Estraveli sünnipäevapakkumine: kuni 5 USA idaosa linna 3999 krooni (Stockholmist)!

Silvermanile: http://www.tripadvisor.com/ShowTopic-g147320-i72-k922326-Transportation_San_Juan_to_St_Thomas-San_Juan_Puerto_Rico.html Tegelikult on netis otsides küllalt viiteid, et miskit ikka meritsi ka toimub aga mul ei ole lähipäevil aega intensiivselt surfata sel teemal.

0
0

Ütleme siis nii, et puuduvad liinilaevad. Tõenäoliselt selliseid shoppingutuure ja jahikruiise leidub tõesti, iseasi kui mõistlikud nad majanduslikult on soovides vaid ühelt saarelt teisele liikuda.

0
0

Tahan minna juba selle aasta sees, mida varem seda parem. Reisikaaslast veel ei ole, kuna kõigil tuttavatel plaan minna veebruar-märts. Kas keegi lööks kampa lähikuudel okt, nov, dets? Marsruudiks NY, Miami, Puerto Rico

0
0

Niii meie lähme Detsembri alguses...äkki on veel kedagi kes sellel ajal läheb(seltsis segasem), täpsemalt lähme siis 2.Dets:)) Teekond siis järgmine: Stock-London London-New York NY-Washington Wash.-Miami Miami-Puerto Rico P.R-NY NY-London

New Yorkis ja Washingtonis peatume 2 päeva(1 täis ja teine lendamised)...Miamis ja Puerto Ricos kokku 5 päeva:)))

0
0

Kas 1-aastane laps oleks tasuta nagu tavaliselt või kehtib see 3899 hind? Ja mis te arvate, kas nii väikse lapsega nii pikk reis ette võtta on mõeldamatu?

0
0

On jah ka sülelapsed selle hinnaga.

0
0

et meil 8 inimest ja asume

04-06Feb New York 07-13Feb Miami 14-25Feb Puerto Rico

kui keegi asub samades kohtades samal ajal.... siis võtke yhendust....seltsis segasem

[email protected]

0
0

tere

Meie lähme 1 dets NY- Puerto Rico- Miami Kui huvi kirjutage [email protected]

0
0

Tere, kaku, siin Kiku !

Kus Sa siiani olid Kas Karlo ja ... ei tule Sinuga Mina lendan koos Sinu emme/issiga Kas Sa siis ei taha tulla

0
0

Meie reis 20.02 Stokholm-London-Chicago 22.02 Chicago-Miami 01.03 Miami-St.Thomas 07.03 St.Thomas-NY 09.03 NY-London-Stokholm . . . Trip.ee lisas suured algustähed ja palub postitajatel seda endil teha!

0
0

Meie võtsime kruiisi. San Juanis algab ja on Kariibi meres. Nüüd loodame et viisat antakse ka....

0
0

epl.ee kirjutab, et Estraveli pakkumisest haaras kinni üle 5000 inimese, vt www.epl.ee/artikkel/440277. Uskumatu, uskumatu... Mulle endale meenus seda pikka mõttevahetust siin trip.ee-s augusti lõpupäevadel lugedes 2002. aasta Lufthansa sooduskampaania, mis tekitas ka massipsühhoosi. Sihtkohti oli siis küll palju, aga näiteks Tšiili lendas toonase pakkumise raames üle 900 eestlase. Täitsa võrreldav praeguse Estraveli kampaaniaga.

0
0

Eestlased on imelik rahvas. Minnakse nädalaks paariks kuskile välismaale ja kohe tahetakse omadega kokku saada. Siin olete ninapidi nikuinii kogu aeg koos. Mul küll ei ole mingit huvi minu jaoks võõraste inimestega (eestlastega) kuskil välismaal kokku saada. Ei või ju iial teada,mis jobude otsa satud...

0
0

Imelik värk see välismaal omade otsimine

0
0

Tere

Oleme Regioonis 1 kuu, plaanis ekspeditsioonid Hispaniola'le ja mine tea ehk ka Kuubale. Kel huvi ühineda siis kontakt [email protected]

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased