Autorent Sitsiilias

Soovitage autorendi firmasid Sitsiilias. Kas saab huvitav ka nii, et ühe lennujaama juurest võtame auto ja teises anname ära?

1
2

Kindlasti saab jätta teise lennujaama, aga see lisab päris kopsaka tasu harilikult. Soovitada midagi ei oska, aga kasuta www.rentalcars.com või www.autoeurope.com. Kui saksa keel suus, siis ka www.billiger-mietwagen.de Nende näol on tegu vahendusportaalidega, kust leiad soodsaima hinna. Kui pakkumised käes, uuri rendifirmade tingimusi ja kogemusi, millega tüssatakse/tõmmatakse. Ka siinsel lehel on otsingu abil mitmeid huvitavaid teemasid leida.

1
0

olen võtnud Palermost ja ära andnud Trapanis, Panda koos täiskindlustusega maksis 8 päevaks mingi 250 euri Autoeuropest,eu st aga polnud enam hooaeg ka, oktoobris,

0
0

Mina võtsin Trapanist ja tagastasin Palermos firmaks oli Maggiore ja one way fee oli 50 €. Algselt oli neti teel broneeritud auto Locautost, kus pidi olema tasuta one way fee aga nendega tekkis lennujaamas probleem ja pidime uue rentija otsima. Seega Locautot mina ei soovita.

0
0

Rendin paar korda aastas Vahemeremaades autot ja parimad kogemused www.billiger-mietwagen.de ja DoYouSpain vahendajatega. Esimesega oli alguses küll keeruline, kuna saksa keelt ei oska, aga olen hakkama saanud.

0
0

Oskab keegi jagada kogemusi mõne Sitsiilia kohaliku autorentija kohta e kellest hoiduda ja keda võiks valida?

Hinnavahe kohalike ja tuntud brand-name'ide vahel on kohati kahekordne ja seetõttu kaaluks võimalusel mõnda kohalikku pakkujat. Samas, kui osade kohalike tausta guugeldada, siis peamised märksõnad, mis välja tulevad on scam, total ripoff, stay away jne. Tundub, et kindlasti tuleb eemale hoida SurPrice, ItalyCarRent, mis tulevad esile just kõige odavamate hindadega. GoldCari kohta on Tripis juba küllalt räägitud.

Samas tundub, et usaldada võiks AutoMania, Centauro.

Kavas on lisaks võtta ka 0-excess kindlustus, mis võiks ju võimalikud probleemid välistada, aga lugedes review'sid, siis suudetakse elu ikka keeruliseks teha mingite lisarahade mahavõtmisega kred.kaardilt või vale auto pakkumisega vms.

Ehk jah tunnistan, et ise vist otsin probleeme, aga kui valida, et kas maksta 1200 või 600 EURi, siis ikka tahaks ka odavama otsa alternatiive vähemalt kaaluda.

Rahvusvaheliste vahendajate lehtedel pole tihtilugu kõiki kohalikke esindatudki. Ju siis osad ei kvalifitseeru juba eos :) Näiteks https://www.doyouitaly.com/ pakub laia valikut kohalikke.

0
0

Meie rentisime sügisel Noleggiare´st ja jäime rahule.

0
0

Ma võtsin mõni aastat tagsi nendelt: https://www.sicilybycar.it/en

Probleeme ei olnud, kuigi see ei tähenda, et teistel probleeme ei tule. 

0 omavastutust vist julgeks küll sealkandis soovitada, igal autol on mõlk või paar küljepeal :)

0
0

Mul on Centauroga ainult head kogemused, aga muidugi Hispaanias. Ei kujuta ette, kui palju see riigiti erineda võib.

0
0

Itaalias on oluline jägida millelel alla kirjutad ja mis teenused võtad või veel olulised mida jätad võtmata. Nagu oled lugenud, siis on Itaalias pärast auto tagastamisel raha küsimine rahvuslik spordiala.  Mina võtsin mingi aeg tagasi kõigi poolt põlatud Goldcari ja kuna tahtsin puhata ja mitte tegeleda mingi jamaga pärast, võtsin nende kaudu selle täiskindlustuse võibolla oligi veidi kallim kui võtta kindlustus 3ndalt osapoolelt. Aga võin kinnitada et auto oli super teenindus oli super ja midagi ei broneeritud.  kindalsti tasub võtta Full/full kütusega ja unlimited KM. 

samuti võib autorendil kasutada vahendajat, kuid täiskindlustus võtta rentijalt. Kõik sõltub rahakotsit ja pingetaluvusest. kindaslti lugeda peenikest kirja.

