Internet USA reisil

Tere!


Mis lahendusi olete kasutanud selleks, et USA-s andmesidet normaalse hinnaga kasutada? Ilmselt olen kehv otsija, aga kohalike mobiilioberaatorite juurest ei leidnud selliseid variante, kus ostad x summa eest kaardi koos mingi koguse andmemahuga ilma, et lepingut  sõlmima peaks. Ning Eesti paketiga on see ikka päris kulukas. Vaja oleks nii online kaardi jaoks navigeerimiseks (autoga peamiselt) kui ka tavapäraseks võrguks telefonis.

Ette tänades!

googlesse 3 sõna: prepaid internet usa

Ma kasutasin T-Mobile pre-paid paketti, oligi spets Tourist plan. Sai valida erineva data mahuga ja sisaldab tasuta kohalikke kõnesid ja sõnumeid. Kehtib 3 nädalat ja pikendada ei saa. Kui ainult datat tahta, siis T-Mobilel oli minumeelest ka ainult data paketid, aga üüratu kokkuhoid võrreldes Tourist planniga ei olnud.

Olen ka enne kodus uurinud, et mis palju maksma võiks minna. Iga kord on uued hinnad ja pakkumised letis, hoopis teistsugused, kui ma eelnevalt leidnud olen. 


Mina lähen tavaliselt otse Walmarti ja ütlen, et tahan prepaid sim card'i, et oleks kõned, sõnumid ja data, ja siis annavad erinevaid valikuid, mille vahel valida. 

Ma võtsin kevadel koduse operaatori ( Tele2) USA paketi. 1GB mahtu oli vist 20 EUR vms ja kehtib kuni kuu aega. Kunas seal igal pool on ka Free wifi, siis 15 päevaga jäi ülegi veidi. Ei ole üleliia palju uurinud muidugi, et võib-olla on sama hinnaga paremaid diile, aga mulle piisas sellest täiesti ja hind oli piisavalt odav, et ei viitsinud rohkem otsida.

T-Mobile touristi pakett internetiga maksis ca 25 $. Samas peale paketi ostu avastasime, et rend autos on olemas WIFI. Antud wifi töötas põhimõtteliselt igal pool(ka kõrbes). T-Mobile levi oli suht piiratud. Kui oled matkamas kanjonites, mis on samas väga turisti rohked(nt Grand, Yosemite,..) siis on mobiili levi seal väga piiratud või puudub.  Samas auto wifi seal piirkondades töötas.

Mina ostsin enne reisi netist (Amazon) AT&T sim kaardi. 15 päeva unlimited data/calls/texts oli 30 euri. Kohapeal kõik toimis, probleeme polnud.

Mina tellisin Amazonist at & t kõnekaardi, neti jms asjadega..kestis 60 päeva max ja maksis mingi 40 €, selle sees oli 16 gb vms. Siis aga selgus, et rendikas tegi wifit ja kõike vaja ei läinudki :)