Airbalticu kampaania Nov22 - kes kuhu piletid ostnud

Plaanin perele reisi järgmiseks suveks. Airbalticu kampaania tuli väga heal ajal, leidsin piletid Irakleiosse 122 EUR edasi-tagasi (kahjuks sinna otsal kohati ainult 1 odav pilet alles).

Kuhu te soovitaksite juuli alguses minna? Kas Kreetal liiga palav pole? Otsime kohta kus lapsed (3 ja 5 aastased) ka päeval rannas olla saaksid. Eelistame otselendu.

Mis arvate, kui tõenäoline on et need otselennud ka toimuvad? Wizzairiga kahjuks kogemused, et lend tühistati mõni nädal peale pileti ostu, ei tahaks seda jama enam korrata..

aitäh

Kui algatuseks sai valida kõiki sihtkohti hinnaga 77€ - 155,€ kaasa arvatud 77€ Kreetale, siis nüüd on pidu vist läbi. Aga jah, sai soetatud piletid Tivati (Montenegro) tiba alla 77€.

Wizz ja AirBaltic on tühistamiste poolest siiski väga erinevad. BT lende niisama ei tühista.

1
1

Mina ostsin augustiks Horvaatiasse Splitti 76.- nägu. Plaanisin ka veebruariks Dubaisse 155.- tk, aga jäin pikalt jokutama ja läinud need olidki :(

0
0

Ülimalt väike odavate piletite arv igale poole ja kui need läinud, siis hinnad u 3x kallimad. tüüpiline Air Balticu juramine, pole väärt seda pidevate hilinemistega ja logulennukitega lendamist. Kui ajaliselt täiesti iseenda peremees ja pikad ooteajad Riias sobivad, siis leidis odavaid asju. Kui mitte, siis kasutu. 0 piletit ostetud nii endal kui tuttavatel. lendan hoopis Finnairiga kevadisel koolivaheajal.

EDIT: ok Amsterdami olid decent nädalalõpuhinnad otselendudega, seda mõned ikka ostsid.

3
4

Võtsin ka otselennu Tallinnast, ei julgenud enam vahemaandumisega Riiast võtta, paar viimast korda Tallinn - Riia tühistatud.

3
0

Tbilisi piletid 104 eurot...suurepärane hind.

0
0

Õhtul hakkasin pileteid vaatama, leidsin, et kui oli odavaid pileteid, siis oli neid liini kohta ainult üks. Täielik jura....

3
1

No mina googledasin paar päeva tagasi, et äkki on AB kampaania tulemas, sest tahtsin Malagasse pileteid osta. Otsest tulemit ei leidnud, ostsin perele piletid ära (3tk+1laps) ja noh, arvata võib, kui rõõmsaks mu tuju läks, kui eile nägin, et samad piletid pea 200 odavamad. Mul kuupäevad olid ka lahtisemad, seega, paar päeva varem reisikuupäeva saanuks lausa pea 400 odavamalt. Ehk siis....kui keegi järgmine kord ka siit foorumitest otsib, siis nüüd teab, et 1.11.22 oli neil kamaapnia. Meil oli valikus ka Kreeta, sinna oleks ka poolmuidu saand (ilma 460 eest+ äraantav pagas) Ja selline tähelepanek: meie üks laps saab reisi ajal 12, aga pileti peab mõlemas suunas täiskasvanu oma ostma.

Aga. Olen ise käinud Kreetal, kui lapsed olid 7 ja 2. Rannad head ja no lastega reisides on tunne, et oled kogu aeg igale poole oodatud. Ma ei tea, kuidas nad seda teevad ja kas pärast hooaega teevad hotelli teenindajad massiliselt enesetappe, aga jah, nad suudavad kogu aeg olla lahked ja naeratavad. Me käisime mai lõpp-juuni algul. Oleme soojalembesed ja siis oli juba enam-vähem meie temperatuur :) Korra käisime augustis Chania piirkonnas, kus elasime air bnb-s ja sõitsime palju bussidega eri randade vahel - väga mugav viis mitte stressata liikluses ja lastele(eriti, kui nad on pisikesed) tähelepanu pöörata.

0
0

Sain Kreetale 6-le 122€ nägu, kuid järgmised 4 olnuks 360€ nägu, loodan, et ajapikku tuleb kas uus kampaania või kirvehinnad tulevad alla, vastupidisel juhul jääb osadel lendamata.

1
1

Alguses oli ikka saadavust enamustesse kohtadesse lubatud hindadega ja tõenäoliselt keegi tegelikkuses ju ei eelda, et kampaania hinnad liiga suure osa lennukist moodustavad. Paljudes kohtades olid ka päris head saabumise-lahkumise ajad, kui just hotelli check-in/check-out aegadega võrrelda.

Ostetud sai Ateena (77), Bukarest (55). Oli veel mõningaid huvipakkuvaid kohti, aga koguaeg ei saa reisil ka olla:)

1
0

Rikkus ainult tuju eile see kampaania. Ok, nt Nizzasse saaks veel heade hindadega, kui tahta, aga muidu üldiselt pooltüng.

4
3

Kampaania ei olnud pooltüng ega täielik. Saadavus kujunes esimestel tundidel väga-väga laiaks.

Arvestada tuleb sellega, et airBalticu kampaania pole eksklusiivselt eestlastele suunatud.

Seega, iga odavaima piletiklassi istmed lennu kohta lähevad jagamisele ka teiste sõlmjaamade kaudu reisijatele.

Lätlased, leedukad, soomlased jne.

Nagu eelnevalt karvanejakole mainis, siis näiteks ta sai kuuele inimesele Kreeta 122 € / nägu. See oligi odavaim võimalik hinnaklass.

Kes kogesid ainult "üks odav pilet lennu kohta", siis nad jäid pigem hilja peale asjaga.

4
1

Vaatasin ka eile neid valikuid, aga mõtlesin, et hetkel muid tegemisi, kuid homme on aega vaadata/otsustada ... ja jäingi kevadistest soodustustest ilma ;(

Hetkel on 33€ga saadaval veel päris palju sügiseseid mineku pakkumisi. Nii võtsingi praegu ära mineku Horvaatiasse lootusega, et küll järgijäänud 10 kuu jooksul välja mõtleb, millega ja kustkaudu tagasi tulla.

0
0

Ma vaatasin kohe Rhodost 133 EUR suveks, aga ainult käsipagasi pakett. Järgmine pakett +725 .-EUR.

0
0

Mis sa sinna Rhodosele vedada kavatsed? Selleks, et 8 kg pagasit täis saada, tuleb ju lausa eraldi pingutada.

9
1

Hakkasin Budapesti aprilliks ostma ja viskas hinnaks 593. Ma pole kunagi Air Baltikuga saanud neid hindu mida nad reklaamivad. Panin kohe selle lehe kinni ja ei raisanud rohkem aega nende peale. Aga reklaam oli ilus, nagu alati

8
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased