trip-krainetrip-ukraine-dark
Bulgaaria hotellid

Bulgaaria hotell Sol Nessebar Bay Mare 4*, kas keegi oskab kommenteerida? Kas on korralik hotell? Aitäh vastanutele.

Palun muljeid , kes sellises hotellis peatunud. Kas jäite kokkuvõttes rahule ? Huvitaks mingi eelinfo , et teaks , kas tasuks selle kohaga arvestada .

Plaan on minna nüüd varsti sinna hotelli lastega ja tahakski teada et äkki keegi on selles hotellis viibinud ja teab midagi selle kohta rääkida.

Tere,

Saabusime eile Bulgaariast. Reisisime koos lastega. Hotelliks oli Kristal 4* hotell - all inclusive. Kena hotell ja lastega peredele lausa super. Sisehoovis 3 basseini 1.50m, 1,3 m ja 0.7 m. Igal hommikul kell 10.00 erinevad sportmangud ning vesivoimlemine. Kella 15.00 st ohtul taas erinevad sportmangud. Kui hommikul oled rannas, siis saad peale lounat hotellis tegutseda voi vastupidi. Igal ohtul kell 20.30 laste disko ning kell 21.00 show taiskasvanutele.

Soovitan seda hotelli lastega reisijatele.

Tere. Estour tühistas 21. aug. väljuva pidanud Türgi reisi ja nüüd oleme sunnitud Bulgaaria valima või üldse mitte lendama. Hotellide valik on ka nii kesine. Eelnev uurimisistöö jooksis liiva. Bulgaarias pakutakse meile Kaliakra 4* hotelli - siit küsimus: kas keegi on seal ööbinud ja mis muljed on?

Pole midagi erilist... Nõukogudehõnguga vana hotell. Kehv hommikusöök. Kõvad peod öösel basseini ääres.

Hotellid Bulgaarias , Päikeserannikul

Tere, Kellel on kogemusi hotellidega – Izola Paradise, Astoria või Flamingo ? Just viimase hooaja / või selle kevadel ?

Käisime Bulgaarias eelmisel aastal juunilõpp juuli august 2010a. Päikese rannik hotell Astoria 3 tärni, toad on korralikud , mööbel on uus, külmkapp, konditsioneer kõik on korralik , koristati iga päev , pesu ka vahetati , olime 5ndal korrusel ja meid öine lärm ei häirinud, kuid need kellel oli tuba esimestel korrustel ja vaatega basseini poole juba peale esimest ööd nõudsid tubade vahetust, sest lärm kestab umbes kella 3-ni öösel. Rand on 50meetri kaugusel, hommikusöök oli 10päeva üks ja sama mitte mingit vaheldust, lõunast ja õhtusöögist ei saa midagi kirjutada meil oli ainult hommikusöök ja see oli meie viga , sest söögi peale läks palju raha , käisime erinevates kohtades söömas ja midagi head on raske leida,lõpuks saime aru , et pitsa mis on asja ahjuks võetud (tänaval) on seal parem söök, muidu see kurort on väga kallis , shoppama minge Burgasesse ja Nessebaari minge ka iseseisvalt bussiga tunduvalt odavam ja huvitavam. Akvaparki ka sooovitan , meile meeldis. Hotell on oma 3 tärni väärt.

Tõstan teemat, Sol Nessebar Bay Mare 4* hotelli kohta, senini kahjuks ei ole ühtegi vastust.

Ette tänades...

Tere!

Oskab ehk keegi kosta midagi “Kuldsetel liivadel” asuvate 4* hotellide ja "Kõik hinnas/AI)kohta…See pidi hotelliti erinev olema( Mõnes on hinna sees ka kohalik kange alkohol, aga mõnes ei ole isegi õlu). On kellelgi kogemusi, et milline on hea ja millist vältida jne. Plaan minna Bulgaariasse septembri keskel. Vastuste eest ette tänades

Vilkus

Meil ka minek 14.09 Kuldsetele liivadele. Hotelliks on Kristal 4* Al. Kui kellegil kogemusi selle hotelliga ja muidugi ka teiste hotellidega, siis palun jagage, ootan huviga :).

