Aastavahetus Balil

Aastavahetuseks head lennupiletid Balile. Mis arvate, kas on mõistlik piletid soetada voi pigem võib see aasta selle ära unustada?

https://kasulik.delfi.ee/news/uudised/reisi-saab-nuudsest-kindlustada-ka-covid-19-vastu?id=90144089

Kui ma ise tahaks minna, siis ostaks piletid ja teeks selle kindlustuse. Pidi küll kallis olema, aga nuh.. ikka parem kui 500 eurot kaotada.

Seda kaitset ei tahaks ma mitte haigestumise puhul, vaid COVID piirangutest tulenevate tõrgete vastu. Piisab kui siht- või transiitriik piirangud seab ja reis vastu taevast.

Mina ostaks.Esmalt peab ikka lennufirma lennud tühistama....

Mina ostaksin küll. Aga kindlasti oleks vaja reisitõrke kindlustus teha. Minul on krediitkaardiga koos reisitõrge ja sellel korral oli mul sellest kasu. Kindlustus maksis kinni mu varasema tagasi tuleku kulud.

Kindlustused ei hüvita enam koroonaga seotud asju. Just reisitõrke poole pealt siis. St ise võtaksin riski, samas kui tean, et selline asi toimumas

Praktika näitab, et paari-kolmekümne tuhande euroga sai juba mingisuguse evakuatsioonilennu sealtkandist organiseerida, pane igaks juhuks nii 40-50k valmis ja on see võimalus tagataskust võtta. Küll väikse lennukiga ja arvukate vahemaandumistega tuleb arvestada.

Sigala, ei tasu oma pessimismi külvata ! Istu rahulikult oma kodus karantiinis .

TomC - kus häid Bali lennupakkumisi leiab?

Aastavahetuse ajal peaks seal olema juba vihmahooaeg, mis enamasti küll öösiti, aga ka päevasel ajal ootamatuid tunniseid vihmavalanguid tähendab. Ongi ōhk värskem ja loodus rohelisem :)

Riske saab ka nii maandada, et ostad piletid nt. sügisel või hilissügisel, sest siis on tõenäoliselt olukord selgem. Maksad ilmselt kallimat hinda, kuid ilmselgelt on see mõistlikum, kui ostad praegu ja sügisel selgub, et koroona teine laine või mis iganes ja reis jääb ikkagi ära. Mina teeks nii.

evakuatsioonilennu 30 tonni ei ole mingi näitaja ja ausalt, mitte imrearaka moodi, et pean mööda pankasid reisima. :D

Tundub, et rahvusvahelisi reisijaid 2020 aasta lõpuni Balile ei lubata:

https://www.bbc.com/news/world-asia-53900565

No mis ma ütlesin juba juunis vist.

No mis sa ütlesid juba juunis?

Ei tea, kas üldse kuhugi sooja on võimalik lennata aastavahetuseks..

Pea igale poole on võimalik lennata, lihtsalt tagasitulles 2 ndl. Maailm ei piirdu Aasiaga.