Itaalia autoreis

Kuidas hetkel olukord Itaalias? On keegi seal või just tagasi tulnud? 

Plaan laupäeval perega paariks nädalaks sõita, aga on tekkinud kahtlused. 

Plaan on olla esimesed ööd Veneetsia lähedal ja nädal Garda ääres. Hetkel bookingus bronnitud korterid. 

Oleme nii kahevahel, et kas minna. Võtta risk ( tervisega ei riskita muidugi), mõttes olen ohutusele mõelnud, aga kuidas päriselt oleks. Poes, bensukas saab maski ja kinnastega hakkama, kuid kas väljas söömist pigem vältida? 

Lapsed vanuses 11-19 aastased, seega arukad tegelased. 

Plaan oleks mitte palju ringi trippida ( oleme enne käinud) ja suurema ajast veeta apartmendi juures olevas basseinis.  

Keegi viitsib ehk oma mõtteid kirjutada?

1
2

Oleme hetkel Roomas, väga mõnus on. Kohalikud võtavad piiranguid tõsiselt ja nt restorani sisse jalutades on mask ees, laua taga võtad ära. Väljas söömist ei pea vältima. Samas eks uudiseid tasub jälgida ja vajadusel jooksvalt reisiplaan ümber vaadata.

4
0

Loomulikult mine ja väljas söömist ei pea vältima. Käte desoaine on igas söögikohas  olemas ja teistele selga ei ronita. Söögikohad on ka ainsad ühiskondlikud ruumid, kus maski eest võid võtta. Seda ka alles lauas olles.

3
0

Hetkel oleme Torinos. Midagi pole siin karta. Kasuta avalikes kohtades ja kinnistes ruumides maski.  Mõnus on süüa restodes kus on ka terrassid. Ilm on imeline! 

Toredat reisi ja head puhkuse nautimist!

3
0

Kui tihti päevas maski vahetate? Lähed korraks poodi, paned uue maski ette? Hotellis toast väljudes paned maski ette, kas õue jõudes viskad ära? Ma vist läheks hulluks selle maskimajandusega. Ehk siis küsimus pigem see, et kas kasutad maski enda turvatunde tagamiseks või seepärast, et on nõutud ja oleks midagi ees.

2
0

Hotellitoast väljudes panen ette ja tänavale jõudes võtan ära.  Kohvikusse sisenedes panen ette. Kui olen lauda istunud, võtan ära. Kauplusse sisenedes panen ette, väljudes võtan  ära.  Ei vaheta maski iga kord.

4
4

Ehk ühiskondlikku normi täites riskid iseenda tervisega...

2
10

Käisime ka just Itaalias mägedes ja Trieste kandis. Kõik oli väga rahulik, maskid avalikes siseruumides ees.

2
0

Olime kolm nâdalat tagasi Veneetias, samuti kõik rahulik, kõikides kohtades polnud mask isegi kohustuslik. Rahvast hetkel vâhe, saab nautida.

1
0

Kas mask peab olema sertifikaadiga?

Kui puffi näole tõmban, kas see ei sobiks?

0
0

Kas on raske võtta sertiga mask selle asemel, et kahelda või mõelda.?

4
2

Enamikul on seal riidemaskid, küll nina all küll lõua all, ma kasutasin ühe maski päevas, see täiesti tavaline semetroni tarnitud praaktolmumask. Nad oskavad distantsi hoida küll seal, see on põhiline. Ma küll käisin Sardiinias, mis on Eestiga samade näitajatega.

0
0

Tere! Oleme hetkel Lido di Jesolos. Rannas rahvast on, aga pigem Itaalia kohta hõredamalt. Näitekst toolidel on ikka pooled kohad tühjad. Õhtuti siin Via A. Bafilel patseerides on toidukohad rahvast täis ja jalutaid jagub. Poes peab mask ees olema ja toidupoes kindad, ustel kontrollitakse. Iga poe uksel palutakse käed desovahendiga üle lasta. Käisime täna Noventa di Piave outletis, seal lisaks maskile-desole mõõdeti uksel ka temperatuuri. Paaris poes öeldi, et riideid proovida ei saa, aga kõike saab tagasi tuua 60 päeva.

2
0

KLR, ole nii kena ja anna siis teistele ka teada mida näed/koged. Endal ka plaan nädala pärast Itaaliasse minna ja hea oleks teada kuidas seal tänane reaalsus erineb aastatagusest.

0
0

Endal laupäeval minek Lido di Jesolosse. Kellegil värkset infot piirikontrolli ja teetööde kohta millega peaks arvestama?

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased