Viimased kommentaarid

Mina sain äsja eelmise aasta mais toimuma pidanud eSky  kaudu ostetud Norweigani lennu San Fransisco - London - Tallinn raha tagasi. 

Uskumatu lugu, ma olin selle raha ammu korstnasse kirjutanud ja unustanud juba. Hea päev.

Mina olen enam-vähem sarnastega umbes 45-50 riiki läbi käinud. Koti sees veel rohkelt lukkudega sahtleid. Seega iga asi alati oma kindlas kohas.

Kõike olulisem on koti selja sees asuv pealt avanev turvatasku. Sellele on omaniku teadmata ikka väga keeruline ligi pääseda. Seal on siis pass, raha jne. Läpakas mahub ka kotti kenasti püsti ära. Märsid on väga heast materjalist, korralike õmblustega ja mingi piirini ka vihmakindlad.

Selliseid kotte on mul 2 tk. 20 ja 40 liitrine. Väiksem läheb käiku kaugreiside korral selle kotina, mis lennukisse kaasa tuleb. Selles on siis kõik oluline ja väärtuslik, milleta reisi jätkamine väga keeruline oleks kui  isegi suur pagas peaks kaotsi minema. 40 liitrine on on ainsaks reisikotiks lühemate reiside tarvis, mahub täpselt lubatud kabiini mõõtudesse ja kõik mahub sisse ära ka.

https://www.amazon.com/REEBOW-GEAR-Military-Backpacks-Rucksacks/dp/B01KJMK4W2/ref=sr_1_1?crid=37VHZD2SV0VYD&dchild=1&keywords=tactical+backpack+for+men&qid=1591680345&sprefix=tactical+%2Caps%2C258&sr=8-1

Mul oli jaanuaris lõpus Finnairi kodukalt ostetud 1. mai Tallinn-Helsinki-Chicago ja 8. mai. San Fransisco-Helsinki-Tallinn. Lend muidugi tühistati. Voutcherist ei tahtnud midagi kuulda. Laupäeva hommilkul oli siis kahe inimese kogu summa 1300 EUR viimaks arvel tagasi. Hea, et niigi, sest United Airlinesi siselennu raha ootan siiani. Võib-olla jäängi, sest seda lendu ei tühistatud. Ma ju lihtsalt ei ilmunud välja ja tegin tagastuse taotluse. eSky.com vähemalt lubas ja kinnitas, et taotlus on elus ja töös.

Hotellid ja autorent tulid küll kenasti 2-3 päeva jooksul kogu ulatuses.