Ka minek 14.09,kuid Päikese rannale.Hotelliks Globus 4'h/õ.Paluks infot.Kuidas ilm sept.keskel on? Kas kannatab ujuda,päikest võtta?Milliseid väljasõite soovitate?

Mind huvitaks ka . Kuidas seal nt kaardimakse toimib, kas on mõistlik siin raha vahetada või sealt automaadist võtta või vahetada. Kas on Varnas midagi mida kindlalt peab ära vaatama ja üldse kuidas rahule jäite. Olen igasuguse info eest tänulik, minek 7.09 Kuldsetele Liivadele.

Ilmad on soojad ja meri ka.Kaardimakseid eriti ei tunnistata kuigi võimalus on.Varna on ilus ja puhas linn.Ka kingitused ja kosmeetika tasub osta Varnast,sest seal on odavam kui kuurortites.Ka Nessebaris tasub ära käia,päris armas linnake.Meeldivat puhkust!

Bonita 3* ( HB ) - Asukoha super!! Toad väikesed, kuid hea vaatega otse rannale ( mööbel algeline, telekas väike, konditsioneer ajas asja ära ). Söögid maitsvad, palju puuvilju ning liha isegi maitses! Bassein üliväike ja mõttetu!! Samas üle tee on juba avalik- osalt ka tasuta- rand. Hinna- ja kvaliteedisuhe paigas! Kindlasti sobib, kui puhkuse eesmärgiks midagi muud, kui hotellis hüvesi nautida!

Pliska 3* ( AL )- Asukoht veidi eemal rannamelust. Hotell keskmise suurusega ning debiilse ülesehitusega ( viimastele korrustele saamiseks vaja 2 erineva liftiga sõita, mis asuvad erinevates hotelli otstes !). Toad 3* hotellile kohaselt küllaltki askeetlikud. Basseini ala ja lamamistoolid OK! All Inclusive töötas alkoholi koha pealt täiesti korralikult, aga söögid EI KANNATA kriitikat!! Hotelli klientuuri moodustasid suuresti venelased, rumeendlased ja muud sellised rahvused! Pigem ei soovitaks AL-i, kuna väljas söömine soodne ning valik suur!

Bulrgaaria

Palun soovitage häid hotelle kas sunny beachil või kuldsetel liivadel? Pole enne Bulgaarias käinud ja nüüd hotelle otsides on juhe koos:D ja ega eriti siit tripist leia ka nende hotellide kohta suurt midagi:) Ette tänades:)

Soovikisn infot hotelli Grifid Hotel Vistamar 4* kohta. Kas on tegevust ka 8 ja 10 aastasele lapsele?

Mina soovitaksin hoopis Nessebari. See asub Sunny Beachist kolm kilomeetrit lõuna pool. Ühendus Sunny Beachiga on väga hea. Käisin mõningad aastad tagasi seal puhkamas, jäin rahule ja plaanin sellel kevadel uuesti minna.Leidsin sellise hotelli Sol Marina Palace http://www.marinapalacenessebar.com/. Asukoht on ideaalne. Nessebari vanalinn on 5 minuti kaugusel. Ja see vanalinn on tõeliselt huvitav

Hotell Trakia*** Sunny Beachil. Novatoursil "economy" sildi all. Olime sääl 2009. aasta augustis. Asub üsna mere lähedal, kesklinnas. Mis kõige rohkem meeldis, oli see, et bassein asub siseõues, mitte vaatega tänavale nagu mõnel teisel hotellil. Pooled toad on vaatega tänavale, pooled baseinile. Koristati iga päev, söögil ei olnud ka viga(kõik hinnas). Päike säras kõigil päevadel ja see oli tähtsaim! Nessebari saab liinibussiga, see on ainus huvipakkuv koht läheduses. Novatoursi lehel esimene pilt on vaade Trakiast basseinile.

Sooviksin infot hotelli Grifid Hotel Vistamar 4* kohta. Kes olnud selles hotellis, kuidas on kohtadega basseini ääres ja mere ääres? Kas lamamistoole ikka jätkub või rabatakse juba varakult ära? Mis keeles saab hotelli personaliga suhelda? Kuidas teenindusega rahule jäite?

Aitäh vastajatele!