Booking.com promokood?

Tere! Kas kellelgi on üle kehtivat booking.com promokoodi, mida ise ei kasuta?

1
23
...
12

Prügikastist vast leian 10% krediiti järgmiseks broneeringuks kupongi. Aga soodsam on ilmselt majutuse enda lehelt otse võtta.

1
0

Kui leiate, siis oleks väga tore. Võite mulle siia sõnumitesse saata :)

0
1

VC4TUTQHRR

Kehtib kuni 10.05.2023

0
0

Your 10% back promo code:

TZ26Z1KZA6

  • The minimum spend to receive this reward is € 100 on one booking
  • This promotion expires on 19 May 2023
  • This code can only be used once
  • Reward will be paid in Travel Credits to your Booking.com Wallet
  • Travel Credits will arrive in your Wallet approximately 2 weeks after you check out from the property
1
0

Kui keegi veel soovib promokoodi:

XY8BSWBMCB

Kehtib kuni 13.05.2023.

0
0

Seda 10% tagastusega promokoodi saab ise tekitada. Otsite paar korda bookingust hotelle.
Paar päeva ei kasuta, midagi ei juhtu, otsite jälle. Ootate ja varsti võisk tulla bookingult teade, kasutage pomokoodi. Esimes-teist promokoodi kasutamatta jättes on mõnikord tulnud uus promokood nädal hiljem. Vahepeal ikka otsingut kasutades. Ma ei oska kinnitada kas arvutit kasutades see toimib, kuid telefoniga on see lahendus toiminud alati.

2
0

TRZ5TCKA7S

Kuni 14.mai

0
0

Väga väga palju bookingut kasutanud, ka ettevõtte reise läbi oma konto broneerinud, pole ma siiani ühtegi promo koodi saanud. Mõni linnuke kuskile jäänud panemata?

2
2

Härra või proua Sugram: taktika peab teine olema.

Tuleb palju päringuid teha, broneeringud viimasel lehel katkestada, juba tehtud broneeringutest 95% tühistada jne. Küll siis hakkavad need allahindlused ka tulema!

2
0

Sigalal võib õigus olla.

Mina kasutan bookingut otsimiseks, broneerin otse. Harva kui läbi bookingu soodsam tuleb või otse ei saa.

See aasta on kolm korda koodi pakutud, ca iga viie broneeritud öö kohta üks.

Marina Bay Sandsist oleks max 100€ kätte saanud, aga otse ja skeemitades oli 200€ odavam.

1
0

Kasutan ka peamiselt Bookingut, kuid koode pole saanud. Tavaliselt kasutan ka bookingut otsimiseks ning siis vaatan majutuskoha kodulehelt nende pakutava hinna üle. Pigem ikkagi on minu bookingu pakkumised soodsamad tulnud, väga harva on hotelli kodulehel soodsam. Mul on mingi genius teine tase seal, tihti on nii, et ca 300 eurosest pakkumisest maksab booking 50-80 eurot. See ongi siis hotelli enda pakutavast hinnast odavam.

3
0

jaanusm minu kogemus Mehhikos: jätsin endale vabaduse oma plaane jooksvalt muuta ja reeglina otsisin eelmisel päeval järgmises sihtkohas bookingust sobiva hotelli. Üllatuseks küsiti kohapeal 2 - 2,5 korda kõrgemat hinda. Kui näitasin telefonis bookingu hinda, siis kehitasid õlgu, et ei saa. Tegin siis samas kohas seistes bookingus broneeringu ära ja sain soovitud hinna. Pärast teist järjestikust kogemust tegin edaspidi kõik bronnid kohe eelmisel õhtul ära.

2
0

W8VQE2PSDC

Kuni 15.5.

0
0

Mu kogemus on Booking.com-iga igati positiivne -- probleeme pole olnud ning hinnad reeglina odavamad kui majutusasutuse kodulehelt ostes. Olen viimasel ajal võrrelnud neid hindu iga kord ja kordagi pole olnud juhust, et oleksin hotelli kodulehelt saanud soodsamalt. Mõnikord on hinnad sisuliselt samad. Aga näiteks eeloleval suvel Viini hotellide hinnad on olnud Bookingis lausa mitusada eurot soodsamad nädalase perioodi pealt.

Tõsi, ükskord pole ühes Ida-Euroopa linnas hotelliga koos tellitud lennujaamatransfeeri olnud, kuid see oli tollal ilmselt mingi kommunikatsiooniprobleem.

Pean siinjuures aga märkima, et pole Alpidest lõunas ega Ibeerias Bookingit kasutanud.

2
0

Mind pole ka Booking promokoodidega üllatanud. Tavaliselt võrdlen 3 kohta, Booking, Agoda, Expedia. Kõige paremad dealid paremates hotellides olen saanud vist Priceline pimepakkumistest.

1
0
1
23
...
12
Lennupakkumised
Reisikaaslased