0
1

Vaatan need eelpool nimetatud firmad ka üle. Ma nende kohalike puhul ei taha 3nda osapoole kindlustusega jamama hakata. Ega autorendifirma jaoks oled sa sel juhul ikka nö. ilma kindlustuseta klient ja rahade edasi-tagasi loksutamisest ning paberimajandusest ei pääse. Ja ma ei ole veel siin Tripis leidnud ühtegi positiivset tagasisidet, kuidas need 3nda osapoole kindlustused (või Excessi vähendajad) on reaalsed kahjujuhtumi puhul toiminud. 

Mingi hetk ma ise töötasin läbi need Autoeurope'i ja WordWideInsure'i tingimused ja ei tundunud väga lihtne midagi, kui reaalne case kaela sajab.

Ühesõnaga leian siis parima halvimaist, katan end autorentija hea kindlustusega ning loodan parimat :) 

Kusjuures huvitav (eelkõige mu enda jaoks), et pole kunagi autole lisakindlustusi (Põhja/Kesk-Ameerika ja Euroopa) võtnud ja pole ka midagi juhtunud. Nüüd suvel miskipärast võtsin Itaalias ja kohe suutsin pamperi ära kriipida (kahjunõuet ootan väriseva käsi-põksuvi südami juba 6 kuud).

0
0

Hetkel on paljukirutud, kuid tegelikkuses vägagi ok Goldcaril väga hea soodukas. Vaatasin märtsi lõpuks Palermost autot ja all-inclusive (keys ready, no excess, all damage covered) hind tuleks ca. 23€ päev B ja C klassi autodele.  Kui sealt rentida, tasub teha ka liikmekaart. See võib sisselogimisel anda veel lisasoodukat, väikest boonust kogub ka.

0
1

Af, lucky you :) Kuu hiljem, kui mina seal olen pole enam Key'n Go Packile seda soodukat paraku. Aga kui nüüd võrdlen seda "kõik hinnas" pakkumist, siis see jääb ikka rahvusvaheliste pakkujate omast 2x soodsamaks. Hakka või bronnima olenemata sadadest hoiatustest GoldCari eest :) 

Et äkki täispaketiga õnnestub probleemivabalt... Samas lugedes review'sid, siis mitu inimest kurdab, et nõuavad miskipärast rahvusvahelist juhiluba ja kui seda pole, siis maksad. On siis seda jama vaja.

0
0

Rahvusvahelist juhiluba ei saa sitsiillane Eesti kodanikult kuidagi nõuda :) Võib-olla on need kommenteerijad USA-st, Saudi Araabiast, Tongalt või kes teab kust. Nii hulluks ei saa isegi Goldcar minna, et EL-i juhiloast keeduda ja broneering tühistada või lisatasu küsida :)

3
0

Julgeks soovitada Sitsiilias Centauro rendifirmat. Bronnimine ja maksmine otse nende webist ilma vahendajateta. Kõik kuidagi kiire, lihtne ja viisakas nii võttes kui andes. Sai võetud mai alguses nädalaks Catania lennujaamast (terminalist väljas, veidi jalutada) ja tagastatud Palermo lennujaama (seal asub nende parkla küll lennujaamast kaugemal, aga nad viivad/toovad ise mikrobussiga). Hea tühi paviljon, kuna kõik seisavad lennujaama hoones sabas nende tuntud firmade boxides ;) 

Sai valitud kõige odavam auto, aga koos premium kindlustusega, mis oli isegi odavam kui teised tuntud rendipakkujad tavakindlustusega. Selle puhul nad upgradesid auto paremaks ja oli ka kokkulepitud ajal tagastamine lõdvem. Paar tundi hilinemist täitsa ok.

Krediitkaardilt bronniti vaid kütus, mille tagastasid kohe kui nägid, et paak täis. Ütles, et täiskindlustusega vanade ja uute kriimustuste pärast muretsema ei pea. Kuidas on lood ilma kindlustuseta paketi puhul Centuaroga, ei tea. Võimalik , et asuvad samamoodi neid deposiidi ulatuses kaela määrima. Rahvusspordiala , nagu keegi juba mainis ;)

0
0

Kas keegi oskab ka mõnda autorendifirmat soovitada, mis asuvad Catania linnas?

Minek Sitsiiliasse septembri teises pooles.

Kuna Cataniasse saabumine on kell 23:00, siis nii hilja sealt enam ei saa. Näiteks seesama Centauro, paneb kontori kinni kell 23.

Erinevad otsingulehed pakuvad ka erinevaid firmasid. Näiteks www.doyouspain.com lehel on kesklinnas ainult Noleggiare.

Rentalcars.com otsing annab tulemuste seas ka näiteks firma 'King of Cars' aga kodulehte vaadates on see kontor pühapäeval kinni. Me sooviks just auto pühapäeval tagastada.

Igasugu head soovitused teretulnud :)

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased