Jätkulennu ühe pileti mittekasutamine

Tere,Tekkis selline küsimus, et kui osta praeguse kampaaniaga piletid:Helsingi (Stockholmis ja Pekingis vahepeatused)- Chiang Mai jaBangkok-(vahepeatus Pekingis)- Stockholm. Et kas on hullu kui Helsingi-Stockholm lennule ei lähe ja kasutan ainult  Stockholm- Chiang Mai pileti ära?  Kas lastakse ikka Stockholmist lennu peale?Mõte tuli sellest, et Tallinn-Stockholm-Tallinn piletid odavamad kui Tallinn-Helsingi ja Stockholm-Tallinn kokku. Lisaks veel minnes ajakulu, miks minna läbi Soome kui saab odavamalt otse Stockholmi.On kellegil kogemust?

1
2

Vastus on EI. Kui jätad esimese segmendi kasutamata, on kõik ülejäänud segemendid suure tõenäosusega tühistatud.

8
0

Sinu kahjuks on hullu küll jah, sest ülejäänud lennud tühistatakse.

1
0

Kinnitan eelpool rääkinute vastust.Ülimalt suure tõenäosusega tühistatakse esimesele lennule mitteilmumise järel kõik järgnevad lennud (s.h. ka tagasilennud).

1
0

Võid proovida lennufirmaga suhelda ja proovida tasuta tühistada Helsinki-Stockholm lendu, kuid muidu on nii, nagu eespool kirjutati.

0
0

Mul vastupidine küsimus - nii igaks juhuks. Kui ei ilmu tagasitulekul kõige viimasele otsale Riia-Tallinn? Mind taga ajama vast ei hakata, lennuk väljumata ei jää ja mulle mingeid jamasid ei teki?

0
0

Ära muretse, ei hakka keegi sind taga ajama ja mitte midagi ei juhtu. Lend väljub õigeaegselt, "mahajäämine" loetakse sinu enda süüks ning ei tunta huvi ka mitte, miks sa ei tulnud. 

2
1

Hakatakse ikka aga ajama, kõlarite abil, st kõik muid lende ootavad inimesed saavad korduvalt teadma, kuidas sinu nimi läti aksendiga öelduna krappidest kõlab, aga lendu edasi ei lükata.

3
0

Hakatakse taga ajama ainult siis kui oled check-in ära teinud. Muidu aga pole kellelgi sinust sooja ega külma.Kui jätad esimese lennusegmendi lendamata, tühistatakse ka kõik järgnevad.Kui jätad viimase lennusegmendi lendamata ei tehta sinuga mitte midagi. Eeldusel, et sul ei ole chekitud pagasit. 

2
0

On lennufirmasid, mis korduvalt sellist trikki kasutavatele reisijatele teevad piletihinna ümberarvestuse, sest enamasti oleks ilma viimase segmendita pilet oluliselt kallim olnud. Kas nad raha ka reaalselt kätte saavad, oleneb olukorrast - ei tasu osta lennufirmalt otse krediitkaardiga või IATA büroost krediitkaardiga, kuhu võib tulla debit memo ja ilmselt ka mitte oma koduriigi büroost, millel on lihtsam sissenõudeid sinu vastu edasi müüa.

0
0

Kas kellegil on olnud sellist kogemust, kui minnes ei tee viimast ümberistumist? Meil on lend Sao Paulosse ümberistumisega Rio de Janeiros ja heameelega me lähekski Rios maha. Olen kuulnud, et võidakse tagasilend tühistada.

0
0

Mitte võidakse, vaid päris kindlasti tühistatakse.

5
0

Jah, tühistatakse. 

2
0

Selge, aitäh vastamast!

1
0

Tere.

Vaatan Airbaltic'u piletid Iraklioni. Tallinnast on otselend, aga tagasi vahemaandumusega Riias. Kas võin mitte kasutada Riia-Tallinna lendu? Seal on lihtsalt väga pikk vahemaandumine ja kiiremeni jõuan koju kui sõidan ise. Kas mingit trahvi vms ei tule ?

0
0

Ei juhtu midagi kui viimase otsa lendamata jätad. Eeldan, et oled ainult käsipagasiga.

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased