mustad olid nad juba enne reisi. See näitab juba bussifirma taset.

Mis puudutab kiirteel rehvivahetust, siis Istanbulist sõitu alustades sai rehv kitsaste tänavate rägastikus kannatada ja esimeses peatuspaigas juhtisid reisikaaslased sellele ka bussijuhtide tähelepanu, et rehvil on peal "punn". Bussijuhid vastasid, et on sellest teadlikud ja see ei sega, ehk mindi teadlikult riskima 70 inimese eluga. See ei ole normaalne. 

Ma ei kirjutanud kommentaari vingumise pärast. Tõepoolest, olin teadlik, et igasugu asju Viru Reisidega juhtub, aga kuna meid kutsuti reisile seltskonna poolt, siis mõtlesime, et ega meiega seda kõike ju ei juhtu, sest ka meie seltskonna viimasel reisil Viru Reisidega oli kõik ok. Juhtub ka neil häid reise.

Reisiks oli lubatud kõigi mugavustega buss ja kogu reisi hind inimese kohta tõepoolest 500 eur, kuid sellele lisandus reisi- ja tervisekindlustus ning iga muuseumi ja vaatamisväärsuse lisatasu, mis tegi reisi maksumuseks ca 900 eur (hinnad ümardatud) inimese kohta ja kui sellele paketile oled tasunud lisaks 60 eur, et koos oma naisega ühes toas magada, siis ei ole see enam naljakas, kui õhtul end neljasest toast leiad ja seda enam veel mitte sellest hotellist, mis sulle lubatud on. Programmi täpsusest ei hakka kirjutamagi. Õnneks oli meil reisil väga hea giid, kes samuti pahameelt Viru reiside suhtes välja näitas.

Saan aru, et igaühel meist on oma arvamus, mis on igati õigustatud, kuid see ei tähenda, et peaksime teisi maha materdama ja arvama, et meie arvamus on õige.

Mina oma arvamusega juhtisin tähelepanu, et inimesed teaksid, mis neid ees võib oodata. Mina oma kogemuse sain ja rohkem enam Viru reiside teenust ei kasuta.

Tõepolest andsime sisse kahjunõude, millele Viru reisid ei suvatsegi reageerida, mistõttu tulebki kasutada seadusest tulenevaid võimalusi ise oma õiguste kaitseks.

Aga kõigile meile soovin tulevikku mõnusaid ja positiivseid reisielamusi. Olen palju reisinud ja eks sellinegi kogemus oli vaja samuti ära kogeda.